Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieznany dotyk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pablito02.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej od kilku lat doświadczam uczucia że ktoś, lub coś mnie dotyka. Jest to dotyk delikatny najczęściej na rękach,nosie i klatce piersiowej w różnych porach dnia. Kiedyś to ignorowałem, ale ostatnio zaczęło mnie to zastanawiać co to może być, liczę na waszą pomoc.
  • 0

#2

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To mogą być:

-duchy ludzi

-zjawy

-wampiry

-duch psa demona

-duchy płodów

-twój zmarły krewny

-urojenia

-nerwica

-stwardnienie rozsiane

-nic.

 

Wybierz mądrze. 


  • 2



#3

Pablito02.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mogą być:
-duchy ludzi
-zjawy
-wampiry
-duch psa demona
-duchy płodów
-twój zmarły krewny
-urojenia
-nerwica
-stwardnienie rozsiane
-nic.
 
Wybierz mądrze. 


Urojenia i nerwicę raczej mogę wykluczyć jestem zdrowym psychicznie człowiekiem, chyba xD 🤪
  • 0

#4

GaGa_saNtaN.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oficjalny świr forum paranormalne, czyli ja! (xD) Mógłby ci odpowiedziec. Bo ten świr Akurat Odpowiedz zna. Jednakże... Dla twojego dobrego stanu psychicznego ci odpowiedzi nie udzielę. Wiedz Tylko ze ze przyjdzie taki czas ze sam wszystko zrozumiesz ;)


  • 0

#5

Rxn.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej od kilku lat doświadczam uczucia że ktoś, lub coś mnie dotyka. Jest to dotyk delikatny najczęściej na rękach,nosie i klatce piersiowej w różnych porach dnia. Kiedyś to ignorowałem, ale ostatnio zaczęło mnie to zastanawiać co to może być, liczę na waszą pomoc.

. Uczucie dotyku może być spowodowane jakimś niedoborem w organizmie, ewentualnie przez problemy z oddychaniem. Jeśli czujesz to łapanie za nadgarstki mogą to być chwilowe niedotlenienia. Gdyby chodziło za Tobą coś "paranormalnego" od lat to raczej kontakt był by inny niż sam dotyk.

Użytkownik Rxn edytował ten post 10.07.2020 - 18:50

  • 1

#6

KXYZ.
  • Postów: 186
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zacznij od kontaktu z lekarzem (bez ironii). To może być objaw jakieś choroby neurologicznej, niewykluczone, że groźnej. Piszesz, że jakby to narastało z czasem, więc na Twoim miejscu bym się zbadał u specjalisty.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych