Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o Rade


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

AdrianGda.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!! [[;

Robiąc dzisiaj zdjecia mojej nowej działki natrafiłem na dziwne zjawiska lecz dopiero zobaczyłem je po wrzuceniu na komputer.Obiekty zaznaczylem na czerwono 1 obiekt to po przyblizeniu duszek kacperek z dawnej bajki a 2 to dziwny obiekt na chmurach.Powtarzam iż na innych zdjeciach takiego czegos nie bylo. :/ Soryy ze zawracam wam dup ee ale jestem ciekaw czy to zjawisko paranormalne Proszę o opinie na ten temat .Pozdrawiam


http://img454.images...image=xdyx1.jpg
  • 0

#2

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No więc tak ...
Jeden z obiektów to reklamówka, która wisi na drzewie :)
Zaś co do drugiego przedmiotu jakoś pewien nie jestem, ale jakoś pod fotomontaż w Photoshopie mi podchodzi. Po prostu obiekt nie pasuje mi do obrazka. Śwoatło trochę inne według mnie. Takie jest moje zdanie.
Pozdro
  • 0

#3

AdrianGda.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wlasnie to nie jest reklamowka bo na innych zdjeciach co w tej samej chwili robilem nic nie ma .fotomontaz to nie jest bo mam to na aparacie...
  • 0

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Reklamowka mogla sobie poprostu przelatywac, a to drugie nie wiem co to jest, ale zakladanie z gory ze to jakis duch itd. to przesada moim zdaniem.
  • 0

#5

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to drugie to zwykla reklamówka po kartoflach :P
ale to 1 jest nieco dziwne chocby dlatego ze ma przeźroczystośc prawie szkła - to nie jest napewno reklamówka
niewiem cóż to moze byc - jedyne to co mi do łba przychodzi to kawałek folii od szklarni ale tez zabardzo nie pasuje...
  • 0

#6

AdrianGda.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamieszczam link do 2 zdjecia na ktorym nic takiego nie ma a zdjecie robilem pare sekund po tym 1 zdjeciu :s .Pozdrawiam

http://img150.images...kdzialkaqc0.jpg


Edit:
Jamochłonik:spojrz na 2 zdjecie i nic takiego nie widac ze w tym miejscu jest ta siatka ...a co do kawalka ze jest on ze szklarni to napewno nie bo tam takiego czegos nie widzialem a po przyblizeniu tego dziwnego zjawiska widac dlugi nos i oczy :/ Pozdrawiam
  • 0

#7

Paige.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie, to wiszące na drzewie to jakaś reklamówka, czy worek po ziemniakach. Ten pierwszy obiekt, to nie wiem co... Może jakaś przezroczysta reklamówka czy coś tego typu... Zakładając oczywiście, że w żaden sposób nie majstrowałeś przy zdjęciach (mam tu na mysli m.in. Photoshopa).
AdrianGda na kolejnym zdjęciu tego nie ma być może dlatego, że (jeśli to były rzeczywiście jakieś reklamówki, czy torby) przeleciały i nawet ich nie zauwazyłeś... ;) Myślę, że to nie musi być koniecznie duch, czy jakaś inna zjawa ;) ...
PS. Witam wszystkich na forum, jestem tu nowa. Mam nadzieje, że przyjemnie będzie się nam dyskutowało :)
  • 0

#8

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drugie zdjęcie jest robione pod zupełnie innym kątem, tam nawet nie widać tego drzewa na, którym była zawieszona ta reklamówka :P . Co do tego drugiego "niewyjasnionego" zjawiska, to jak na moje (niezbyt fachowe) oko fotomontaż. Co do reklamówki jestem pewien, nie raz widziałem je pozawieszane na drzewach :P
  • 0

#9

AdrianGda.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co doreklamowki moglo cos takiego byc tylko jest ona bardzo duza ;d co do tego zjawiska powiem tylko tyle ja przy tym nic nie majstrowalem ichcialem sie podzielic z wami.Pozdrawiam.
  • 0

#10

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj AdrianGda!
Mnie to pierwsze coś wygląda na część muru (pustak czy coś), wyraźnie jest podzielone na 2 części: góra , dół. Dolna część wygląda podobnie jak w prawym "oknie" na część ściany. natomiast górna część to może być taki pustak (czy jak to zwał) leżący w środku budynku. Po prostu z tej perpektywy się na siebie nałożyły.
Na 2 zdjęciu już nie widać tego drugiego pustaka tworzącego górną część, bo zdjęcie jest z innego kąta i zasłania go ściana. Widać to gdy się zwiększy kontrast i jasność zdjęcia.

Co do drugiej zjawy to przyłączam się do tezy że to reklamówka, nie znajduje jej na 2 zdjęciu.
------
aha i jeszcze :]
Witaj Paige :papapa:
  • 0

#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie nikt nie przekona, że coś w tym zdjęciu jest paranormalne. Na pewno to w drzwiach o jakaś iluzja optyczna, a to wiszące na drzewie to jakiś wór lub reklamówka.
  • 0

#12

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie widze tu nic niezwykłego to po prawej stronie jest to siatka która przelatywała i na chwile się zaczepiła o gałąź a tamto 2 to jakaś deska która dziwnym zbiegem okoliczności sie przewruciła... :mrgreen: :devil:
  • 0

#13

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Ja to widzę tak:
górna część to coś w środku budynku, a dolna to wystający cegieł/pustak spod tynku. W drugim oknie też takie wystają. Na 2 zdjęciu (po prawej fragment) górna część znika, bo jest inny kąt robienia zdjęcia.
To zdjęcie nie jest paranormalne. Moim zdaniem. :ufo:
  • 0

#14

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Brawo dla tego Pana :) Gratki Mayo ;) Sprawa wyjaśniona.
  • 0

#15

Bukaj™.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale mowisz ze na drogim zdjeciu nic nie ma, a jest ten niby duszek-pustak teraz ja zaznaczylem kolkiem:P
http://img294.images...ialkaqc0bd1.jpg ale i tak mysle ze to pustaki;) :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych