Skocz do zawartości


Zdjęcie

4-letnia CLEO SMITH z Australii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

4-letnia Cleo Smith pojechała wraz z mamą, mamy partnerem i swoją młodszą siostrzyczką na kemping pod namiot. Akcja dzieje się w Australii, 15.X.2021. W nocy z piątku na sobotę o 1:30 w nocy Maluszka obudziła się spragniona i poprosiła mamę o picie. Po napiciu się spokojnie usnęła. To był niestety OSTATNI RAZ kiedy była widziana. Gdy mama ok, godz. 6-tej rano obudziła się zobaczyła, że Cleo nie ma. Nie było też śpiwora, w którym Dziewczynka spała.

 

To tyle streszczenia tej dziwnej historii.

 

Mi to przypomina trochę Maddie McCann. No bo też Maddie zniknęła z pokoiku, w którym spała Z MŁODZYM RODZEŃSTWEM,KTÓRE NIE ZNIKNĘŁO. Trochę też naszą Iwonę (ech... niech już Wam będzie, chociaż jak wiecie z chęcią bym napisał zdrobniale) Wieczorek bo wyparowała bez śladu. No i z tym wyparowaniem bez śladu też mi przypomina JACKA JAWORKA (poszukiwanego za zabójstwo rodziny, chyba o tym słyszeliście). Tez mija kolejny miesiąc a wyparował jak kamfora, śladu po nim nie ma, Policja nie może go znaleźć.

 

Wracając do Cleo. Dziwne dla mnie, że mama i partner nie słyszeli otwierania namiotu i zabierania Małej (przyjmując wersję kidnappingu). Cleo powinna tez płakać przecież, krzyczeć gdyby byłą porywana. To samo przyjmując wersję, że dingo uprowadziły Maluszkę (ta wersja pojawia się w necie w komentach - ponoć już raz coś tam na Antypodach takiego było: z kempingu zniknęło niemowlę, podejrzewano rodziców ale okazało się, że to właśnie dzikie dingo bo znaleziono szczątki niemowlęcia). Dziwne więc, że 4-latka nie płakała, nie krzyczała (lub, że rodzice nie słyszeli tego). Jako wyjaśnienie tego internauci przyjmują, że porywacz zaatakował gazem usypiającym, który skutecznie uśpił mamę i jej partnera i dlatego nic nie słyszeli.

 

Co o tym sadzicie? 

 

Źródło: https://wydarzenia.i...o-s,nId,5595702

 

Nie wiem po co (bo na miliard % nie ma Jej u nas, w PL) ale wstawiam fotkę Zaginionej Dziewczynki:

 

Cleo.jpg

 

 

PS. Dzieci i opiekunowie spali w jednym namiocie. Namiot był, nie wiem jak to nazwać, 2-pokojowy (?), 2-komorowy (?). W jednym pokoju(?), komorze(?) spali opiekunowie, w drugim/drugiej (za ścianką - cienką przecież, wykonaną z tego samego materiału co namiot więc nie z cegieł więc nie była dżwiękochłonna) - Dzieci.


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 27.10.2021 - 17:38

  • 0



#2

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PS. Dzieci i opiekunowie spali w jednym namiocie. Namiot był, nie wiem jak to nazwać, 2-pokojowy (?), 2-komorowy (?). W jednym pokoju(?), komorze(?) spali opiekunowie, w drugim/drugiej (za ścianką - cienką przecież, wykonaną z tego samego materiału co namiot więc nie z cegieł więc nie była dżwiękochłonna) - Dzieci.

 

Porywacz mógł  wstrzyknąć gaz usypiający do namiotu gdy spali. Nawet popularny gaz rozweselający jest sprzedawany w butlach do systemów NOS  . A podany przez sen powoduje, że porywacz nie tylko  mógłby zawinąć wszystkie dzieciaki, ale nawet wyciąć rodzicom nerki nie budząc ich. Jak nie wystąpiły u nich nietypowe objawy typu senność to wykrycie gazu w przewiewnym namiocie  jest po prostu bardzo trudne.


  • 1



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koniec tej bajki
https://www.google.c...64313792a?amp=1
  • 0



#4

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 657
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kto wie czy potem takie dzieci nie kończą tak jak bohaterka tego filmu...

 

https://youtu.be/c2ioRBNriG8


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych