Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprowadzenia, upodobania obcych.


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

Ankieta: Uprowadzenia (12 użytkowników oddało głos)

Czy wierzysz w uprowadzenia?

  1. Tak (4 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Nie (8 głosów [66.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 66.67%

Czy wierzysz w obce cywilizacje?

  1. Tak (12 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele osób podobno zostało uprowadzonych. Przeprowadzono test nad tymi osobami i ponad 50 procent z tych osób posiadało zielone oczy. Interesuje mnie czy chodzi tu o jakąś mutacje genów. Może Wy także słyszeliście o jakiś upodobaniach obcych?

 

Zachęcam także do udziału w ankiecie. :D


  • -1



#2

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chłopie malo takich tematow bylo?
  • 0



#3

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję za taką opinię. A może już znasz mnie z jakiegoś innego forum? Czy zalazłem Ci jakoś za skórę? A jeśli tak to w jaki sposób? Jak miewam nie jestem tu mile przez część osób widziany. W swoim życiu przeszedłem swoje i wiem co może zrobić administracja ponieważ i ja jestem administratorem na innym forum.


  • -1



#4

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten co se nawkręcał. Wez gleboki wdech wydech policz do dziesięciu i na spokojnie przeczytaj jeszcze raz to co napisalem
  • 0



#5

Kamada.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu odnosisz wrażenie, że jesteś tutaj niemile widziany. Zawsze trzeba szukać podobnych tematów żeby nie zaśmiecać forum, lepiej czasem podpiąć się niż zakładać nowy na kilka odpowiedzi.

 

Co do pytania to wierzę, że nie jesteśmy sami w kosmosie. W kwestii porwań to już nie jestem taki przekonany. Moim zdaniem jeżeli inna cywilizacja potrafi do nas dotrzeć to posiada technologie która pozwoli, bo ja wiem skanować ludzi? Tu jest spore pole do snucia fantazji w jaki sposób mogą nas szpiegować.


Użytkownik Kamada edytował ten post 24.03.2021 - 14:37

  • 0

#6

kubinnn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak miewam nie jestem tu mile przez część osób widziany.

Po prostu tematy takie jak ten nic nie wnoszą. Żadnych nowych informacji ani ciekawego, świeżego głosu na temat tych już istniejących. Żadnego sensownego podważenia istniejących teorii ani uzasadnienia ich. 
 

Wiele osób podobno zostało uprowadzonych.

Wiele osób twierdzi, że zostało uprowadzone. Żadna tego nie udowodniła.
 

Może Wy także słyszeliście o jakiś upodobaniach obcych?

Nikt nie słyszał, bo nikt nie miał kontaktu z obcymi.
 

W swoim życiu przeszedłem swoje i wiem co może zrobić administracja ponieważ i ja jestem administratorem na innym forum.

Jak to się ma do... czegokolwiek w tym wątku?


Użytkownik kubinnn edytował ten post 24.03.2021 - 15:07

  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystkie relacje o uprowadzeniach przez kosmitów to bujdy.
  • 0



#8

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja na te dwa pytania odpowiedziałam twierdząco. Dlaczego? Uważam, że chociaż nie widzimy ich - tych cywilizacji - , to one mogą istnieć, tylko na przykład w innych wymiarach :D Nasz kosmos może być całkowicie pusty, ale na niego nałożony jest inny, w którym też może istnieć cywilizacja. A czy wierzę w uprowadzenia? Pewnie, że tak, bo żeby z nieprawdy zrobić przekonującą prawdę, to należy zmieszać fikcję z czymś realnym. W tym przypadku trzeba parę osób odurzyć, uprowadzić, doświadczyć, tak by potem dana historia została opowiedziana w przekonujący sposób, by inni w to uwierzyli. 8)


  • 2



#9

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten co se nawkręcał. Wez gleboki wdech wydech policz do dziesięciu i na spokojnie przeczytaj jeszcze raz to co napisalem

Masz rację zbytnio się nakręciłem. Pewne słowa w innych ustach brzmią totalne inaczej. ;)


  • 2



#10

Kwarki_i_Kwanty.
  • Postów: 510
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak na wstępie mojego posta dodam: powyższa ankieta, niestety, nie została do końca sprecyzowana. Przy pytaniu pierwszym powinno dodać się jakąś możliwą neutralną odpowiedź pokroju: ,,dopóki nie doświadczę, nie uwierzę" itp. Na tego typu ,,zagwozdki", które to z dziedzinami nauk kontakt mają jedynie w obrębie: natury hipotez/spekulacji/prognoz, a nie w obrębie, czy też w odniesieniu do, faktów i czegoś zrozumialnego, niestety nie da się w żaden empiryczny, namacalny sposób, odpowiedzieć. Nie da się sprecyzować charakteru odpowiedzi na problem ,,porwania przez UFO i rodzaju kontaktów z Obcą Cywilizacją na Ziemi", przy tak nijakich lub dwuznacznych źródłach informacji i dowodach; także przy niegodzących się ze sobą warstwach/typach opinii i naukowych wywodów: ,,jedna strona to, druga tamto; sceptycy jedno, a ci ,,co prawie mają na to dowody" drugie". W materii ufologicznej rozważań naukowych, faktycznie mamy tu trochę ignorancji - tej chłodnej kalkulacji i ostrożności. Sęk w tym, że w całym tym zamieszaniu związanym z NOL/NOO - a chodzi tu nie tylko o ,,latające spodki", ale również o całość niedających się zidentyfikować zjawisk atmosferycznych i podwodnych, bo mogłaby to być przykładowo jakaś tajna militarna technologia - rzeczywiście coś jest na rzeczy, coś w trawie piszczy, coś jakby jest na uwięzi, czekając na oswobodzenie, do którego jeśli by doszło… nie będzie od tego odwrotu. Zawsze do pełnego zrozumienia i ,,prawdziwej” akceptacji tego czym jest UFO/USO etc., przez każdego z nas, potrzebne jest jak najlepsze, najbardziej rzetelne i wiarygodne źródło informacji. A czy takie obecnie posiadamy? Ciężko jest wypowiedzieć się obiektywnie w tej kwestii. 


  • 1

#11

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może Wy także słyszeliście o jakiś upodobaniach obcych?

Jeśli wolą chłopców to są gejami. 


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych