Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego na zdjęciu

zdjecia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Roanthire.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć.

Jak już założyłam tu konto, to przypomniała mi się pewna dziwna sytuacja, więc pomyślałam, że co mi szkodzi tu zapytać :P

Nie chcę się tu na siłę doszukiwać czegoś paranormalnego, ale nie mam pojęcia co to może być. Przy zdjęciu nic nie było majstrowane. Zrobiłam po prostu fotkę modelinowego serduszka na jednolitym, białym prześcieradle i kiedy chciałam zobaczyć jak wyszło, tam było takie coś. Wygląda jak części jakichś dwóch innych zdjęć, ale przejrzałam całą galerię i nie było tam nic czego nawet fragment dałoby się tu dopasować. W otoczeniu tak samo. Wie ktoś co to jest?

Załączone grafiki

  • 20180603_152127.thumb.jpg.099f46ea214791231cb79172ed436dee.jpg

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Serce wygląda jak prawdziwe.
A zdjęcie jest posklejane, tak to wygląda. Wrzuć orginalny plik zdjęcia.
  • 0



#3

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Błąd sotfu zarządzającego aparatem. Ta doklejona fotka mogła być jakby "zakleszczona"  w buforze matrycy telefonu/aparatu a na karcie mogło jej nie być . 


  • 1



#4

Roanthire.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dzięki, starałam się. To jest oryginalne zdjęcie, jakie wtedy wyszło.


Błąd sotfu zarządzającego aparatem. Ta doklejona fotka mogła być jakby "zakleszczona"  w buforze matrycy telefonu/aparatu a na karcie mogło jej nie być . 

A może i tak. Tylko ten telefon był kupiony w sklepie jakieś 2 miesiące przedtem i nikt go wcześniej nie używał, a ja nigdy nie zrobiłam zdjęcia o takiej kolorystyce i takiego czegoś. Wygląda jak kawałek jeża albo jakichś frędzli (?).


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: zdjecia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych