Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zielona Góra, dwie obserwacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

kacpergreen.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zielona Góra, Polska

(26.07.2021) First one looks like a paraglider. It changes its shape. But there were these flashes of light like from a jet engine.
(29.06.2021) Second and third video are of two spheres. One came after the other. One of them was more yellowish in color.
Please help me debunk this. I recorded it myself.

 

Próbowałem zamieścić to na największych grupach dotyczących obserwacji na Facebooku, ale jakoś nie mogę.

 

Tylko tu się udało:

https://www.facebook...18434635711403/


  • 1

#2

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Spróbuj na Reddit. W subredicie r/UFOs. Codziennie ktoś coś wrzuca i dość szybko wyłapują fejki lub wyjaśniają co to było. Warto spróbować też tam.


  • 0

#3

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe nagranie, fajnie że chciało Ci się nagrać i podzielić z nami. Co do pierwszego nagrania - czy udało Ci się zaobserwować coś szczególnego, poza tym co widoczne jest na nagraniu? Czy obiekt tam wisiał przez dłuższy czas, czy zaczął się przemieszczać? Kiedyś obserwowałem coś podobnego i wydaje mi się że mogły być to zwykłe balony wypełnione helem... może zerwały się z jakiegoś wydarzenia/imprezy. Ciekawe jest jednak powiązanie tych obserwacji z drugim nagraniem. Czy ten obiekt który obserwujemy na 1 nagraniu był nadal widoczny podczas przelotu tych sfer? Wybacz - ciężko się odnaleźć jedynie na podstawie tego co przesłałeś 


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych