Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2019!


  • Please log in to reply
128 replies to this topic

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

wait.gif


Szanowni widzowie, proszę nie obgryzać paznokci. Gala rozpocznie się zgodnie z planem, nie ma mowy o odwoływaniu imprezy, czy też innych zakłóceniach. Jakieś zagrożenia, pożary, wirusy? Użytkownicy VRP są doskonale przygotowani na wszelkie ewentualności, byle potrawka z nietoperza w sosie tysiąca wirusów na nikim nie zrobi tutaj wrażenia. Proszę, pod fotelem każdego z Państwa znajduje się stuprocentowo skuteczny sposób na wszystkie potencjalne problemy - gratisowy prezent od zespołu rozwijającego wątek Chemtrails!
 

folia.gif


Zatem nadeszła najwyższa pora wprawić to ustrojstwo w ruch. Chciałam na początek nadmienić, że to już ósmy raz się tutaj spotykamy, a to oznacza, że za dwa lata trzeba będzie chyba jakąś grubszą sprawę zorganizować. Może oficjalnie odpalimy jakiś polski wulkan? Górę Świętej Anny, albo Ostrzycę. Tak, to byłby jubileusz z przytupem. Ale starczy tych opowieści, wracamy na ziemię, bo wybiła właśnie godzina 20. A to oznacza, że zaczynamy od zwyczajowego wprowadzenia...
 


...  i bomba poszła w górę!
 

laser.gif


Halo! HALOOOO!!! To dopiero początek, nie koniec, proszę pamiętać, że okazji do wydzierania się na całe gardło będzie jeszcze całkiem sporo -- oszczędzajmy głos! Proszę o trochę ciszy, bo jeszcze nie skończyłam deklamować z kartki. Gdzie ja to skończyłam.. momencik... o, mam.

Oczywiście żadna nasza gala nie może obejść się bez grona doskonale Państwu znanych i nieustająco lubianych prezenterów. Proszę, dziś imprezę poprowadzi dla Państwa wspaniały zespół, w skład którego wchodzą:
 

thetoxic.gif

TheToxic




aquila.gif

Aquila




staniq.gif

Staniq




wszystko2.jpg

... oraz Wszystko


Widzę tu i ówdzie jakieś chyłkiem przemykające pod ścianami postaci... czyżby postanowili nas odwiedzić przedstawiciele konkurencji? Proszę śmiało, nie ma się co wstydzić -- wszystkich chętnie zapraszamy. Fakt, że wolnych foteli już od dawna nie ma, więc będziecie musieli zadowolić się  miejscami stojącymi. Ale za to obiecujemy, że zwyczajowa wyżerka po zakończeniu imprezy wystarczy dla wszystkich. Oto szybki rzut oka do naszej kuchni, gdzie kucharze z pięciogwiazdkowych restauracji Michelina właśnie szykują dla Państwa szereg wykwintnych potraw, w tym także według tajnej receptury naszego Redaktora Naczelnego -- Staniqa! Ach, już ślinka cieknie i w brzuchu miau... wróć... burczy...
 

burger2.jpg


(nie żeby ci kucharze tak sami od siebie... musieliśmy najpierw ich namierzyć, ogłuszyć, powiązać w pęczki i wstawić do kuchni... a tam, nieważne)

Pora na oficjalny komunikat -- otóż szanowni Państwo,
 

GALĘ ROZDANIA ZŁOTYCH SZARAKÓW,
EDYCJA 2019
UWAŻAM ZA OTWARTĄ!


otwarcie.gif


....

A ponieważ będzie teraz króciutka przerwa z racji zmiany dekoracji i konieczności wtargania na scenę szczelnie zaplombowanego sejfu Franza Jaegera z Berlina zawierającego najcenniejsze obecnie skarby, czyli jedenaście szarakowych statuetek, to nie omieszkam sobie zarzucić okolicznościowym sucharem imienia Karola Strasburgera:
 
Krowa i cielę siedzą sobie na słupach wysokiego napięcia i jedzą gruszki.
Nagle słyszą jakiś dziwny odgłos, patrzą... a tu wzdłuż linii elektrycznej pędzi grupa UFO.
Szef UFO-ków zatrzymuje się koło słupa i pyta:
- Dzień dobry pani krowo, czy może nam pani wskazać drogę na Maroko?
Krowa na to:
- Jasne. Proszę lecieć wzdłuż tej linii, za czwartym słupem skręćcie na prawo i dalej po liniach ciągle prosto.
Szef UFO-ków ładnie podziękował i grupa UFO szur... poleciała.

Za chwilę znów ten sam dziwny odgłos, leci kolejna grupa UFO.

Szef UFO-ków zatrzymuje się koło słupa i pyta:
- Dzień dobry pani krowo, czy może nam pani wskazać drogę na Maroko?
Krowa na to:
- Jasne. Proszę lecieć wzdłuż tej linii, za czwartym słupem skręćcie w lewo i dalej po liniach ciągle prosto.
Szef UFO-ków ładnie podziękował i grupa UFO szur... poleciała.

Cielę tak przez chwilę intensywnie myśli, za chwilę zbiera się na odwagę i pyta:
- Mamo, ale dlaczego okłamałaś tych miłych UFO-ków? Raz powiedziałaś im, że mają skręcić w prawo, a za drugim razem w lewo? Ładnie to tak?
Krowa na to:
-A na cholerę komu tyle UFO w Maroku?




Na wypadek, gdyby ktoś zapomniał: cała ta gala to sprawka Aquili i Yawa, to ich pomysł, który ciągniemy już ładnych kilka lat!

Przechodzimy do konkretów!

Wrzawa ucichła, możemy przejść do zasadniczej części, czyli wyciągamy i pucujemy jeszcze raz statuetki. Nie, żeby był zakurzone, czy coś, ale ostatni szlif im się zawsze przyda. 
 
Pana w trzecim rzędzie prosimy o przyjęcie nieco bardziej eleganckiej pozycji, licującej z powagą sytuacji, bo inaczej wyprosimy za drzwi -- tak, do tego szarego mówię!
 

tenor.gif

 
A na scenę zapraszamy TheToxic z pierwszą kategorią!


  • 5



#2

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobre, przerwę, to co robię

 

rozwalanie kompa.gif

 

i idę popatrzeć.

 

 

 

 


  • 1



#3

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

.....[ znowu te kable od mikrofonu walają się po całej podłodze, mogliby zainwestować w bezprzewodowy sprzęt, można zęby wybić ale przecież czego nie robi się dla cięcia kosztów].... Ekm, ekm... Dzień ......A...A...Apsiiiik!!!!! O pardon to wszystko przez tą wycieczkę do Chin, jakoś łamie mnie w kościach ;) No kicham, smarkam i czuję lekką gorączkę ale po kolei.
-----------------------------------------------------------
Dzień doby wieczór moi mili goście. Mam zaszczyt już po raz trzeci brać udział w tejże pięknej uroczystości, kategoria którą przedstawię to "Najlepszy sceptyk" Heh raczej nawiększa zgaga forum, ojej ja to głośno powiedziałam? Zastanówmy się razem kto to jest sceptyk. Sceptyk to największa zmora, cham i prostak tego forum, w ogóle to jak on śmiał wejść na paranormalne forum i jeszcze ośmiela się zabierać  w nim głos. Otóż w tejże kopercie są oto trzy wstrętne buce tego forum i miejmy nadzieję, że po wręczeniu statuetki nigdy już tu nie powrócą:

Wyniki na największego sceptycznego buca wyglądają następująco.
- miejsce trzecie Kwarki_i_Kwanty 6 punktów
- miejsce drugie Zaciekawiony 10 punktów
- miejsce pierwsze Wszystko 30 punktów

 

sceptyk.jpg

 

Brawa dla tych panów ;)

 

 

Załączone grafiki

  • Brawo 1.gif




#4

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jest, brawa dla całej trójki!
 

aplauz.gif


A nie ma co ukrywać, że sceptycy są potrzebni - to przecież dzięki nim znamy rozwiązania wszystkich teorii spiskowych!

piramidy.jpg


  • 3



#5

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

8df30cd6525ce1009b008f2412eeb2f7.gif


  • 1



#6

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ech czas na zabawę ..... No Wszystko gdzie jesteś? Postaw jakieś wino  

 

drink1.gif





#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

vRod9ns.jpg

Mamy już kolejna edycję złotych szaraków. Przypadł mi zaszczyt wręczyć nagrodę w kategorii "najlepsza kultura wypowiedzi". To ważna kategoria. Ostatnio różnego rodzaju hejt zalewa media, zwłaszcza te społecznościowe. Ludzie obrzucają się błotem. Człowiek człowiekowi wilkiem, a nawet świnią. Dlatego szczególnie mile widziane jest życzliwe i kulturalne podejście do innych. Żeby zdobyć nagrodę w tej kategorii trzeba być elokwentnym i przede wszystkim zrezygnować z wulgaryzmów na d. g. p. ch. i innych takich. Dlatego laureaci powinni być bardziej kulturalni niż minister kultury albo książę Karol i królowa Elżbieta razem wzięci.
Dobrze już przechodzę do rzeczy bo każdy zainteresowany już pewnie nie może się doczekać werdyktu. Trzecie miejsce zdobył film pt. "dwóch z drągiem leci za pociągiem" który opowiada historię dwóch przyjaciół którzy.... Aha sory to nie ta kartka.
Słyszę że ktoś z gości zagłusza mi moje przemówienie.
Ej ty tam na sali, zachowuj sie człowieku bo nie jesteś u siebie w chlewie. Tak to do ciebie mówię...
E21zvl4.jpg

Ok już znalazłem tą właściwą kartkę z wynikami.
Trzecie miejsce w tej kategorii zajmuje Mariush, który zdobył 8 punktów.




3. Mariush- 8 punktów.



Drugie miejsce zdobył legendarny




2. Legendarny- 16 punktów.



A pierwsze miejsce zdobywa Endinajla z wynikiem 18 punktów.




kultura.jpg


Brawa dla nich.
A teraz następny etap.
  • 0



#8

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Yeah! Tak jest!

 

gifki-aplodismenti-27.gif


  • 1



#9

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

giphy.gif

 

Dziękuję moi kochani. Trochę się wzruszyłam. ;)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 01.03.2020 - 20:23

  • 3



#10

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No dla tej kategorii nie można się drzeć na całe gardło, należy odpowiednio wyrazić swoje uznanie dla całej trójki laureatów -- a zwłaszcza dla zwyciężczyni!

 

kHQ.gif


  • 1



#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj Endi należało się Tobie ....

 

Brawo2.gif





#12

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A, że kulturalnie ma być?

 

 

applause-28.gif


  • 1



#13 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

https://prnt.sc/r9yvbh

Gratki zwyciężonym!


  • 2

#14

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, to była niezwykle ważna kategoria, szczególnie dla naszego forum -- bo u nas jeśli ktoś jest na bakier z kulturą wypowiedzi, to...

nofuture.jpg


Ale proszę zachować energię na kolejne kategorie, bo mamy ich jeszcze mnóstwo! Teraz wyciągamy z sejfu kolejną statuetkę i zapraszam na scenę TheToxic...
  • 0



#15

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobry wieczór ponownie, tym razem przed państwem mam kopertę z wynikami na najlepszego redaktora. Otóż funkcja redaktora wcale nie jest taka prosta, musi on być na bieżąco z wydarzeniami, mieć na uwadze wszystkie ploteczki i te prawdziwe i fałszywe. Sprawdzać, szukać, węszyć, mieć nosa i być zawsze na czas. Moim skromnym zdaniem redaktor to najważniejsza funkcja na forum, gdyby nie oni i ich fenomenalne prace, nie mielibyśmy co czytać. W tym roku najlepszymi redaktorami są:

 

3. Legendarny 4 punkty
2. Staniq 16 punktów
1. Nick 21 punktów

 

redaktor.jpg

 

brawo3.gif

 

 






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych