Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam wszystkich!

powitanie

  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

Trickster11.
  • Postów: 4
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już pisałam w tytule posta, witam wszystkich. Jestem nowa na forum i postanowiłam się przywitać. Moje prawdziwe imię jest trudne do wypowiedzenia dla Ziemianina ( ;)), ale mieszkańcy tej planety nazywają mnie Natalia. Od dłuższego czasu interesuję się tematyką zjawisk paranormalnych, ale dopiero niedawno znalazłam to forum (ach, ten złudny internet). Oprócz tego co niewyjaśnione interesuje mnie historia (najlepiej jak najmniej sfałszowana), literatura (przede wszystkim fantastyka i scene fiction - niedawno czytałam Mistrz i Małgorzata i uważam to za ciekawą książkę) i kinematografia (najlepszy serial - Doctor Who, najlepszy film - Venom). Co do istnienia duchów, pozostaję neutralna (nigdy żadnego nie widziałam, a przynajmniej nie pamiętam, ale jak to się zmieni, na pewno dam znać). I wierzę w życie pozaziemskie (w końcu, czy to nie marnotrawstwo przestrzeni, skoro istnieje cały wszechświat planet i tylko jedna zamieszkana?). Tak więc, kończąc moją przemowę, witam i życzę samych niewrogich istot paranormalnych.


Użytkownik Trickster11 edytował ten post 22.01.2021 - 08:57


#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj na forum, bądź grzeczna, stosuj się do regulaminu a na pewno będziesz się tu dobrze czuła.





#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kotem i chlebem witamy!

Lubisz fantastykę? Ja uwielbiam również Dr. Who i Venoma, a mój ulubiony serial to "Gwiezdne Wrota" (łącznie z Atlantis i Universe). 





#4

Trickster11.
  • Postów: 4
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj na forum, bądź grzeczna, stosuj się do regulaminu a na pewno będziesz się tu dobrze czuła.

Dzień dobry. Dziękuję za miłe powitanie. Postaram się stosować do regulaminu. Raczej nie zachowuję się jak poltergeist w składzie porcelany.

 

 

Kotem i chlebem witamy!

Lubisz fantastykę? Ja uwielbiam również Dr. Who i Venoma, a mój ulubiony serial to "Gwiezdne Wrota" (łącznie z Atlantis i Universe). 

Witam, witam. Chętnie przyjmę zarówno kota, jak i chleb :mrgreen:. A co do Gwiezdnych Wrót... widziałam w telewizji ten tytuł, ale z jakiegoś powodu nigdy jeszcze nie obejrzałam ani jednego odcinka. Dziękuję, za polecenie. Na pewno zobaczę.
 



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam również na forum. Skąd klikasz? :D



#6

Trickster11.
  • Postów: 4
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam również na forum. Skąd klikasz? :D

Witam, witam, a co do tego, skąd klikam, to ze Zgorzelca. Niewielkie miasto przy niemieckiej granicy na Dolnym Śląsku.



#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok czyli z polski.
Venoma lubisz, a filmy ze spidermanem też? Bo ja widziałem prawie wszystkie z tej serii czyli 1,2,3 homecoming.



#8

Trickster11.
  • Postów: 4
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok czyli z polski.
Venoma lubisz, a filmy ze spidermanem też? Bo ja widziałem prawie wszystkie z tej serii czyli 1,2,3 homecoming.

Pająka również lubię, ale nieco mniej. Bardziej interesują mnie zwykle antybohaterzy, ale protagoniści też bywają ciekawi. Oglądałam homecoming i far from home. Nieco bardziej podobała mi się część z Mysterio. Zwłaszcza końcówka, ponieważ zaskoczył mnie powrót Talosa. I uważam, że ta nowsza seria była lepsza niż ta z 2002.



#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie najbardziej podobała sie ta seria gdzie spidera grał Maguire. Bo z tym garfieldem to już nie to samo.






Also tagged with one or more of these keywords: powitanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych