Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierć Georga Floyda w USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
197 odpowiedzi w tym temacie

#181

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czerstwość emotów ma swój cel.

 

Ależ oczywiście że ma bo to taka sama reakcja jak 300 lat temu jakiś kontrowersyjny libertyn raczył jaśnie pani hrabiance próbować wmawiać że chłopi pańszczyźniani to w sumie też ludzie. To też sie łapała za głowe i swe perły i skrzeczała że och ach jak tak można i wogóle.

 

 

Oskarżenia Bidena o pedofilię są bardzo świeże i przed 2020 rokiem w ogóle nie ma po nich śladu.

Nie nie są nowe, teraz po prostu już nawet mainstream nie moze ich ignorować bo wcześniej Bidet był nikim dla mediów.

 

A początek tym insynuacjom dało to jak Bidet sie zachowuje wobec dzieci bo to zdemenciały dziadyga któremu mózg już nie pracuje i zapomina sie przy ludziach.
Zaden wpis na twitterze tego nie zaczął. 

 

Chociaz Joe bedacy pedofilem to mała betka, reszta tego co szykują komuchy stojące za nim jest gorsza - biologiczni faceci w sportach z kobietami, już pierwszego dnia zabił 200k miejsc pracy kasując ten rurociąg, kolejne niekończące sie wojny, sypanie kasy iranowi jak Obama, skupowanie ziemi od białych farmerów i dawanie jej czarnym z getta ( wiec i mozna doliczyć kleske głodu jak na komucha przystało ) itp. 

 

A głupio to jest wierzyć, że Bidena poparło 80mln ludzi.

 

Nie poparło. Dominion sobie drukowało głosy jak chciało dzieki przekretowi, prawdziwych "wyborców" Bideta jest może z 50mil i to widać po reakcjach ludzi po wyborach, tego ilu jest na spotkaniach z nim, reakcjach wszedzie tam gdzie Bidet sie pojawi ( jak to ze wygwizdali go na Super Bowl ostatnio - jako chyba pierwszego prezydenta w historii ) itp.


  • 0



#182

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Czerstwość emotów ma swój cel.

Ależ oczywiście że ma bo to taka sama reakcja jak 300 lat temu jakiś kontrowersyjny libertyn raczył jaśnie pani hrabiance próbować wmawiać że chłopi pańszczyźniani to w sumie też ludzie. To też sie łapała za głowe i swe perły i skrzeczała że och ach jak tak można i wogóle.

Czerstwy emot jest jak sarkazm, a sarkazm nie każdy rozumie.

 

 

Oskarżenia Bidena o pedofilię są bardzo świeże i przed 2020 rokiem w ogóle nie ma po nich śladu.

Nie nie są nowe, teraz po prostu już nawet mainstream nie moze ich ignorować bo wcześniej Bidet był nikim dla mediów.

 

A początek tym insynuacjom dało to jak Bidet sie zachowuje wobec dzieci bo to zdemenciały dziadyga któremu mózg już nie pracuje i zapomina sie przy ludziach.
Zaden wpis na twitterze tego nie zaczął. 

Ok, to zalinkuj mi takie sprzed kampanii prezydenckiej Bidena. Nie dyskutuję teraz o tym, czy jest czy nie jest pedofilem, bo to na razie są pomówienia niepoparte wyrokiem. Chcę zobaczyć te stare oskarżenia, materiały sprzed 2020 roku. Ja nie mogę takich znaleźć, bo może źle szukam.

Zastanawiam się tylko, dlaczego dyskutujemy o Bidenie w temacie o Floyd'zie...





#183

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ok, to zalinkuj mi takie sprzed kampanii prezydenckiej Bidena.

 

 Ja wklejałem filmy nawet z 2015 http://www.paranorma...w-usa/?p=730549 pewnie źle szukasz. Chociaż na yotubie wiele się zmieniło. Gdy wpiszesz hasło Biden wącha włosy dzieci, wyskakuje wszystko tylko nie filmy które poprzednio wkleiłem. Wolność słowa w nowoczesnej wersji.

 A co do Floyda. BLM nominowane do pokojowej nagrody nobla.

https://www.money.pl...643508608a.html

 

Ludzie którzy podpalali amerykańskie miasta, mogą dostać pokojowego nobla. Chociaż to nie powinno dziwić, zwarzywszy na fakt, że pierwszy prezydent USA, który prowadził wojny przez pełne dwie kadencje, otrzymał pokojową nagrodę Nobla. w sumie niejako na zachętę, gdyż był po prostu czarny.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 11.02.2021 - 13:36

  • 1



#184

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pod koniec ub. roku na fali Black Lives Matter pojawiły się opinie, że opera jest „zbyt biała”. Kierownictwo najwyraźniej się tym przejęło, dlatego Opera Paryska ogłosiła, że chce zweryfikować swoje warunki rekrutacji artystów.


  • 3

#185

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ogónie to nie ma za bardzo sensu wypowiadać się w tym żałosnym wątku bo duża część tutaj jak nie wszyscy oczernia i wylewa frustracje bo ich  boli ze takie flojdy w ich nedznych zyciach zapisali sie trzema szostkami i zamiast cos z tym zrobic badz se powiedziec kij tam życie zemsty nadejdzie czas to wola se hodowac kompleksy i gdyby mogli to by sie peleryna niewidka okryli jak mijaja na ulicy kolesi haha a na necie jak zawsze wylewne opinie o patologii marginesie dnie spolecznym, bylo to mowic jak miales rekwirowana penge i ekwipunek a nie po fakcie bo tak to se wiesz co mozesz zrobicc a szkoda strzempic ryja na was poziom komentarzy w internecie = dno

 

a ci co popieraja tego zomowca co zameczyl chlopaka powinni sie leczyc az tak bardzo jestescie przesiaknieci nienawiscia do innych ze popieracie takie ubeckie metody? Pamietaj ze kij ma dwa konce i ciebie tez to moze kiedys spotkac i niekoniecznie zasluzenie bo trafisz na nafutrowanego sadyste co wali w klimpe i se jezdzi cala noc kijanka z kolezka co se cos ubzdura i cie zakatuje jak stachowiaka co wtedy tez bedziesz popieral?! Ogarnij sie jeden z drugim i zastanow zanim cos napiszesz a najlepiej nie pisz w ogole i tyle w temacie a tutaj nutkaa dla kazdego sadysty w mundurze chronionego przez panstwo co na legalu katuje mi kolegow 

 

 

 

Aaaaa i jeszcze jedno bo se przypomnialem: w innym wątku jak pisałem oczywiste rzeczy że murzyni maja najlepsze warunki fizycznie lecz wedlug badan przecietnie maja najmniejszy intelekt wzgledem innych ras to mi jechali że jestem głupi ku aprobacie innych bo nie umieja myslec logicznie a tutaj sobie przyzwalacie na rasizm i popieracie torturowanie i zabijanie czarnych ludzi przez gestapo w ameryce i nikt nie widzi w tym nic złego, a przez takie poglądy jakie tu głosicie miał miejsce holokaust!!! CHORE

 

PS dobrze wiem ze za ten post dostane warna badz bana bo ten post jest niewygodny i znowu pewnie wjada mi ograniczenia ale mam to gdzies bo sie takimi rzeczami nigdy w zyciu nie przejmowalem i nie bede przejmowac 'świadomością zarażam nawet jak mnie zabiorą...'

 

Regulamin 3.17oraz 7.8

 

ostrzezenie.gif

 

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 13.02.2021 - 10:20

  • -1



#186

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

O wielu osobach można by zrobić taką kompliację:

comment_1605171478hXRIG6QnlcORlLircxHhpf

 

Na tym polega obrzucanie błotem. " niby on jest niewinny, ale przecież jego przeciwnicy polityczni oskarżali jego... A wcześniej innego..."

 

 Ale czy nie widzisz różnicy pomiędzy zwyczajowo uznanym pocałunkiem w policzek, który jest wyrazem pewnej serdeczności, (nieważne, udawanej czy nie) , a wąchaniem włosów dzieci, czy niby przypadkowym dotykaniem piersi małej dziewczynki?

A nie jest tak, że te pocałunki nie są wyrazem serdeczności tylko tym samym co wąchanie włosów i niby przypadkowe dotykania? Dla mnie obydwaj popuszczają w spodnie, tylko nie każdy to chce zauważyć.

Pytałem o wcześniejsze dowody na łaszenie się do dzieci przez Bidena, bo nie mogłem ich znaleźć, szczególnie tych sprzed 2020. Nadal go nie oceniam tak samo jak Trumpa, póki nie zrobi tego sąd. Niemniej obydwu przydałoby się dobre i wnikliwe śledztwo.

 

Co do Floyda... ja mam serdecznie dość BLM we wszystkich zakątkach życia. Tak jak do innych ras nie mam nic, tak czyści mnie kiedy słyszę BLM. Nawet lewicowe związki zawodowe Unite Union zaczynają stawać okoniem do sprawy, bo podpinanie do wszystkiego BLM'u to już przegięcie. Ostatnio głosimy All Lives Matter i zamykamy krzykaczom japy.

 

PS. Widzę tylko jeden film sprzed 2020 zalinkowany przez Panjuzek. Nie ma więcej? Czasem wyszukiwarka mnie nie lubi...





#187

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@

 

A nie jest tak, że te pocałunki nie są wyrazem serdeczności tylko tym samym co wąchanie włosów i niby przypadkowe dotykania? Dla mnie obydwaj popuszczają w spodnie, tylko nie każdy to chce zauważyć.

 

 No nie. Zastanów się. Ile razy cmokałeś kogoś w policzek, a ile razy wąchałeś komuś włosy. Jestem pewien że mało kto, nie cmokną w policzek, nawet obcej osoby. A ile z was wącha komuś włosy?

No chyba że kochanej kobiecie, w ciepły letni dzień, gdy jej włosy pachną słońcem i czymś trudnym do określenia, co wzbudza pożądanie. :*

 

Stawiam na feromony, tak swoją szosą. 

 

 

Pytałem o wcześniejsze dowody na łaszenie się do dzieci przez Bidena, bo nie mogłem ich znaleźć, szczególnie tych sprzed 2020.

 Wklejałem kilka takich filmów. Wszystkie są sprzed 2020 roku. Użyłeś sformułowania "szczególnie tych sprzed 2020." A znalazłeś jakieś z 2020 roku? Jeżeli tak to się z nami podziel linkiem, lub linkami. Bo raczej wygląda na to że materiałów z 2020 dotyczących dziwnych zachowań Bidena raczej nie ma. A jeżeli już są to dotyczą lat poprzednich. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 13.02.2021 - 20:11

  • 0



#188

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W czasie kampanii prezydenckiej było tego trochę. Zazwyczaj powtarzały się trzy chyba filmy. Teraz ich nie ma. Jeszcze raz przejrzę Twoje linki, ale tam są chyba tylko kompilacje tego jednego filmu. 

Tak nawiasem, jedna z takich kompilacji została oznaczona przez twarzoksiążkę jako fake już w 2016 roku. Taka ciekawostka.





#189

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@

 

W czasie kampanii prezydenckiej było tego trochę.

Ponoć nic w internecie nie ginie. Twierdziłeś że nie było nic przed 2020. Teraz sam przyznajesz że nie możesz zalinkować tego co było w 2020 bo okazało się że wszystkie tego typu filmy były przed 2020. Typowy z Ciebie demokrata  :szczerb:

 

 

Tak nawiasem, jedna z takich kompilacji została oznaczona przez twarzoksiążkę jako fake już w 2016 roku. Taka ciekawostka.

Ale która konkretnie.

Jakieś linki czy coś?

 

Tu masz materiał CNN z 2016 roku.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 13.02.2021 - 21:52

  • 0



#190

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 658
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Te "macanki" dzieci kongresmenów są dokładnie z January 6, 2015


  • 1

#191

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może chłop lubi dotykać kobiety. Kolega mówił że też lubi się otrzeć o kobietę. I ja mu się wcale nie dziwię męski instynkt czasem bierze górę nad rozumem. 


  • 0



#192

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może chłop lubi dotykać kobiety. 

Kobiety a dziewczynki to zasadnicza różnica. Chociaż koleś na takim stanowisku, powinien trzymać nerwy na wodzy. A to co nas różni od zwierząt, to fakt ,że trzymamy instynkty pod kontrolą. Nie dotyczy to nas wszystkich. Ale ludzi takich jak Biden, brak kontroli, powinien dyskwalifikować. 


  • 1



#193

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Tak nawiasem, jedna z takich kompilacji została oznaczona przez twarzoksiążkę jako fake już w 2016 roku. Taka ciekawostka.

Ale która konkretnie.

 

Te "macanki" dzieci kongresmenów są dokładnie z January 6, 2015

Właśnie chyba to była styczniowa.

Nie zwracałem na nie uwagi wówczas, a później nie trafiałem na nie przy okazji różnych "grzebań". Przy okazji poszukiwań w zeszłym tygodniu, gdzieś była krótka notka o tym, że taki (ale nie wiem czy ten) film oznaczono jako fejk na fejsie.





#194

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

https://youtu.be/6Uf_55lrJSg

Joe Biden usprawiedliwia politykę Chin wobec Hong-Kongu, obozy i prześladowania Ujgurów, różnicami kulturowymi


PS. Moderatorzy, czy ten temat jest odpowiedni do wszystkich spraw związanych z USA i Bidenem?


  • 1



#195

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Haha no nie wierze w to co widze. Dostałem warna z paragrafów o dyslryminacje rasowa, no cos w tym stylu teraz juz nie pamietam jak to bylo dokladnie napisane, mniejsza z tym wiadomo o co chodzi. No, ale chodzi o to ze z tych właśnie paragrafow wylapalem warna za post w którym uwaga... zwracam uwage ze ludzie w tym watku notorycznie walą rasistowskie posty hahaha serio Toxic? No bez jaj hahaha no comment ogólnie

PS

Dobra robimy tak: za tego posta przybijacie mi warn za offtop/kwestionowanie decyzji moderatora albo i to i to nieważne i ja znikam na miesiac bo to będzie juz moj 3 aktywny warn i wracam z czystym kontem no i wszystko w temacie pozdrawiam wszystkich prawdziwych Albańczyków e e elooooo
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych