Skocz do zawartości


Zdjęcie

#PiekłoKobiet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#76

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja tylko przypomnę że wspólczesne feministki to nie są kobiety. Kiedyś to były feministki jak walczyły o prawa wyborcze kobiet a nie to co teraz kurła. Kiedyś to było. 

Walczą o prawa kobiet, a potem mówią, że nie ma różnorodności płci, wszyscy są równi, a poza tym "skąd wiesz, że ta kobieta to kobieta skoro może czuje się mężczyzną?". Same sobie zaprzeczają na każdym kroku, to jest tak chore że nie wierze, że ktoś normalny to popiera. Ta Maja Staśko też nieźle oderwana od rzeczywistości i te jej fanki. Nie ma nic gorszego niż te feminazistki i ekoterroryści pokroju Sylwii Spurek.


  • 0



#77

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niestety dużo negatywnych opinii na temat strajku kobiet pochodzi stąd, że pierwotna idea strajku, została przekrzyczana przez skrajnie lewicowych aktywistów. Jak zawsze z resztą. Wiele osób biorących udział w strajku napewno robi to dlatego, że pierwotny kompromis zostal naruszony. O ile temat jest trudny, o tyle wiele osób po prostu nie popiera żadnego z ekstremalnych rozwiązań.

 

Niestety, praktycznie jedynie głos skrajnych feministek jest promowany w mediach. Feministek, które chcą wprowadzenia skrajnych rozwiązań; aborcji na życzenia i które wykrzykują głupoty w stylu "Moje ciało moja sprawa".

Idea strajku była słuszna, ale została medialnie zeszmacona. Osoby popierające strajk są z automatu kojarzone z tymi krzyczącymi paskudami, kiedy jedyne o co tak naprawdę chodziło, to zachowanie tego kompromisu, które może nie był idealny, ale sprawiał, że wszyscy byli w pewnym stopniu zadowoleni.


  • 2



#78

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

... Idea strajku była słuszna, ale została medialnie zeszmacona. Osoby popierające strajk są z automatu kojarzone z tymi krzyczącymi paskudami, ...

 

Bardzo mi to przypomina komunistyczny slogan " Socjalizm tak wypaczenia nie". Czyli marksizm, komunizm i socjalizm był dobry ale popsuty jakąś złą praktyką.

Podobnie w  obecnej Polsce mainstreamem jest idea katolicka i wszystko co ona wprowadza razem z nakazem rodzenia dzieci z nieuleczalnymi deformacjami skutkującymi śmiercią dziecka i zagrożenie, życia matki.
Poprzedni tzw. kompromis był aprobowany przez hierarchów ale to się odmieniło i to co wtedy było aprobowane teraz już nie jest.
Wulgaryzm i tzw. słowa nie cenzuralne są w naszym życiu powszechnością w kinie, na estradzie i w stosunkach międzyludzkich a także w wiodącej sile narodu czyli

w kościele.

Na ulicy w czasie demonstracji, nie bądźmy śmieszni i, nie wymagajmy od demonstrujących języka z salonu z dziewiętnastego wieku.

 

https://www.newsweek...-nagrac/2whmvcd


  • 0



#79

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo mi to przypomina komunistyczny slogan " Socjalizm tak wypaczenia nie". Czyli marksizm, komunizm i socjalizm był dobry ale popsuty jakąś złą praktyką.

Naprawdę ktoś na poważnie uważa, że komunizm czy marksizm są dobre?

 

Podobnie w  obecnej Polsce mainstreamem jest idea katolicka i wszystko co ona wprowadza razem z nakazem rodzenia dzieci z nieuleczalnymi deformacjami skutkującymi śmiercią dziecka i zagrożenie, życia matki.

Masa ludzi nie wierzących ma takie same zdanie, bo po prostu to co głosi kościół to w większości wartości społeczne/ludzkie. Nie trzeba być katolikiem, chrześcijaninem, wierzącym czy nie wiem kim tam jeszcze religijnym, żeby wiedzieć, że nie wolno kraść czy zabijać. To są powszechne wartości, a nie kościelne. Pomijając, że aborcja w sytuacji zagrożenia życia matki nadal jest dostępna, ale w ogóle mnie nie dziwi ta niewiedza, bo już tu 3x pisałem, że duża część protestujących nawet nie wie o co protestuje.
 

Wulgaryzm i tzw. słowa nie cenzuralne są w naszym życiu powszechnością w kinie, na estradzie i w stosunkach międzyludzkich a także w wiodącej sile narodu czyli

w kościele.

To, że są powszechne to nie znaczy, że można i wypada używać ich w każdej sytuacji. Wyobrażasz sobie używanie wulgaryzmów podczas np rozmowy o prace? Podczas zdawania egzaminu w szkole? Ja np z szacunku i kultury nigdy nie przeklinam przy rodzicach. Masa ludzi nie przeklina przy dzieciach, których w ogóle na tych protestach nie powinno być.

 

Na ulicy w czasie demonstracji, nie bądźmy śmieszni i, nie wymagajmy od demonstrujących języka z salonu z dziewiętnastego wieku.

Kiedyś jak demonstrował Lepper to prosił swoich "podopiecznych", żeby nie używali niemiłych słów i bynajmniej nie chodziło nawet o wulgaryzmy. Gdyby zobaczył co dziś się dzieje na ulicach to by wyłysiał. Totalny rynsztok, który jak widać nie podoba się ludziom, bo według sondażu strajk kobiet w wyborach zyskałby niecałe 4% poparcia.


  • 1



#80

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozważania czy ktoś uważa, że komunizm, marksizm są dobre średnio mnie interesują.
Stwierdzenie natomiast iż " idea strajku była słuszna ale medialnie została zeszmacona" przypomina mi z czasów PRL slogan że "socjalizm był słuszny ale nie słuszne wypaczenia" w rozumieniu zeszmacone.

 

Głoszenie przez kościół słusznych haseł nijak się ma do pedofilskiej praktyki i bronienia pedofili w sutannach.

 

Pisząc o powszechności wulgaryzmów  nie zachęcam do nich, to jest informacja a nie aprobata. A że jest wulgarność powszechna na potwierdzenie tego faktu  zamieściłam link :

 

  https://www.newsweek...-nagrac/2whmvcd

 

i na pewno nie zachęcałam do bycia wulgarnym. Tak, że Twoje pouczania o nie używaniu wulgaryzmów są budujące ale ustosunkuj się raczej do księdza z linku a wówczas będzie dobrze.

 

Fajne jest, że powołujesz się na Leppera jeśli chodzi o kulturę strajkowania zwłaszcza, że Lepper, były bokser miał sprawy w sądzie "o rękoczyny", natomiast w Sejmie powiedział, że "Wersalu już tutaj nie będzie", tak, więc może by jednak nie wyłysiał.

 

Demonstracje kobiet są dla Ciebie "totalnym rynsztokiem" masz prawo do własnych ocen a te 4% poparcia to chyba Twoje "pobożne" życzenia ale to mnie nie dziwi bo nawet teorie płaskiej ziemi mają swoich zwolenników.


  • 1



#81

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil

 

Cytując klasyka strajku kobiet.


  • 2



#82

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i na pewno nie zachęcałam do bycia wulgarnym. Tak, że Twoje pouczania o nie używaniu wulgaryzmów są budujące ale ustosunkuj się raczej do księdza z linku a wówczas będzie dobrze

To, że masz fobie do kościoła, księży i religii to wiem to od jakichś 7 lat na tym forum. Czemu mam się ustosunkowywać do jakiegoś księdza? Ja mówię, że wulgaryzmów się nie używa publicznie. Nie ma wulgaryzmów w filmach, nie ma ich w programach na żywo, a jeśli się pojawią to albo w późnych godzinach, albo są cenzurowane.

 

Fajne jest, że powołujesz się na Leppera jeśli chodzi o kulturę strajkowania zwłaszcza, że Lepper, były bokser miał sprawy w sądzie "o rękoczyny"

O popatrz, to tak jak największy wojak o prawa i szacunek kobiet - damski bokser, w dodatku bijący własną matkę, szanowny pan R.Biedroń.

 

Demonstracje kobiet są dla Ciebie "totalnym rynsztokiem" masz prawo do własnych ocen a te 4% poparcia to chyba Twoje "pobożne" życzenia ale to mnie nie dziwi bo nawet teorie płaskiej ziemi mają swoich zwolenników.

Demonstracje kobiet trwały jakieś...w porywach dwa dni. Jak kobiety zobaczyły kto idzie w tych protestach, jaki jest faktyczny cel tych protestów i kto jest liderem tych protestów, tak 99% kobiet przestało brać w tym udział - przynajmniej fizycznie.

Gdyby spełniały się moje pobożne życzenia to Lempartówa i jej koleżanki siedziałyby dawno w więzieniu, natomiast:

"Jaka będzie przyszłość Strajku Kobiet? Według najnowszego sondażu przeprowadzonego przez pracownię Estymator dla portalu DoRzeczy.pl, gdyby aktywistki chciały startować w wyborach parlamentarnych, nie uzyskałyby prawie żadnego poparcia. Jedynie 4,9 proc. respondentów stwierdziło, że byłoby gotowych wziąć pod uwagę możliwość głosowania na komitet Marty Lempart.

Sondaż jasno pokazuje, że ruch Marty Lempart nie może liczyć na zbyt wiele, gdyby chciał w Polsce coś realnie zdziałać i przejąć władzę w wyborach parlamentarnych. Pracownia Estymator zapytała Polaków, czy byliby gotowi rozważyć głosowanie na komitet Strajku Kobiet. Negatywnie odpowiedziało aż 90,4 proc. badanych. Twierdząco odpowiedziało natomiast 4,9 proc. respondentów, a 4,7 proc. z nich nie ma zdania."

Finalnie w głosowaniu pewnie nie zyskałyby nawet 2%, bo przeważnie takie sondaże są jeszcze zawyżane. W trakcie głosowania dochodzi do refleksji i wynik jest jeszcze inny.

Ale czy ten wynik kogoś dziwi? Chamstwo i patologia to podstawowe cechy opisujące działania tych aktywistek, ponadto żadnego sensownego programu, tylko skrajne głupoty, do tego propagowanie przemocy, wandalizmu i czysty kryminał jak atakowanie policjantów, wyzywanie ich, plucie, namawianie do ataków na kościół, etc. Biorąc pod uwagę ten procentowy wynik okazuje się, że nawet jakaś część odmieńców by ich nawet nie poparła(zakładam, że takich jest w Polsce ok 2x więcej niż 4%).

I nie mylmy tego z samym poparciem dla orzeczenia TK. Jest wiele kobiet, które z wyrokiem się nie zgadzają, ale nie popierają stajku patologii, tak jak wielu homoseksualistów nie popiera LGBT. Choć jeśli chodzi o w pełni legalną aborcję na życzenie to i tak niespełna 80% społeczeństwa jest przeciwna(moim zdaniem przynajmniej 10% za mało, ale to pokłosie nowego pokolenia netflixa).
 


Użytkownik Daniel. edytował ten post 03.01.2021 - 10:07

  • 1



#83

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Nie ma wulgaryzmów w filmach, nie ma ich w programach na żywo, a jeśli się pojawią to albo w późnych godzinach, albo są cenzurowane.

To co Ty oglądasz Daniel... "Toy Story" na okrągło? W programach na żywo to i owszem nie ma i raczej nie będzie, bo technicznie się panuje nad takimi rzeczami. Sygnał, zanim dotrze do odbiorcy, może być opóźniony nawet o kilkanaście minut. To akurat, to jest żaden problem.

Cóż, w celu ochrony dzieci przed niewłaściwymi treściami (czyli takimi, które mogą mieć negatywny wpływ na rozwój z powodu ich niezrozumienia), programy zawierające wulgaryzmy, bądź tzw. mocny język, są (bądź powinny być) nadawane po godzinie 22.00.

Czasem, bywa tak, że film zawierający wulgaryzmy w języku obcym ma tzw tłumaczenie miękkie.

 

Byłbyś pewnie nieźle zdziwiony, gdybyś posłuchał, jakie kawałki mają na swoich telefonach paździerze z podstawówek i nie są to kawałki Eminem'a, a rodzima twórczość w języku polskim. Nawet pewnie nie wiesz, jakim zestawem potrafi się obrzucić dwójka dziesięcioletnich dziewczynek.





#84

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...

 

 

 

Zdaje się, że fobie, wszystko jedno jaką, to masz Ty sam,  a Leppera sam przytoczyłeś. Rozważania o przewagach Leppera nad Biedroniem pozostawiam Tobie.

Wynika z tego, że gdybyś miał władzę to Lempart i jej koleżanki siedziałyby w więzieniu, a oprócz tego wszyscy w domu zdrowi?.

 

Piszesz że wielu homoseksualistów nie popiera LGBT wybacz ale LGBT to skrót od nazw rodzajów homoseksualizmu więc co niby oni popierają lub nie.
To tak jakbyś pisał, ze Prawica nie popiera PIS bo to skrót, taka nazwa magiczna. 


  • 0



#85

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wynika z tego, że gdybyś miał władzę to Lempart i jej koleżanki siedziałyby w więzieniu, a oprócz tego wszyscy w domu zdrowi?.

Nie tylko ja, ale każdy normalny zrobiłby to samo, bo miejsce przestępców w normalnym świecie jest w więzieniu. Sama zresztą szanowna Lempartówa na jednej z ich konferencji powiedziała, że gdyby policja działała wobec prawa słusznie to nie przychodziłaby po młodych z marszu, a przyszłaby po nią. Także...

 

Piszesz że wielu homoseksualistów nie popiera LGBT wybacz ale LGBT to skrót od nazw rodzajów homoseksualizmu więc co niby oni popierają lub nie.

LGBT to szkodliwa i agresywna ideologia i można ją popierać lub nie. Jak widać można się od tego odcinać nawet będąc homo.

 

To tak jakbyś pisał, ze Prawica nie popiera PIS bo to skrót, taka nazwa magiczna.

Dobry przykład, bo akurat spora część prawicowców w życiu nie zagłosowałaby na PIS.
--------

Tak poza tematem to w USA toczy się ostra debata w internecie, bo jakiś senator zakończył modlitwę słowami "Amen and Awomen". Nie wiedziałem w jakim temacie to napisać, ale w sumie tu pasuje idealnie, bo ma niby dotyczyć nierówności płciowej(wyimaginowanego piekła kobiet). Swoją drogą to faktycznie jest piekło, ale piekło normalnych ludzi, chyba naprawdę szatan dochodzi do głosu, bo to już przechodzi ludzkie pojęcie co się dzieje na świecie. Albo normalni w końcu się obudzą i to powstrzymają, albo spełnią się przepowiednie Saby i to będzie już ostatni wiek. Amen and Awomen :facepalm: :facepalm:

Ps.Powinno się wystosować oświadczenie dla niezależnych naukowców, że dostaną nagrodę pieniężną jeśli udowodnią, które zaburzenie psychiczne odpowiada za takie poglądy, bo to że skrajne lewactwo to zaburzenie to jest to oczywistość, trzeba tylko dowodu naukowego co wpływa na takie myślenie. Pieniądze mogą być dobrym motywatorem, żeby nie bać się publikacji przed "oświeconym" światem.
 


Użytkownik Daniel. edytował ten post 04.01.2021 - 17:52

  • 0



#86

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil.
Co to są '' rodzaje homoseksualizmu''? Lewacki dialekt zaskakuje mnie na każdym kroku. Przydałby się jakiś słownik pojęć lewicowych.

Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 04.01.2021 - 17:50

  • 0



#87

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil.
Co to są '' rodzaje homoseksualizmu''? Lewacki dialekt zaskakuje mnie na każdym kroku. Przydałby się jakiś słownik pojęć lewicowych.

Wczoraj czy przedwczoraj niejaka Hanna Zagulska(taka sławna co przeprowadziła wywiad, że aborcja jest okej i jest oczyszczeniem) napisała na twitterze, że nie tylko kobiety zachodzą w ciąże. Także normalny człowiek może się pogubić. A najlepsze było jak jej ktoś napisał, że z biologicznego punktu widzenia nie da się inaczej, to odpisała "skoro nie zajmuje się biologią tylko aktywizmem to takie rozróżnianie jak wyżej napisałam jest odpowiednie". A może jakby się zajmowała biologią choćby na poziomie podstawówki to by nie gadała takich głupot? Kto wie..

Tylko sam nie wiem co jest gorsze...wygadywanie takich bzdur przez "autorytety"(niby kończyła psychologię), czy to że jej wpis polajkowało prawie 1000 osób? Jak coś to wszystko do sprawdzenia na twitterze jakby mi ktoś nie wierzył, pisała ona ze swojego oficjalnego konta.


  • 0



#88

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil.
Co to są '' rodzaje homoseksualizmu''? Lewacki dialekt zaskakuje mnie na każdym kroku. Przydałby się jakiś słownik pojęć lewicowych.

 

Taki jesteś wyrafinowany, że "lewacki dialekt" przerasta Twoje pojmowanie i potrzebujesz słownika pojęć lewackich ale słyszałeś chyba te określenia w radiu lub na kazaniu gej, lesbijka itd. Opisuje je także dobrze zwykły słownik. 

 

@ Daniela. Każdy normalny, rozumieć należy taki jak Ty, wsadziłby Lampart do więzienia. A co Sąd na to?. Może chodzi Ci o trójkę normalnych czekistów.
LGBT nie jest ideologia tak jak pedofilia nie jest ideologią , to zainteresowanie seksualne, to jest inaczej popęd seksualny jednych do drugich. Hetero to też nie ideologia lecz biologia.

 

"Amen and Awomen" nie wiesz gdzie nad tym podyskutować. Gość które to powiedział jest niemądry i rozumuje przez skojarzenia a nie przez etymologie.

Amen (z hebr. אמן amen – „niech się stanie”, „wierność”, od rdzenia amint – był mocny), zaś z Egipskiego Amon-Ra/Re, Amoun, Amun, Amen; rzadziej Imen.

W chrześcijaństwie Amen jest synonimem Jezusa, 

 

Tak, że odradzam dyskusji na temat tego bon motu. Ponieważ będziesz dyskutował nad bełkotem.


  • 0



#89

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Daniela. Każdy normalny, rozumieć należy taki jak Ty, wsadziłby Lampart do więzienia. A co Sąd na to?. Może chodzi Ci o trójkę normalnych czekistów.
LGBT nie jest ideologia tak jak pedofilia nie jest ideologią , to zainteresowanie seksualne, to jest inaczej popęd seksualny jednych do drugich. Hetero to też nie ideologia lecz biologia

Nie przez ludzi myślących jak ja, tylko respektujących prawo. Organizowała zgromadzenia i protesty, kiedy nie można było, znieważyła policjantów, namawiała do atakowania policji, podawała prywatne adresy i numery telefonów polityków i dziennikarzy nieprzychylnych im, przez co Ci ludzie spotykali się z linczem, czyli tu również podżeganie do przestępstwa, profanowanie symboli religijnych + jeszcze kilka innych zdarzeń.
 

 

"Amen and Awomen" nie wiesz gdzie nad tym podyskutować. Gość które to powiedział jest niemądry i rozumuje przez skojarzenia a nie przez etymologie.
Hetero nie jest ideologią, tak jak homo nie jest ideologią. LGBT jest ideologią.

Problem w tym, że to akurat są pomysły lewactwa, a nie jednego senatora. Amen to tylko jeden przykład z teraz o którym jest głośno. Przecież lewackie nastolatki na twitterze cały czas używają zwrotu "herstoria", zamiast "historia". Gdyby to były widzimisię jakichś jednostek, które byłyby poddawane leczeniu to nie byłoby problemu, ale to są pomysły autorytetów, a później młodzi robią to samo i to nie jest dla jaj, bo oni naprawdę zmieniają słowa w imię równości płciowej.


  • 0



#90

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil
Piszesz ze jest kilka rodzaj homoseksualizmu. To powiedz jakie to rodzaje? Chyba że mówisz o czymś o czym nie masz bladego pojęcia.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych