Skocz do zawartości


Zdjęcie

A.B.Z.A. Polska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

A.B.Z.A. Polska.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowopowstająca organizacja, której celem jest dokumentacja i badanie tzw. zjawisk paranormalnych, zaprasza do współpracy, a także do kontaktu osoby, które były świadkiem jakiegoś niewyjaśnionego zjawiska bądź wydarzenia.

 

Agencja Badania Zjawisk Anomalnych



#2

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ta chyba zjawisk analnych predzej

 

bym wam pokazal jakie anomalie maja miejsce na 3  nieprzespanej nocy o godzinie 3 to byscie prozak do konca zycia jedli 

 

wezcie sie lepiej za normalna robote to chociaz jakis pozytek z was bedzie a nie glupotami sie zajmujecie

 

i wszystko i elo





#3

A.B.Z.A. Polska.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoim wpisem pokazal "pan" jedynie swoja kulture - a raczej jej brak.

 

I poziom intelektualny srednio rozgarnietego nastolatka.



#4

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uwazaj bo jeszcze mi sie zrobi przykro haha...nie jestem kulturalny i nie musze byc wazny jest przekaz do którego sie w ogole nie odniosłeś co mnie zupelnie nie dziwi bo temat zamknalem i wszystko

Co do drugiego posta - nawet jesli to primo - musimy miec mega kumata młodzież wow oby tak dalej w młodych nadzieja a po drugie primo i tak jest to poziom dla takich jak ty nieosiagalny bo gdyby bylo inaczej to by ten temat w ogole nie powstal wiec nie szczekaj waruj i równaj do nogi raz raz



#5

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj Asriel, Ty to jednak nie potrafisz z tego forum odejść. Myślę, że post jest napisany raczej dla beki ale przymykam oko i chcę bardzo wierzyć w to, że się mylę. Gdyby autor chciał prawdziwego kontaktu to raczej byłoby tu więcej informacji. Pozostaje mi zamknięcie tego tematu, a jeśli znajdzie się jakaś zabłąkana duszyczka to będzie wiedzieć do kogo się zgłosić.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych