Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomyślę o czymś i to się dzieje.


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1

9magdalena99.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, to o co chce zapytac może i jest dziwne nie wiem czy niespotykane, nigdy nie rozmawiałam z nikim na ten temat, bo wiem, że gdybym komuś o tym opowiedziała byłoby to wyśmiane. Od jakichś 3 lat zauważam, ze kiedy pomyśle o czymś, kiedy coś po prostu mi przejdzie przez myśl, zastanawiam się nad tym, tylko coś pewnego razu mi wpada do głowy i zapominam, za jakiś czas się zdarza, na drugi dzień, za 3 dni, czy za tydzień podam kilka z masy przykładów, np. ostatnio pokłóciłam się z tatą , wyszłam z domu, dostałam wcześniej od niego kolczyki, na których bardzo mi zależy. Pomyślałam wtedy, ciekawe czy zginą mi te kolczyki przez to, ze się z nim pokłóciłam, na drugi dzień wróciłam do domu, łapię się za ucho, okazało się, że ich nie ma. Kolejny przykład ostatnio dostałam czkawki przy paleniu papierosa, któregoś dnia pomyślałam sobie tak po prostu, ciekawe kiedy znowu dostanę czkawki przy paleniu i na drugi dzień oczywiście, dostałam, kiedyś tez wywołałam w ten sam sposób zerwanie z chłopakiem, bo po prostu tydzień przed tym przeszło mi przez myśl, ciekawe kiedy się rozstaniemy i czy będziemy długo razem, tydzień później on ze mną zerwał. Nie dziwią mnie już te sytuacje, przyzwyczaiłam się do nich, ale jest to bardzo męczące, bo od kiedy zauwazylam, ze dzieje mi się coś takiego i jest to nagminne, bardzo kontroluje to o czym myśle, kiedy nagle wpadnie mi myśl jakaś zła do głowy, np. choroba dziadków, rodzeństwa, czy znowu rozstanie z chłopakiem, czy coś w tym stylu, boje się, ze jak zostawię ten temat w mojej głowie tak po prostu, żeby sobie przeleciał i przeszedł mi przez myśl to może się to stać, dlatego zawsze kiedy mi przyjdzie coś takiego do głowy, bardzo długo o tym myśle i zastanawiam się nad tym tematem i kontroluje o czym myśle cały czas. Kiedy to czytam to sama sobie nie wierze, nie wiem czy to jest normalne, czy to jakieś prawo przyciągania czy coś tego typu, bo szukałam na jakichś innych forach ale niestety nie znalazłam żadnych konkretnych odpowiedzi. Bardzo proszę o odpowiedź czy Wam też to się zdarza czy może powinnam jednak udać się do jakiegoś specjalisty, bo może coś jest ze mną mocno nie tak.
  • -1

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawa wygląda tak że niektóre z tych rzeczy o których pomyślisz sie zdarzą a inne nie. Ty natomiast zwracasz uwagę na te które sie spełnią. O reszcie która sie nie wydarzy to zapomnisz.
Nie ma prawa przyciągania, to ściema wymyślona przez różnych nawiedzonych.
  • 0



#3

Rxn.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro zapominasz, że o czymś myślałaś to równie dobrze mogło Ci się to śnić, mogłaś o tym słyszeć lub czytać. Ewentualnie możesz przeżywać deja vu. Co do zerwania z chłopakiem, człowiek potrafi wyczuć emocję i podświadomość po zmianie jakiegoś zachowania zasugerowała Ci, że coś się dzieje. Z papierosem i podobnymi rzeczami jest jak w ciężkiej lub stresującej sytuacji np. zaczynasz jakiś nowy rozdział w życiu, czekasz na pierwszy dzień w nowej pracy i myślisz sobie "kurde jak ja bym już chciał/a następny miesiąc" i w następnym miesiącu sobie przypominasz o tym i masz wrażeni, że przez to zleciał szybciej czas a zleciał tylko dla tego, że było nowe zajęcie zabierające jakąś część czasu. Póki nie dzieją się rzeczy w twoim życiu, których się nie da logicznie wytłumaczyć nie zwracaj na to uwagi.a
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych