Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierć Bartosza S. w Lubinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ufo1312.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem również ustosunkować się do wypowiedzi użytkownika daniela. Twoja argumentacja jest w jakimś tam stopniu zrozumiałe, w sensie rozumiem że bronisz swoich ale usprawiedliwianie sadyzmu wśród tych co niby mają chronic ludzi jest nie do przyjęcia i mi by było wstyd usprawiedliwiać takie zachowania, tymbardziej że żyjecie za nasze pieniądze, trochę szacunku do waszych chlebodawców, a nie ze dostajecie ten wasz mundur p99 i paralizator i sie panami świata czujecie masakra. I to nie tylko ja tak uważam a praktycznie cała Polska więc to z wami jest coś nie tak.
  • 0

#47

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałem również ustosunkować się do wypowiedzi użytkownika daniela. Twoja argumentacja jest w jakimś tam stopniu zrozumiałe, w sensie rozumiem że bronisz swoich ale usprawiedliwianie sadyzmu wśród tych co niby mają chronic ludzi jest nie do przyjęcia i mi by było wstyd usprawiedliwiać takie zachowania, tymbardziej że żyjecie za nasze pieniądze, trochę szacunku do waszych chlebodawców, a nie ze dostajecie ten wasz mundur p99 i paralizator i sie panami świata czujecie masakra. I to nie tylko ja tak uważam a praktycznie cała Polska więc to z wami jest coś nie tak.

1.Nie są to moi koledzy, po fachu też nie.
2.Tłumaczyłem tylko i wyłącznie jak wygląda użycie środków przymusu bezpośredniego
3.Sam pięć razy pisałem o sadystach, widocznie nie czytałeś moich wpisów ze zrozumieniem


  • 0



#48

Ufo1312.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

^ miałem mylne wrażenie że ty z policji, po jednym twoim poście tak to odebrałem. W takim razie zwracam honor i wybacz bo nazwanie kogoś policjantem to według Mnie jedna z najcięższych obelg.

Użytkownik Ufo1312 edytował ten post 16.09.2021 - 07:54

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych