Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Sny" o demonach we śnie

Sen demony nawiedzanie sn

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

BlackButterfly.
  • Postów: 1
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Trzykrotnie w ciągu tego roku przydarzyły mi się sny, z których nie mogłam się obudzić. Byłam świadoma tego, że śnię i za każdym razem, gdy się budziłam, okazywało się, że sen trwa dalej. Do tego stopnia, że gdy naprawdę się już obudziłam, krzyczałam do partnera,żeby powiedział mi, że już nie śnie. Nie będę że szczegółami opowiadać każdego z tych snów, ale za każdym razem są w nich demony. Nie widzę ich, odczuwam ich obecność, niewidzialna siła próbuje zrobić mi krzywdę lub moi bliscy są opętani, a ja blagam, żeby powiedzieli mi swoje imię. W tych snach nie mogę wydobyć z siebie głosu, żeby zawołać o pomoc, nie jestem w stanie uciec z pokoju, bo coś mnie trzyma, jestem zdana tylko na siebie. Sny zdają się trwać jakby w czasie rzeczywistym, zawsze jest w nich noc, a gdy się budzę jest taka godzina, jaką mogła w nich rzeczywiście minąć. I mam takie niedorzeczne uczucie, że zawsze jest/są w nich te same demony. Po przebudzeniu silnie odczuwam czyjąś wrogą obecność. Mojej kuzynce zaczęły przytrafiać się takie same sny w podobnym czasie. Obydwie nazywamy je nawiedzenia i i jesteśmy nimi zaniepokojone. Dodam, że ja w tych snach próbuję odmawiać "Zdrowaśki", a mylą mi się słowa lub nie jestem w stanie ich wypowiedzieć. To tak po krotce, bo nie chcę się rozpisywać. Czy ktoś wie co mogą oznaczać takie sny?


  • 0

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To się na nazywa fałszywe przebudzenie a demony nie istnieją. 


  • 0



#3

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie sny to koszmary, z logicznego punktu widzenia każdy miał je w życiu chociaż raz. Opis również wskazuje na małe paraliże senne, widzisz mary, nie możesz się ruszać, pisk w uszach to typowe objawy, piszę typowe bo jest ich o wiele więcej. Raczej nie doszukiwałabym się drugiego dna tej sprawy bo po prostu nie ma po co. To jest tylko sen który raz jest gorszy a raz lepszy.





#4

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najzwyczajniejszy koszmar. Najprawdopodobniej z powodu przemęczenia.
  • 0



#5

kubinnn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy ktoś wie co mogą oznaczać takie sny?

Sny nie mają żadnego odgórnego znaczenia. Są wynikiem tego, co masz w głowie - niestety nie ma tutaj jasnej zasady która pozwoliłaby precyzyjnie wskazać, co oznacza dany sen. Czasem to rzeczy z dalekiej przeszłości, czasem zupełnie nieuświadomione.


  • 2

#6

mateusz096.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Specjalnie, założyłem konto, żeby odpowiedzieć. Miałem dokładnie takie same sny, zawsze się działy w nocy w tym samym miejscu. Do tego stopnia, że bałem się spać. Sny ustały odkąd mam na szyji poświęcony medalik. Ostatni raz miałem taki sen ponad 4 lata temu i od tamtej pory nie zdjąłem medalika z szyji.

Dalej masz te sny ?


  • 0

#7

Krzysiek1987.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy nie wypowiadaj modlitwy zdrowaski!! Bo to szatan xD musisz modlic sie inna modlitwa. Najbardziej skuteczna jest ,Ojcze nasz ktorys jest w niebie,

 

Ja wypowiadam ta modlitwe bez frazy slow , Przyjdz krolestwo Twoje,  i na koncu mowie i zbaw nas od ,meduz, lub mozna mowic zlych duchow. 

 

W ostatecznej formie trzeba wymawiac modlitwe w ten sposob: 

 

Ojcze nasz ktorys jest w niebie swiec sie imie Twoje, badz wola Twoja jako w niebie taki na ziemi, chleba naszego popszedniego zjedzmy dzis i odpusc nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajca i zbaw nas od meduz/zlych duchow. Amen.

 

I kolejna modlitwa jest do Swietego Michala Archaniola ktory broni nas przed zlymi duchami.

 

Swiety Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwosci zlej meduzy ducha badz nasza tarcza obrona, Niech ja Bog poskromic raczy, pokornie o to prosze/prosimy. O wodzu zastepcow anielskich szatana oraz inne zle duchy ktory na zgube dusz ludzkich po tym swiecie kraza czychaja moca boza strac do czyscca. (Ostatnie slowo jest bardzo wazne!! nie wypowiadamy jakichkolwiek slow zwiazane z pieklem bo to taka pulapka przeciwko ludzia ktorzy probuja sie modlic! Ja wymawiam slowa do czyscca i zle duchy sie odemnie odczepiaja na czas kiedy spie ;) i w snach jest mniej demonow i mniej strachow. Polecam modlitwy. 

 

Trzeba sie takze udac do uzdrowiciela spirytualistycznego. Dobra odmiana chrzescijanstwa jest Baptyzm, i odradzam przyjmowania komuni swietej w postaci ciala chrystusa tak zwanego oplatka. w Angli takze podaja oplatki do zjedzenia i w nich sa zaklete demony. takze ksiadz to juz nie ksiadz przed 20 lat dzisiaj sa to ludzie pracujacy dla satanistow. Bo kazdy czlowiek ktory odczuje demony i duchy w pierwszej kolejnosci pujdzie do kosciola a koscioly sa strzezone przez szatana xD satanistyka zajmuja sie inni ludzie ktorzy pracuja dla szatana zazwyczaj sa to celebryci wystepujacy w TV na kazdych kanalach sa ta satanisci wabiacy ludzi do kosciolow zeby ich tam opetac. #

 

Mysle, ze trzeba zdobyc ksiazeczke do nabozenstwa i czytac modlitwy jak wtedy kiedy katecheci przygotowywali nas do pierwszej komuni swietej. 

 

Ojcze Nasz

Swiety Michale Archaniele

 

Prosze wpisywac kolejne egzorcyztyczne modlitwy. ;)


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Sen demony, nawiedzanie, sn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych