Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spadł zegar

Zegar Godzina Pies Przypadek?

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

To ja.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
Dzisiejszej nocy spadł sam zegar. Wisiał na ścianie z 2/3 lata, zawieszony był na grubym gwoździu i nie było możliwości żeby spadł. Zegar, przestał działać już jakiś długi czas temu i po prostu wisiał, wiec nie zwróciłam jakie było ułożenie wskazówek, aczkolwiek dzisiaj rano zobaczyłam, że była na zegarku 23:45, a co ciekawe zegar o tej godzinie spadł. Później koło 2 w nocy mój pies zaczął mocno drapać w drzwi wyjściowe, poszłam go wypuścić biegał przez jakieś pół godziny i przez ten cały czas strasznie szczekał/wył jest ze mną od 4 lat i jeszcze nigdy takiej sytuacji nie było. Zdziwiło mnie to bardzo, dlatego chciałabym się dowiedzieć waszych „opinii” na ten temat.
Z góry dziękuje
  • -2

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro zegar spadł to znaczy że była taka możliwość bo inaczej by nie spadł.
Psy mają to do siebie że jak słyszą np. kota za drzwiami to szczekają i chcą wyjść na dwór.
  • 0



#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... była na zegarku 23:45, a co ciekawe zegar o tej godzinie spadł. 

Jak ja lubię takie ciekawostki... Możesz dać fotkę zegara? Miejsca w którym wisiał i dziury po gwoździu. No i oczywiście fotę gwoździa też poproszę. Cztery zdjęcia to chyba nie problem?...





#4

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mało danych do jakiejkolwiek analizy


Użytkownik abnormal edytował ten post 14.04.2020 - 21:07

  • 0

#5

To ja.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


... była na zegarku 23:45, a co ciekawe zegar o tej godzinie spadł. 

Jak ja lubię takie ciekawostki... Możesz dać fotkę zegara? Miejsca w którym wisiał i dziury po gwoździu. No i oczywiście fotę gwoździa też poproszę. Cztery zdjęcia to chyba nie problem?...

Ogólnie to z chęcią dałabym zdjęcia ale jestem nowa na tej stronie i nie kminie w ogóle jak je dodać No i z napisaniem tego początkowo miałam problem bo nie wiedziałam jak i gdzie hahaha ale jakoś się udało. Może trzeba mieć aplikacje pobrana jeśli takowa jest.

Użytkownik To ja edytował ten post 16.04.2020 - 14:33

  • 0

#6

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odpowiadając na post masz białe okno w którym piszesz. Pod nim w prawym rogu masz "Więcej opcji" i po kolei naciskasz:

  • wybierz plik
  • załącz ten plik
  • dodaj do wpisu
  • dodaj odpowiedź.







Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Zegar, Godzina, Pies, Przypadek?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych