Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świadomy sen i moja przepowiednia na tą dekadę.


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem BPW i czasami doświadczam świadomych snów. Mogę wtedy sie spytać o przyszłość lub przeszłość. Ja się skupiam na przyszłości i zapytałem o przepowiednie. Jedno mogę powiedzieć to to że sen był pogmatwany.

Jedyne co z niego pamiętam to durze liczby, śmierć oraz czerwona waluta.

Przyśnił mi sie także egoista oznacza to w senniku że przychodzi konflikt lub już on trwa. Pistolet, odgłos wystrzału oraz garnitur.

Słowo na "P" bardzo niewyraźne. Chyba "Polityk"

 

Ze snu wywnioskowałem że będzie zamach na bardzo ważną osobę. Może rozpocząć się wojna. Może to być zamach na Prezydenta/Polityka Rosji lub Ukrainy albo nawet Polski. (Świadczy o tym język, bardzo są podobne)

 

P.S. Zamieściłem ten post tutaj ponieważ nie widziałem działu lub kategorii pasującej do tego tematu. Wrazie czego proszę go przenieść do bardziej odpowiedniego działu. :)

 

Zmieniłem kolor, tamten był nieczytelny.

Staniq


  • 0



#2

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kogo niby się pytasz w tych snach o przyszłość ?


  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli to będzie zamach na ważną osobę i możliwe że to będzie prezydent albo jakiś polityk to mamy szerokie pole do interpretacji.
Bo ważna osoba to może być premier, prezydent, papież, szef jakiejś instytucji, prezes dużej firmy albo inny celebryta. Wybór jest bardzo duży a do tego mamy 10 lat czyli przyjmujemy że do 2031 włącznie. Więc są duże szanse że przepowienia w takiej formie może się spełnić.
  • 0



#4

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Devoratrix pytam się strażników Akaszy. Tak osoby je nazywają. Nigdy ich nie widziałem lub nie wiem czy ich widziałem. Inni opisują ich na wzór aniołów lub innych istot boskich.

 

Masz rację @Wszystko. Nie wiem kto to może być ale wydaje mi się że Putin. Dziś miałem podobny sen wystrzały, krew, pistolet oraz flaga Rosji. Postaram sie strażników spytać kto to może uzyskam od nich odpowiedź w formie wizji lub snu.

 

Pozdrawiam i dziękuję za komentarze.  :>  :)  :D


  • 0



#5

SeniorEdward.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Często masz takie sny?
Czy miałeś już jakieś potwierdzone przypadki swojego widzenia w przyszłość?

Jeśli mówisz, że to świadomy sen, to czy możesz świadomie zapytać się o bardzo trywialną sprawę jak np. co się jutro wydarzy?, kto wygra mecz?
Przepraszam, że tak nachalnie pytam. Jestem zainteresowany Twoimi zdolnościami.


  • 0

#6

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 pytam się strażników Akaszy. Tak osoby je nazywają. Nigdy ich nie widziałem lub nie wiem czy ich widziałem. Inni opisują ich na wzór aniołów lub innych istot boskich.

 

 

Dużo tych niewiadomych.
W jaki sposób zadajesz pytanie  i  w jaki sposób weryfikujesz od kogo masz odpowiedź.


  • 0



#7

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz jak mawia Janusz Pindera o autorach takich jak ty? "Szkoda dawać jeść".
  • 0



#8

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam często takich snów. Ale dzięki nim przewidziałem śmierć tragiczną mojego dziadka. Pytania zadaje podczas dnia cięgle w myślach zadaje to pytanie ale jednak trzeba być cierpliwym. Czasami dostaje odpowiedź na pytanie którego nie zadawałem. W moich snach dominuje symbolika i nie jest tam nic ukazane wprost. Nie potrafie jeszcze zapytać o dzień jutrzejszy ale potrafię zapytać o jakieś przełomowe wydarzenia w polityce lub na świecie.

 

Przed snem wypowiadam słowa:

Proszę Boga aby umieścił swoją tarczę miłości i prawdy wokół (wypowiadamy swoje imię),

Tak aby tylko boska miłość i prawda zaistniały pomiędzy tobą i mną

Pozwalam mistrzom, nauczycielom i istotą (wypowiadamy własne imię w formie odpowiedzi na pytanie kogo?) przekazywać przeze mnie informacje z jakiejkolwiek sfery pochodzą.

 

Modlitwę znalazłem na YT kiedy szukałem odpowiedzi jak dostać się do Akaszy.

 

@Książe Zła niech inni sobie mówią co chcą ja mam swoje przekonania i poglądy tak jak każdy człowiek.

 

"Każdy ma myśli jednak twoje mogą być wyjątkowe"- moje słowa  xD

Pozdrawiam BPW

P.S. SeniorEdward nic sie nie dzieje że pytasz. Gdybym miał kontakt z Nostradamusem lub Babą Wanga też bym był taki zaciekawiony. :>


  • 0



#9

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A to mi mówili kiedys ze za duzo jaram i mam bujna wyobraznie... Wez sie za normalna robote to jakis pozytek z ciebie bedzie chociaz

 

Regulamin 3.2, 3.7 oraz 3.15

 

ostrzezenie.gif

 

Jeśli kolega nie ogarnie się z bezpodstawnym minusowaniem to inaczej pogadamy. 

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 22.03.2021 - 19:14

  • 0



#10

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A skad ty wiesz ze bezpodstawne? A moze mi sie żaden jego post nie podoba i co ty na to? Sami daliscie nam taka opcje to nie przeszkadzajcie z niej korzystac
  • 1



#11

SeniorEdward.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za wyrozumiałość ;),

Rzeczywiście jak mówi @Aidil jest za dużo niewiadomych. Jeśli śnią Ci się symbole to możne je interpretować na wiele sposobów. W ten sposób można naciągać fakty do proroctwa. Jednak czas pokaże. Mam nadzieje że będziesz udostępniał odpowiedzi od ziomeczków ze snów na zadane przez siebie pytania i sami będziemy ocenić Twoje zdolności. :D


Użytkownik SeniorEdward edytował ten post 22.03.2021 - 23:17

  • 0

#12

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z chęcią będę je tu zamieszczać. :D


  • 0



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Książe, jest opcja minusowania ale to nie znaczy ze można komuś ot tak wlepiać minusy notorycznie. Więc ogarnij się.
  • 0



#14

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak uda mu sie napisac posta ktory trafi w moj gust to dostanie plusa.

Poza tym dostal pare plusow z litosci od Toksyny bo sie jej poplakal na pw wiec chyba juz jest spoko
  • -1



#15

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już chyba wiem że to będzie zamach na Putina w przeciągu 9 lat. Wytłumaczył mi to sen przedstawiający jego portret po którym spływała krew.

 

Pozdrawiam wszystkich. :D


  • 3




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych