Skocz do zawartości


Zdjęcie

Różaniec Jana Pawła II sam się rusza! Duch papieża?

jan paweł II duch

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sebastian111.
  • Postów: 18
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio natrafiłem na filmik z kanału Zjawiska Niewyjaśnione. Dotyczy on kobiety w której domu dochodzi do paranormalnych zjawisk. Słyszy głosy, widzi różne postacie. Kobieta nagrała jak różaniec, którego dotknął papież sam się poruszał. Jest też zdjęcie z łzami na obrazie Karola Wojtyły. Co o tym myślicie? Kobieta twierdzi, że to może być duch papieża

 


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nagranie z różańcem jest od 6:32.
To ściema. Jak na moje do różańca jest przywiązana żyłka i przeciągnięta nad górną krawędzią drzwi. Ktoś za nią ciągnie.
A co do historii. Są tylko dwa wyjaśnienia: albo historia jest zmyślona, albo kobita ma urojenia i halucynacje.
  • 0



#3

Biedronka.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy Bóg nie zna innego sposobu na komunikację ze swymi owieczkami niż poruszanie różańcem w domu jakiejś pani Jadzi?


  • 2

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem posiadaczem różańca od JPII, który dostałem od Niego osobiście podczas jego pielgrzymki do Polski w 1983 roku. Było to podczas jego pobytu we Wrocławiu/Partynicach. Byłem jednym z muzyków orkiestry grających podczas uroczystości.

Otóż mój różaniec się nie rusza, czym jestem niezwykle rozczarowany. Dlaczego komuś się rusza, a mi nie?





#5

AJ97.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, że zjawisko na nagraniu można uznać za fałszywe nie ulega wątpliwości. Podobnie jak użytkownik Wszystko uważam, że jest tam żyłka, za którą ktoś pociąga.

Ruchy różańca są niejednostajne i gwałtowne. "Boska moc" wydaje mi się, że byłaby w stanie sprawić, że różaniec by pływał w powietrzu bądź lewitował. 

Lepszy efekt prawdopodobnie można byłoby uzyskać za pomocą silnego magnesu, który działałby na cały różaniec bardziej efektywnie, a nie na jego część, do której została przymocowana żyłka :) 


  • 1

#6

Biedronka.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1580889096_ooqucv_600.jpg


  • 1

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe z jakiej cześć ciała jest ten kawałek mięcha. Ciekawe jest także to od  jakiego zwierzęcia pochodzi.
Oczywiście możne, ów kawałek powstał już w hodowli poza ustrojowej. 

Kolejne pytanie do rozważań, to jaka jest grupa krwi,  tego krwistego kawałka mięska.


  • 0



#8

Morrigan.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby kościół nie był tak zorganizowaną organizacją, która szuka byle jakiego tematu, zdarzenia aby udowodnić swoje racje można byłoby inaczej na to spojrzeć.
  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: jan paweł II, duch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych