Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna postać w okolicach bunkrów

kryptozoologia ufo duchy aliens

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 replies to this topic

#1

Joanna J. (JJ).
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybraliśmy się ze znajomymi w sobotę do Międzyrzecza, żeby pochodzić i pooglądać bunkry. To było gdzieś w okolicach 17-18 w sobotę 04/08/21. W pewnym momencie oddaliłam się za potrzebą. Było dosyć cicho i dobiegł mnie taki dzwięk jaki wydaje aparat fotograficzny. Pierwsze co przyszło mi do głowy to, że ktoś robi mi zdjęcia z ukrycia. Instynktownie obróciłam się w kierunku z którego dobiegł dzwięk i oniemiałam. W odległości 20 metrów zauważyłam... sama nie wiem co to było. Jedyne skojarzenie jakie przychodzi mi do głowy to była to postać przypominająca JABBE z gwiezdych wojen z tą różnicą, że poruszała się na rękach!!

Stworzenie(?) było wielkości dorosłego człowieka ale nienaturalnie wręcz grube i takie galaretowate. Odniosłam wrażenie, że chodzi bardzo ostrożenie, bo przez swoją wagę w każdej chwili może stracić równowagę. To wszystko trwało dosłownie kilka sekund. Szybko wstałam i uciekłam do znajomych. Ja bałam się już tam wracać ale dwóch kolegów poszło w tamtym kierunku i powiedzieli że nic tam nie widzieli.

Co ciekawsze miesiąc temu lub troszkę dawniej przeczytałam podobną relację ale tym razem z gór gdzie też ktoś widział tego grubego stwora poruszającego się na rękach(??). Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z czymś takim? Co to mogło być?

Załączam odręczny szkic tak jak zapamiętałam tego stwora.

 

stwor-bunkier.jpg


  • 1

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no, nie wierzę, Ty tak na poważnie? A rysunek w paincie czemu ma służyć? Ma uwiarygodnić Twoją opowieść czy nadać opowieści dreszczyku  :facepalm: ? Litości.





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opis zdarzenia i postaci oraz rysunek poglądowy który wykonałaś jednoznacznie wskazuje na to że to był STWÓN

Pozdrawiam David Attenborough
  • 0



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Propsy za rysunek. W życiu nie wpadł bym na to żeby jako dowód na istnienie stwora wstawić rysunek z painta. 


  • 0



#5

Ufo1312.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Było jej walic kopa na łeb i po problemie... w końcu jestes Joanna j. JJ...
  • 0

#6

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stwón zrobił mi dzień :) :szczerb:  :szczerb:  :szczerb:


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 07.09.2021 - 19:33

  • 0



#7

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jakiś link do tej "relacji"?


  • 0

#8

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat to jawna prowokacja więc w związku z tym zamykam ten interes.








Also tagged with one or more of these keywords: kryptozoologia, ufo, duchy, aliens

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych