Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierć Georga Floyda w USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
197 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czarnoskórzy obywatele USA rabują co się da i protestują po śmierci zatrzymanego przez policję czarnego 40-latka.

 

https://youtu.be/R01xA_wz-9s

 

Szczególnie upodobali sobie salony apple, ale niczym nie pogardzą :)


Użytkownik Maska edytował ten post 28.05.2020 - 22:23

  • 0



#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czarnoskórzy obywatele USA rabują co się da i protestują po śmierci zatrzymanego przez policję czarnego 40-latka.

 

https://youtu.be/R01xA_wz-9s

 

Szczególnie upodobali sobie salony apple, ale niczym nie pogardzą :)

Wiadomo, że to co zrobił ten policjant to skandal i powinien ponieść najsurowszą karę. Zastanawiam się tylko, czy byłby taki sam odzew społeczeństwa, gdyby ofiarą był biały człowiek?


  • 0



#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że to co zrobił ten policjant to skandal i powinien ponieść najsurowszą karę. Zastanawiam się tylko, czy byłby taki sam odzew społeczeństwa, gdyby ofiarą był biały człowiek?

 

Można pokusić się o inne pytania, jaka byłaby reakcja społeczeństwie;

w naszym kraju, 

na Białorusi,

czy Rumuni.


  • 0



#4

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Reakcja byłaby taka, że kilka dresów też w takim "protestowaniu" znalazłoby sposób na zdobycie nowego radia i telewizora za darmo.

Normalna część społeczeństwa przytaczałaby to jako anegdotkę w stylu "A słyszałeś że zabili tamtego dresa który wyrywał się policji zamiast dać się skuć?".
  • 0



#5

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Grubo.

Policja aresztowała dziennikarza CNN wraz z ekipą relacjonującego NA ŻYWO protesty w Mineapolis.

"Przeprosili ich i wypuścili po godzinie"

 

https://variety.com/...nez-1234619821/

 

 

nagranie z aresztowania

https://twitter.com/...315061221613569


Użytkownik Maska edytował ten post 29.05.2020 - 16:32

  • 0



#6

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czarnoskórzy obywatele USA rabują co się da i protestują po śmierci zatrzymanego przez policję czarnego 40-latka.

 

https://youtu.be/R01xA_wz-9s

 

Szczególnie upodobali sobie salony apple, ale niczym nie pogardzą :)

Murzyni zawsze tak robią. To nie pierwszy przypadek jak śmierć przestepcy jest pretekstem żeby zdobyć nowe Addidasy czy telewizor.

Tylko ze teraz mogą sie naciąć bo w Białym Domu nie siedzi już Obambu który po wszystkim zapraszał kundli z BLM którzy w Fergusson skandowali o mordowaniu "białasów" ( co lewackie media skrzętnie omijały w swoich relacjach ) a Trump który wie że z przestępcami sie nie wolno certolić i może sie to skończyć posłaniem Gwardi Narodowej albo i regularnego wojska. I dobrze bo przestępcom sie nie pobłaża.

 

 

Ależ podobna sytuacja była w Polsce i nie przypominam sobie by cokolwiek podpalono czy zrabowano.Vide sprawa Igora Stachowiaka.

 

Bo nasi prymitywi nie są tak nakręcani przez media i wiedzą że Policja sie nie bedzie z nimi cackać.


Użytkownik Canaris edytował ten post 29.05.2020 - 15:36

  • 2



#7

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Antifa została uznana w USA za organizację terrorystyczną. Chyba należałoby uznać ją za taką również w europie.

 

https://twitter.com/...129644228247552


  • 1



#8

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Antifa została uznana w USA za organizację terrorystyczną. Chyba należałoby uznać ją za taką również w europie.

 

https://twitter.com/...129644228247552
 

Zastanawiałem się czy nie założyć osobnego tematu pod tytułem "USA płonie", bo to co się dzieje to coś historycznego, ale uznałem, że to za moment przerodzi się w polityczną wojnę. W każdym bądź razie chciałbym, żeby Trump dotrzymał swojego zdania, a podobną decyzję podjęto w naszym kraju.


  • 0



#9

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zniewieściała od sojowego latte antifa wyręcza się swoim zbrojnym ramieniem zza Morza Sródziemnego w walce z rasizmem i nietolerancją, podpalając bezdomnych i bijąc staruszki deskami. 


  • 2



#10

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"- Poprosiłem każdego gubernatora, by wezwał na pomoc Gwardię Narodową i zdominował ulicę. Jeśli któryś z nich tego nie zrobi, zrobię to za nich za pomocą wojska - mówi Trump."

I wszystko na ten temat. Szkoda jedynie, że tak późno.


  • 1



#11

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ilu niewinnych ludzi ucierpiało przez jakiegoś murzyna recydywistę. Byłam w Stanach, widziałam jak się zachwują te czarne plemiona. Ocztywiście nie wrzuciłabym wszystkich do jednego wora, ale jednak 80% z nich to kombinatorzy. Mieszkając w dużym mieście w Michigan zostałam ostrzeżona przez kobietę u której wynajmowałam pokój, żebym nie chodziła w te i tamte ulice bo tam jest teren gangów i w biały dzień mogą mnie zrabować. Zaledwie 2 przecznice od głownej ulicy. Wystarczy skręcić o 200m nie w tę stronę. Miałąm jeszcze jeden incydent w Chicago związany z tymi ludźmi... moje życie w tamtym momencie było uzależnione od murzyna, który we mnie celował i od drugiego, który mnie okradał ...Było warte dokładnie 470$. 

Najpierw Europejczycy ściągnęli ich z afryki do pracy i zniewolili. Później dali im wolność, a teraz oni tego nadużywają jak tylko się da. Znów ich zniewolić i zabrać część praw, skoro tak się rasowo jednoczą to niech ponoszą odpowiedzialność zbiorową.


  • 8



#12

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda tylko ze ta gadka o wojsku to troche na pokaz bo Konstytucja USA zabrania uzywania wojska na terenie USA bez wojny. Po to maja tam tyle agencji zeby nie musieli.

A szkoda bo z checią bym zobaczyl Strykery i Bradleye wyjezdzajace na ulice i przedstawiajace Antifie i Jamalowi, panów Browninga M2 i Bushmastera.
Odstrzelic paru antifiarzy i murzynow i zamieszki znikaja jak sen złoty.
  • 1



#13

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jaka szkoda, że chcąc potępić zamieszki, tak wiele osób sprowadza uduszenie kolanem podczas zatrzymania do czegoś nieważnego. Czekam, aż ktoś napisze, że Floydowi się należało bo zamieszki. Że czemu nie udusili go szybciej, bo zamieszki...

https://www.nytimes....eath-video.html


  • -6



#14

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nikt nie potępiałby pokojowych protestów, jednak to co tam się dzieje to niszczenie dorobku właścicieli sklepów i innych usług w czasach największego kryzysu od lat. 

Jak dla mnie każdy właściciel powinien mieć prawo do obrony swojej własności, powinien dostać broń i pozwolenie na wykończenie każdego złodzieja który wejdzie i będzie chciał go okraść. 

Raz dwa pozbyli by się zamieszek, gdyby "protestujący" nie mogli kraść.

Jeśli myślisz że tutaj chodzi o śmierć jednej osoby to mylisz się. W czasie tych rozbojów zginęła już więcej niż jedna osoba. 

Rozumiem gdyby protestujący walczyli tylko z policją, ale to co oni robią to zwykła grabież cudzego majątku bez związku ze śmiercią jakiegoś przestępcy skazanego na 5 lat i jak najbardziej należy to potępić.


Użytkownik Maska edytował ten post 02.06.2020 - 14:25

  • 0



#15

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

90% tych kretynow nie zna nawet tego nazwiska, oni po prostu chca rozpieprzać i kraść a to wygodna wymowka. Nie mozna sie dziwić po czterech latach nakręcania lewactwa przez Hollywood, socjal media i celebrytow.
Statystyki nie kłamią - murzyni zabici przez Policje to promil ( a ci kontrowersyjni to w ogole przypadki ktore mozna liczyć na palcach rąk), większość z nich ginie z rąk innych czarnych do tego stopnia ze wiodącą przyczyną smierci czarnego mezczyzny miedzy 20-35 w USA jest zabójstwo.
Jakby lewactwo sie nie wyginalo to 13/50 jest faktem i nim pozostanie niewazne ile niebieskich checkmarkow na twitterze bedzie skrzeczalo ze white men bad.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych