Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca z energiami.Prosze zobaczcie, może akurat komuś to "zagra"

rozwój duchowy energie

  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1

robertadam.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.Zajmuje się energiami od urodzenia tak naprawdę.Jako że nadszedł już właściwy czas by zacząć dzielić się tym co dostałem w Indiach, Brazylii min. u Jana od Boga (pomijając co kolo naodwijał ) oraz już poza tą planetą.

Zerknijcie proszę na mój kanał gdzie w sposób najprostszy jaki dostałem opowiadam o tym czym jest Źródło i nasza Dusza, oraz po kilku odcinkach teorii-troszkę praktyki dla tych którzy zawibrują we wspólnej energii.

Nie.Nie oferuje nic na sprzedaż ni też swoich usług  :)

 

https://www.youtube....EOulUKC5ZAVXdyQ


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opowiadasz o energiach, które nie istnieją i robisz to jeszcze tak jakby od niechcenia , bardzo źle się to ogląda i słucha.
Filmy są ponumerowane cz 1,cz 2 itp, a kiedy włączam część 1,to mam wrażenie, że to nie jest początek wystąpienia, tylko fragment późniejszy, że brakuje początku.
  • 0



#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... oraz już poza tą planetą.

 

 

 

Mozesz wyjaśnić?


  • 0



#4

robertadam.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opowiadasz o energiach, które nie istnieją i robisz to jeszcze tak jakby od niechcenia , bardzo źle się to ogląda i słucha.
Filmy są ponumerowane cz 1,cz 2 itp, a kiedy włączam część 1,to mam wrażenie, że to nie jest początek wystąpienia, tylko fragment późniejszy, że brakuje początku.

Oglądaj proszę od początku.Od samego początku :) Nie zaczynaj od pracy z energiami, to jest dużo dalej.
Poza tym...spróbuj popracować , daj sobie tydzień..
Mam zasadę że staram się spróbować czegoś zanim się wypowiem, moi Mentorzy mnie tego dawno nauczyli :)
 

Mozesz wyjaśnić?

Spędziłem 3 lata  u Jana od Boga w Brazylii , oraz w innym miejscu po pobycie u niego.Pomijając to co sam Joao (Jan) wykręcił, tam się dzieje naprawdę dużo..
 
Ogłądając moje video, staram się wpleść w każdy z odcinków coś z tych podróży.
Nie.Fizycznie nie byłem poza planetą, a przynajmniej nie pamiętam tego [ :)]
Dlatego też jesteśmy w dziale "Duchowość"
Ale to nie ciałem fizycznym jesteśmy zabierani poza naszą planetę


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

3 lata siedziałeś u tego typa. Gratuluję.
https://wiadomosci.g...arlymi-250.html
  • 0



#6

robertadam.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3 lata siedziałeś u tego typa. Gratuluję.
https://wiadomosci.g...arlymi-250.html

Nie.Nie siedzialem u tego typa 3 lata, poza tym nie czytasz z uwagą... :)

Szkoda ze tam nie byłeś.Czy w innych ciekawych miejscach, jak Mulher do Algodao, gdzie kobieta materializuje rzeczy z bawełny..ale to juz inna historia.

Swoją drogą ciekawe że moderator  Paranormalne nie wierzy w energie :)

Widocznie nie wibrujesz w tym temacie, zostawmy to innym, którzy możliwe że cos wyniosą z tematu :)

Pozdrawiam Cie z szacunkiem i cieplutko :)


  • 0

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zajmuje się energiami od urodzenia tak naprawdę.

 

 

Możesz przybliżyć, czym się zajmowałeś od urodzenia?


Jako że nadszedł już właściwy czas by zacząć dzielić się tym co dostałem w Indiach, Brazylii min. u Jana od Boga (pomijając co kolo naodwijał ) oraz już poza tą planetą.

 

- Od kogo i co dostałeś?

- Co znaczy właściwy czas i czym jest mierzony?


  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie.Nie siedzialem u tego typa 3 lata, poza tym nie czytasz z uwagą



"siedzieć" u kogoś to takie potoczne określenie przebywania gdzieś. Mówi sie np. że ktoś siedzi w robocie, szkole albo że pan x siedzi u pani y tzn. że z nią mieszka i żyją ze sobą.
Bo sam napisałeś przecież:

Spędziłem 3 lata u Jana od Boga w Brazylii , oraz w innym miejscu po pobycie u niego.

U niego- czyli to brzmi jednoznacznie. Co robiłeś u tego Jana, byłeś jego uczniem? I jak długo u niego byłeś?


Czy w innych ciekawych miejscach, jak Mulher do Algodao, gdzie kobieta materializuje rzeczy z bawełny..ale to juz inna historia.



Sai baba też "materializował" jeśli to wyglądało tak samo tandetnie jak u niego to już wiem co o tym myśleć. Bo te rzeczy z bawełny to są koszulki czy ręczniki? Ale jak ma taki talent to jest dla niej robota-niech materializuje maseczki. Bo tych brakuje. W taki sposób może się światu przysłużyć.
  • 0






Also tagged with one or more of these keywords: rozwój duchowy, energie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych