Skocz do zawartości


Zdjęcie

#PiekłoKobiet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#16

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tę wojnę wiadomo kto zaczął i zrozumiałe jest to że powinno się protestować przeciwko temu orzeczeniu, które pewnie i tak nie weszło by w życie po normalnych protestach. A to co się dzieje teraz w dobie pandemi to jakiś surrealizm. L(bo nie można używać tego słowa na forum) na profilach społecznościowych nawołuje do wojny domowej. Policja bezczynnie stoi obok zamieszek a prawicowe milicje ochraniają kościoły i pomniki...
To jest państwo z kartonu. A rząd wychodowal sam sobie bojówki L(bo nie można używać) wzorowane na blm.

Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 26.10.2020 - 21:56

  • 0



#17

JennyMandeville.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy mogę spytać skąd bierzecie informacje? Byliście na proteście? Widzieliście co się tam NAPRAWDĘ dzieje? Trochę to wygląda jak czytanie nagłówków TVP INFO. Bo tam sama prawda...


  • 0



#18

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,, Czy mogę spytać skąd bierzecie informacje?''

Głównie z Twittera i trochę z Facebooka.

Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 29.10.2020 - 21:55

  • 0



#19

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To wez nas uświadom dzeny co tam bylo NAPRAWDE (!!!) skoro uwazasz ze siejemy ferment, bo nie wiem czy tym postem swoim chwalisz czy zalisz i co on wnosi do tematu, nie wiem na oklaski czekasz czy reflektory? Wkurza mnie jak ktos z takim tonem sie pruje a niczym jej nie popiera, to po co sie w ogole wyswietlac? Ogarnijcie sie ludzie
  • 1



#20

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie minęły...2, 3 dni od mojego postu? Nie trzeba być ekspertem politycznym, wystarczy mieć łeb na karku, żeby wiedzieć co się święci.

Powiem tylko tyle, już kilka/kilkanaście lat temu starsi mi mówili, że przyjdzie taki czas, że to ci krytykowani przez wszystkich "kibole" będą bronić honoru, tradycji i naszej narodowości. Bodajże Petelecki mówił w podobnym tonie.

Nie chcę bana, nie będę politykował. Po prostu skorzystam z okazji i podziękuje wszystkim kibicom, patriotom, narodowcom i ogólnie ludziom, którzy wyszli w obronie naszej historii, z szacunku do naszych przodków oddających za nas życie, w obronie naszej tradycji, naszych korzeni. Brawa i podziękowania. Skoro #ToJestWojna to niech antifa pozna jej smak. :)


  • 0



#21

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Bije w oczy tęsknota młodego pokolenia za wojną.


  • 0

#22

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bije w oczy tęsknota młodego pokolenia za wojną.

 

Warto dodać pokolenia wychowanego w internecie na smartfonach, instagramach i przez swoich idoli influenserów. Pokolenia, które ma wszystko pod nosem od bogatych rodziców. Małolaty biegające z telefonami po 4tys złotych w oryginalnych ciuchach, dostający samochody na swoje 18ste urodziny. Pokolenia nie nauczonego pracy, ani żadnych obowiązków. Marzy im się wojna, marzy im się rewolucja, bo myślą, że to będzie takie fajne jak na komputerze.



"to jest wojna", "idziemy po was narodowcy", co było 30 sekund później? Płacz, krzyki i ucieczka w stronę policji, którą obrażali chwilę wcześniej. To jest obraz dzisiejszego młodego pokolenia - pokolenia bez wartości i zasad, zblazowanego, zdemoralizowanego. Oni posikali się w spodnie przed grupką kibiców, co byłoby na widok uzbrojonych żołnierzy i czołgów? Przykro mi, bo wydaje mi się, że tego nie da się już cofnąć, to pokolenie już jest przegrane, zmanipulowane i ogłupione - nie mają szacunku do niczego - do tradycji, do kultury, do bohaterów wojennych, którzy nie rzadko byli ich dziadkami, oddawali za nich życie. Oni już zaczynają mieć prawa wyborcze, za kilka/kilkanaście lat będzie po nas.


  • 3



#23

mizar70.
  • Postów: 50
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie powinno się pozbawiać kogokolwiek możliwości wyboru, bez tej możliwości tracimy kolejną cząstkę wolności. :) Nie zawsze nasze wybory są słuszne, ale to co dziś jest złe jutro będzie dobre i na odwrót :) Cały czas uczymy się ale nie jestem pewny czy idziemy w dobrym kierunku i nie zniszczymy kiedyś siebie, znowu zaczynając od "zera".  


  • -2

#24

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Smutne jest to, że to pokolenie zadecyduje o przyszłości świata.

"Biorąc pod uwagę odkrycia naukowe i technologiczne ostatnich dwóch stuleci, świat nigdy nie zmieniał się tak szybko. Wkrótce możemy mieć większe możliwości przekształcania nie tylko naszego środowiska, ale także nas samych i następnych pokoleń."

 

https://www.bbc.com/...xistential-risk


  • 0

#25

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cieszę się, że mieszkam za granicą od kilku lat, nie żeby tutaj było "normalnie" bo nie wiem czy jest jeszcze takie miejsce na świecie, ale wiedziałem to już wylatując z PL że zwalczające się katotalibańsko-prawackie i lewackie skrajności doprowadzą do takich cyrków, można oczywiście winić obecną partię rządzącą ale to, że ludzie wybrali PiSiorów było efektem rozczarowania 8 zmarnowanych lat w rękach PO i na tym zakończę temat partii bo nie chcę tu politykować, kto chce może nazywać mnie "symetrystą" mam to gdzieś. Przykro na to patrzeć jedynie, bo Ja nie wypieram się swojej tożsamości narodowej w żadnym wypadku, ale dla tego kraju nie ma już ratunku moim zdaniem. 

 

Natomiast sam temat aborcji jest zbyt złożony, żeby mieć tak ograniczone podejście jak "tak lub nie", zakazanie całkowicie aborcji i to z powodu średniowiecznych zabobonów jest tak żałosnym i ignoranckim ruchem, że brak mi słów, z drugiej strony nigdy nie poprę strajku organizowanego przez środowiska skrajnie lewicowe, dwie skrajności, dwie przepaści, to będzie kontrowersyjne ale nie przeszkadza mi to... gdyby doszło do poważnych starć, to liczę na jak najwięcej ofiar po obu stronach, może na zgliszczach tych plugawych utopii prawacko-lewackich wyrośnie coś zdrowego.

 

polityka2.gif

 

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 31.10.2020 - 08:37

  • 0

#26

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nagrany prowokator, I atak policji na uciekających ludzi.

 

A jak film ma się do tematu bo nie jest to strajk kobiet?

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 31.10.2020 - 18:44

  • 0



#27

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popieram prawo do aborcji, jeśli życie matki jest zagrożone, albo dziecko prawdopodobnie urodzi się martwe, albo tak okaleczone, np. bez kończyn, zdeformowane, ale z rozwiniętym mózgiem na tyle, że kiedyś  samo zapragnie śmierci etc.

 

Jeśli zaś dziewczyna/kobieta zamierza dokonać aborcji bo nie planowała dziecka a doszło do wpadki, to w tym przypadku jestem jak najbardziej przeciwko aborcji. Dziecko nie jest błędem, którego można się pozbyć!!!

 

Pozostaje jeszcze trzecia opcja i chyba jedna z bardziej kontrowersyjnych, a mianowicie jeśli chodzi o dziecko, które jest wynikiem gwałtu. Sądzę, że tu potrzebny byłby psycholog i ewentualnie jeśli terapia nie przyniosłaby skutków pozytywnych, to można by było dziecko po porodzie oddać do adopcji. Jednak istnieje ryzyko, że dziecko będzie chciało kiedyś poznać swoich rodziców. Moim zdaniem, dziecko nie powinno umierać, przez czyn jakiegoś złego faceta. Ono jest niewinne.  


  • 4



#28

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

nie płacz małolat żadne 8 lat ci nie grozi na huki cie biora jak kazdego i nikt z tym do telewizji nie lecial  :facepalm: co nie znaczy ze popieram takie dzialania policji bo nie popieram a wy co sądzicie?


  • 0



#29 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

@up

Terroryzm jest zły, niezależnie od tego, czy osobą terroryzującą jest zbir, żołnierz, czy policjant. Ludzie mają prawo protestować, to jedna z podstawowych form pokazywania rządzącym, że obywatelom się coś nie podoba. Niezależnie od wieku, płci, przekonań, nikt nie powinien ponosić negatywnych konsekwencji za sam fakt pokazywania swojego niezadowolenia. Wyjątkiem jest sytuacja, w której osoba protestująca popełni przestępstwo.


  • 0

#30

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie płacz małolat żadne 8 lat ci nie grozi na huki cie biora jak kazdego i nikt z tym do telewizji nie lecial  :facepalm: co nie znaczy ze popieram takie dzialania policji bo nie popieram a wy co sądzicie?

Po pierwsze to sądzę, że 14sto latek biorący czynny udział w jakichś protestach dotyczących aborcji, w dodatku w protestach opierających się na wulgaryzmie i agresji to jakiś kolosalny błąd w wychowaniu. Za moich czasów w wieku 14stu lat to się latało z piłką po boisku, a nie obalało demokratycznie wybrany rząd.

Po drugie sądzę, że "to jest wojna", a wojna wymaga ofiar. Kto sieje wiatr ten zbiera burze. I tak niech się cieszą, bo policja wyjątkowo długo im pobłaża i na wyjątkowo dużo im pozwala. :)


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych