Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierć i REINKARNACJA (?) Księżnej Diany


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dziś jak wiadomo był szczególny dzień. (Pokłóceni) bracia, Książę William i Książę Harry odsłonili pomnik swojej śp. matki, Księżnej Diany. W związku z tym, Interia dała artykuł o niej. I mam tu kilka kwestii, które moim zdaniem bardzo się nadają na nasze forum:

 

  • Dziwne okoliczności śmierci Księżnej.

Wypadek jak wiadomo miał miejsce w TUNELU. Czyli tak naprawdę nikt nie widział samego momentu wypadku. W arcie piszą, że LD miała TYLKLO RANĘ NA CZOLE I NIC WIĘCEJ. Krzyczała jednak, że bardzo cierpi i straciła przytomność. Od rozcięcia czoła tak straszliwie cierpieć i zemdleć i w wyniku tego umrzeć?! Jak dla mnie to dziwne. Poza tym nie zapominajcie, że jest tez przecież możliwość, że nie był to zwyczajny, przypadkowy wypadek samochodowy. Mógł być spowodowany SPECJANIE, CELOWO. Kierowca mógł przecież specjalnie uderzyć w ścianę tunelu. A wtedy byłoby to MORDERSTWO!!!!

 

  • Trumna jest ponoć pusta.

To mi ofc od razu kojarzy się z (śp.?)  Michaelem Jacksonem. Są pogłoski, że jego trumna na cmentarzu Leśny Trawnik (Forest Lawn) też JEST PUSTA. Ponoć rodzina rozsypała jego prochy pod jego ulubioną lipą w Neverland'zie. To by sugerowało, że Król Popu ZOSTAŁ SKREMOWANY. Ja w to mocno wątpię. No więc to tylko podsyca podejrzenia hoax'u. Tak samo może być z LD. Skoro trumna na tej wyspie ma być pusta a mówi się, że ciało LD jest pochowane w Kościele St. Mary w Oxfordzie. Jak pisze art: miejsce miało być zmienione by nikt nie zbezcześcił zwłok Księżnej. Równie dobrze więc mogła przeżyć ale z jakiś powodów się ukrywa (jak MJ) i w publikę puszczono informację o jej śmierci.

 

  • Czyżby Lady Diana dokonała REINKARNACJI?!

To jest najciekawsze moim zdaniem spośród całego tego arta. Nie jest to zawarte w treści artykułu tylko jest to komentarz pod nim. 

 

Napisał go internauta ,,Piotr". Zacytuję jego post w całości:

 

 

 

Nie wiadomo gdzie jest ciało. Ale wiadomo gdzie jest dusza. Jej dusza powróciła na Ziemię w nowym wcieleniu (reinkarnacja). 4-letni chłopiec twierdzi, że jest reinkarnacją księżnej Diany. Zdradza zaskakujące informacje. Jak twierdzi 45-letni David Campbell, jego syn już w wieku dwóch lat miał opowiadać o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wskazywał na zdjęcie Diany i mówił: „To ja, gdy byłem księżniczką”. Rodzice chłopca zapewniają, że nigdy nie opowiadali Billiemu o rodzinie królewskiej i nie wiedzą, skąd dziecko mogłoby znać tak wiele faktów na jej temat. Kolejne wypowiedzi chłopca były jeszcze bardziej niecodzienne. Billy ze szczegółami potrafi opisać wygląd Balmoral, ulubionej rezydencji brytyjskiej królowej, w której oczywiście nie mógł nigdy być. „Gdy odwiedzili nas przyjaciele ze Szkocji, powiedział, że gdy był księżną Dianą, odwiedzał ten zamek. Opisał go mówiąc, że znajdują się tam jednorożce i nazywa się Balmoral” – mówi ojciec 4-latka. „Jednorożec to symbol Szkocji, pojawia się również na ścianach zamku. Skąd mógł to wiedzieć?” – pyta ojciec. Jedno z ostatnich wyznań 4-latka dotyczyło śmierci księżnej Diany. Kiedy mama pokazała mu jej zdjęcie, Billy opowiedział, jak odeszła kobieta, którą miał być w poprzednim wcieleniu. Na widok fotografii miał stwierdzić: „To ja jako księżniczka. Pewnego dnia pojawiły się syreny i już nie byłem księżniczką”

 

,,Piotr'' nie podał niestety źródła skąd wziął ten cytat, te informacje. :( Jak myślicie, jest możliwe, że LD wróciła do nas jako ten chłopiec? 

 

  • Dziwny pomnik.

Wydawało by się przecież, że LD na pomniku powinna być Z dwoma CHŁOPCAMI. Chłopcy ci przecież mieliby symbolizować jej dwójkę dzieci, Williama i Harrego. LD nie miała przecież córeczki, dziewczynki. Na pomniku jednak jest dziewczynka. Skąd ona u boku Księżnej? 

Jest jeszcze coś. Powiększcie sobie fotkę pomnika. Za tą tajemniczą dziewczynką jest coś jak dla mnie zupełnie tajemniczego i niezrozumiałego. W powiększeniu za nią widać wyrzeźbiony fragment jakiejś jeszcze 3-ciej postaci. Widać TYLKO NOGI. Dlaczego twórca rzeźby wyrzeźbił tylko nogi a nie całą postać? Kogo te nogi mają symbolizować? Kim jest ta 3-cia postać i czemu widać tylko jej nogi? Dlaczego jest wyrzeźbiona tak bardzo ukryta za tą tajemniczą dziewczynką? 

 

 

 

Źródlo: https://www.pomponik...source=worthsee


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 01.07.2021 - 21:45

  • -1



#2

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sam fakt że ten cały Piotr nie podał źródła tych rewelacji chyba nasuwa każdemu wiadome wnioski co do wiarygodności jego słów. Już nawet nie komentuje ze znalazles tego newsa na jakimś pomponiku, mega wiarygodne źródło (a jednak skomentowałem heh) . Chlopie łykasz każde fake info jak pelikan i jeszcze zaśmiecasz takimi pierdołami portal, masakra.

Użytkownik Książe Zła edytował ten post 01.07.2021 - 21:32

  • 0



#3

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli słuchasz głupich pogłosek, które biorą się nie wiadomo skąd, to wszystko będzie ci się kojarzyło z wszystkim.


  • 0



#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamykam, następnym razem poleci do całokształtu prowokacja.

 

closed.gif







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych