Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyciąganie bliskich osób?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

chief.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie! Od dość dawna interesuję się zjawiskami paranormalnymi i ich gałęziami, ale teraz musiałem się zarejestrować i co nieco przelać na papier. Czy jest wam bliskie zagadnienie, że nic nie dzieje się przypadkowo i osoby w danym momencie życia nam bliskie, całkiem niespodziewanie pojawiają się na naszej drodze? Przykładowo - Całkiem przez przypadek trafiam na mieście na dziewczynę, której się podobałem. Gdy zerwaliśmy kontakt już się to nie powtórzyło. Kolega z pracy, który się zwolnił - kilka tygodni po jego odejściu przypadkowo trafiłem na niego w galerii handlowej i niedługo później na stacji benzynowej. Teraz kontakt nam się urwał i taka sytuacja też się nie powtórzyła. Najnowszy przykład - piszę od wczoraj z dziewczyną i również od wczoraj oglądam pewien serial. I dzisiaj w drugim odcinku pojawia się miasto, w którym ta dziewczyna się urodziła. I nie jest to żadna metropolia, tylko miasto z 60 tysiącami ludzi. Całkowity przypadek czy jednak coś więcej? Ktoś miał podobnie? :) Może takie zjawisko ma swoją własną nazwę? Piszcie swoje przemyślenia. Pozdrawiam.


  • 1

#2

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ty dziecko indygo uspokój się to zwykle nadinterpretację z twojej strony więc se nie wkręcaj i tyle w temacie.
  • 1



#3

chief.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty dziecko indygo uspokój się to zwykle nadinterpretację z twojej strony więc se nie wkręcaj i tyle w temacie.

Ty dziecko od proroczych snów, zamiast spamować mi tu jakimś bełkotem, wracaj lepiej do swoich proroctw :lol


  • -2

#4

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No tak się składa że moje proroctwa mają więcej sensu i polotu niż jakikolwiek twój temat czy w ogóle cokolwiek co te przeszczepy które eufemistycznie nazywasz dłońmi wyskrobały więc na Pan do mnie i z szacunkiem a kazać wracać to możesz swojemu tacie spod zabki póki jeszce jest w stanie iść w miarę prosto i jeszcze nie zdążył wszystkiego przepić mlody człowieku.
  • 0



#5

chief.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już [wulg] deska klozetowa ma więcej polotu od twoich "proroctw" i całego ciebie. Jakieś złe wspomnienia z tym pijanym tatą spod żabki? Musiałeś mieć trudne dzieciństwo. Idź być głupi gdzie indziej i łap na drogę parę znaków interpunkcyjnych, językowy impotencie ->>> ,,,,,,,

 

wulgaryzmy2.gif

 

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 27.06.2021 - 19:26

  • -1

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Książe weź hamuj bajere albo dostaniesz bana i będziesz sam musiał lecieć do żabki zapijać smutki
  • 0



#7

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ty co, jak się rzucasz o bajere to rzucaj do wszystkich w temacie a nie tylko do mnie bo ja nie używam wulgaryzmów w przeciwieństwie do nie których i tyle w temacie

Taki z ciebie moderator że nawet w temacie gdzie jest dosłownie kilka postów nie potrafisz dokonać szczegółowej analizy by wyłonić te posty które podpadają pod naruszenie regulaminu, ja bym się wstydził na twoim miejscu i wzial w garść.

Użytkownik Książe Zła edytował ten post 27.06.2021 - 19:10

  • 0



#8

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panowie proszę się ogarnąć bo to wstyd aby operować takim prymitywnym słownictwem. Temat nie służy do wspólnego wylewania na siebie pomyj tylko do przemyśleń i analiz, skoro nie interesuje kogoś temat to niech idzie obok i nie pisze w nim. Sprawa jest bardzo prosta, następny post uderzający w dobro osobiste użytkownika spowoduje odpoczynek od forum na dłuższy czas oraz zamknięcie tematu.





#9

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszę do tematu:
Faktycznie taki zabieg okoliczności jest bardzo rzadki. "Przypadek? Nie sądzę." :D
Pozdrawiam Cię serdecznie Chief
BPW
  • 0



#10

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślę, że to nadinterpretace z Twoej strony. Popatrz ile osób w swoim życiu tak na prawdę nie spotkałeś ponownie.

Mi się przytrafiło spotkać znaomych, którzy byli za oceanem, czy to w UKW czy w Islandii, teraz wszyscy mieszkmy w 1 mieście, kilka osób, w promieniu kilku km od siebie. Wszystko w ciągu roku. To nie jakiś cud, ani to, że chcieliśmy mieszkać koło siebie, decydowały raczej ceny mieszkan :) Takie coś się zdarza j ak nie Tobie to komuś innemu, tym razem akurat Tobie, Tobie, który tłumaczy sobie rzeczy o niższym prawdopodobieństwie akąś siłąsprawczą.

Powodzenia z dziewczyną :) Ale nie jaraj się takimi rzeczami za ostro bo już Ci ona nie odpisze. I nie, to nie będzie wina JAKIEŚ DZIWNEJ SIŁY :) 


  • 0

#11

chief.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ponownie. Miałem dłuższy urlop i nie było kiedy tu zajrzeć.

@Atomowy_jogurt_zagłady - Ja się absolutnie nie jaram i oczywiście biorę też pod uwagę nadinterpretację. Po prostu lubię na chłodno analizować takie tematy i coś mnie pociąga do poszukiwania odpowiedzi. Co do Twojego przykładu - według pewnej teorii "każdego z nas dzieli tylko sześć kontaktów od innej, dowolnie wybranej osoby na świecie", więc tutaj mnie to nie dziwi, bo sam spotkałem znajomego na drugim końcu Europy :P. Ale mam też swoją najnowszą historię: Zatrudniłem nową osobę do pracy, tydzień później wziąłem spontanicznie psa do samochodu i pojechaliśmy w trochę dalsze rejony żeby pospacerować. Wchodzę z psem w jedną z ulic, patrzę i... nazywa się ona tak samo, jak ta nowa osoba przyjęta do pracy (Dodam, że nazwisko bardzo mało popularne) :|. Ja do wielu rzeczy podchodzę racjonalnie, ale w takich przypadkach ma się za przeproszeniem [wulg]

Przykład z już byłym pracownikiem, którego w zeszłym roku zatrudniłem - byłem na myjni, później zjechałem na parking obok, żeby wypolerować szyby (czego prawie nigdy nie robię) i w tym samym czasie podjechał tam on. To było około 3 tygodni po tym jak już nie pracował. Jeszcze w przeciągu kilku dni spotkałem go w publicznej toalecie. Na ile to są przypadki? Bo z obecnymi znajomymi nie zdarzają mi się podobne losowe spotkania. Założę się, że sytuację z myjnią mógłbym powtórzyć tysiące razy i nikogo ze znajomych bym nie spotkał. Zdaję sobie sprawę, że to mogą być nadinterpretacje, jednak zawsze odbywa się to w przypadku nowo poznanych osób.

Jak wspomniałem wyżej - nie jaram się, nie ekscytuję, mam już ponad 30 wiosen na karku i wiele już widziałem. Liczę jedynie, że kogoś zainteresuje temat i może doda coś od siebie, jeśli miał podobne zbiegi okoliczności ;).

 

Wulgaryzmy to wulgaryzmy obojętnie w jakim języku pisane. Tu taryfy ulgowej nie daję.

 

wulgaryzmy2.gif

 

TheToxic


Użytkownik TheToxic edytował ten post 24.07.2021 - 08:36

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych