Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja - Środa wielkopolska 21.02 2021

Ufo polska obserwacja 2021

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam.

O 17:25 jeden. Domowników wezwał mnie do obserwacji obiektu za oknem. Nie widziałem tego ale obiekt podobno wykonywał ostre ruchy i był większy zanim Dążyłem nsiwgnax telefon i zrobić Dajecie. Niestety niewyraźnie bo to tylko Poco x3. Obiekt zdawał się zanikać. 

10 minut później nic już ni było widać. Może zanikało stojąc w miejscu, może odleciało ale w tedy był by to lot na zachód. Obserwacja wykonana w Środzie Wielkopolskiej więc może ktoś z Poznania okolic to widział. Chodzi o kropkę na dole zdjęcia przy linii energetycznej przy drzewie. Jest malutka ale na żywo było to Bardzo wyraźne jak gwiazda polarna. Mam nadzieję że ktoś coś widział chyba W to japoński satelitą bo mapa nieba coś takiego też podpowiada

Załączone grafiki

  • IMG_20210221_172516.jpg

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 21.02.2021 - 18:00

  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może samolot lecący pod bardzo małym kątem, z krótką smugą? Wysoko nad horyzontem był obiekt, gdy go zauważyli pierwszy raz?


  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na bank samolot albo meteor.
  • 0



#4

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

,Da się jakoś sprawdzić trasy przelotów samolotów w konkretnych godzinach? Flyradar chyba tego nie oferuje, przynamniej w wersji podstawowej.

Jeśli ktoś widział jasną ala gwiazdę niech da znać. Wiem, że to raczej nie zielone ludziki ale jesli to meteor to tym bardziej ciekawe. 


  • 0




Also tagged with one or more of these keywords: Ufo polska, obserwacja, 2021

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych