Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#5746

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Mocno jak na kogoś kto łyka każdą oficjalną papkę dotyczącą szczepionek. :D

 

 Widzisz przyjacielu. Jak zwykle wypierasz to co nie pasuje do twojej narracji. Pisałem już o tym wielokrotnie że w przeciwieństwie do Ciebie, Nie oglądam telewizji, nie słucham polityków w tematach medycznych, nie szukam wiedzy w mediach społecznościowych typu: Twitter, Facebook. To że ty dajesz się robić w balona różnego rodzaju szarlatanom i innym płaczkom nie oznacza że Ja, opieram swoje opinie na tych samych źródłach, z których Ty korzystasz. A w kwestii oficjalnej papki, odnoszę się jedynie do tego co Ty i twoi klakierzy tutaj wklejacie. Można powiedzieć, że to jest moje źródło wiedzy, na temat oficjalnej narracji. Więc po raz kolejny proszę Cię abyś nie przypisywał mi, Twoich przywar. 


  • -2



#5747

CGArtist.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

https://www.facebook...564735349042384

 

Panjuzek i reszta jego kumpli pewnie napiszą, że fejk bo z fejsbuka xD

 

329921054_915274936162610_11290357270362


Użytkownik CGArtist edytował ten post 18.02.2023 - 21:02

  • -2

#5748

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak uważam że to fejk z facebooka. W nagraniu jest o wszystkim: szczepionki, CIA, depopulacja i fejkowe trzęsienie ziemi w Turcji. Taki zestaw must have każdego spiskowca . Do kompletu brakuje tylko Żydów. A bez Żydów to jest to mało wiarygodna teoria. 


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 18.02.2023 - 23:12

  • -1



#5749

CGArtist.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tak uważam że to fejk z facebooka. W nagraniu jest o wszystkim: szczepionki, CIA, depopulacja i fejkowe trzęsienie ziemi w Turcji. Taki zestaw must have każdego spiskowca . Do kompletu brakuje tylko Żydów. A bez Żydów to jest to mało wiarygodna teoria. 

 

czyli twoim tokiem rozumowania fejsbuk wynajął ekipę z hooliłudu, aby nagrać scenkę w kongresie amerykańskim? ładny masz tam nieład w głowie ci powiem. Tabletki wzięte?

 

Hamuj się.

Staniq


  • 0

#5750

CGArtist.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Staniq błagam. Nie promujcie tu głupoty

 

spam.gif

Jeżeli nie masz nic do napisania w temacie, nie pisz wcale.

Staniq


  • 0

#5751

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Carrik

Jak ci Dr, Rozek nie pasuje, to poniżej podkasty z kilkoma specjalistami. Dużo tego jest więc pewnie i tak nie ogarniesz, ale może kogoś zainteresuje.

 

 

 

 

 

 


  • -1



#5752

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zdziwisz się, ale czasami słucham sobie Radia Naukowego. Oczywiście nie w temacie covidka, bo po pierwsze autorzy są opłacani przez Rząd za te materiały, po drugie covidka przeszedłem w kilka dni, żyję bez szprycy i mam się dobrze, a po trzecie sam covidek i związane z nim działania jako szwindel tysiąclecia nie jest już na czasie - teraz na czasie jest wojna na Ukrainie i UFO ;)


  • 0

#5753

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

, a po trzecie sam covidek i związane z nim działania jako szwindel tysiąclecia nie jest już na czasie - 

 

 Skoro nie jest na czasie, to czemu ciągle o tym piszecie? Wklejacie jakieś zmanipulowane filmy z fejsa i inne rewelacje? W sumie to znam odpowiedź. Próbujecie sobie udowodnić że jednak mieliście rację, bo w innym wypadku musielibyście się przyznać przed samym sobą że gadaliście głupoty przez dwa lata. 

 

 

bo po pierwsze autorzy są opłacani przez Rząd za te materiały,

 

 Ale masz na to jakieś kwity? Czy tak tylko z rękawa trzepiesz, aby tylko zdyskredytować niewygodne wypowiedzi kompetentnych ludzi. Swoją szosą to dopiero jest przejaw gigantycznej hipokryzji. Z jednej strony bronisz naciągaczy z PSLiN twierdząc że nie mają doktoratów bo: "może dlatego że np. jeszcze nie zdążyli ich zrobić?"  A z drugiej próbujesz dyskredytować prawdziwych naukowców specjalistów w dziedzinach o których mówią w tych wywiadach. Brawo Ty. Osiągnąłeś kolejny szczyt hipokryzji i samo-zaorania.  :facepalm:  


  • -1



#5754

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, mam kwity, znaczy ja nie mam, ale ktoś ma. Płaczek wysłał jakiś czas temu pismo do Kancelarii Premiera, dostał sporą listę i ją przedstawił w swoim materiale. Telewizje, gazety, radia, media internetowe, jutuberzy. I Radio Naukowe też tam było. I DOKTOR Tomasz Rożek również. I jedni, i drugi biorą pieniądze za jednostronne wypowiadanie się o covidku i o szprycach, więc samoorasz się co najwyżej ty.

Ale skoro kontynuujesz personalne wycieczki i kolejne insynuacje w moją stronę, to się powtórzę -  ja to ja, a reszta użytkowników, którzy nie łykają wszystkich głupot o morderczym covidku i zbawiennych szprycach, to inni użytkownicy. Przejdź nad tym do porządku dziennego, że nie tylko ja mam w wielu tematach inne zdanie od twojego - będzie ci na pewno lżej. I zaczniesz może wypowiadać się merytorycznie, a nie w formie ataków :)


Użytkownik Carrik edytował ten post 25.02.2023 - 10:53

  • 0

#5755

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, mam kwity, znaczy ja nie mam, ale ktoś ma. Płaczek wysłał jakiś czas temu pismo do Kancelarii Premiera, dostał sporą listę i ją przedstawił w swoim materiale. Telewizje, gazety, radia, media internetowe, jutuberzy. I Radio Naukowe też tam było. I DOKTOR Tomasz Rożek również. I jedni, i drugi biorą pieniądze za jednostronne wypowiadanie się o covidku i o szprycach, więc samoorasz się co najwyżej ty.

 

budzet-KPRM.jpg

 

 

Nie ma ani Rożka ani Radia naukowego xD 

 

Promocja jak promocja, nie widzę w tym nic dziwnego. 


  • 0



#5756

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale wiesz, że ta tabelka dotyczy tylko tradycyjnych mediów? Media internetowe, w tym youtuberzy, nie zostały uwzględnione w tej tabelce, a, z tego, co pamiętam, Płaczek w jednym materiale (a może i w dwóch - w końcu trochę czasu minęło, a ludzka pamięć bywa zawodna) wymieniał prasę, telewizję, radio, internet i youtuberów. Widocznie ta twoja tabelka jest niepełna, bo twórców z internetu nie uwzględnia. Znajdź lepszą tabelkę albo materiał, na podstawie którego ta tabelka powstała. Proste.


Użytkownik Carrik edytował ten post 25.02.2023 - 12:13

  • 0

#5757

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A wiesz że ta tabelka którą wkleiłem pochodzi ze strony Grzegorza Płaczka na którego się powołujesz xD Masz nawet źródło w opisie.


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 25.02.2023 - 12:42

  • 0



#5758

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to wejdź na youtuba i odpal sobie albo filmik, z którego ta tabelka pochodzi, albo któryś z innych materiałów, w którym wymienia media internetowe. Czy to takie trudne? Lepiej rżnąć głupa w sytuacji, gdy jak byk ma się napisane, co skąd pochodzi i gdzie to znaleźć. Ja piszę jedno, ty wrzucasz drugie i jeszcze wspomagasz się durnymi emotkami, pewnie po to, żeby mnie zdyskredytować. Otóż negatywnie na takich durnotach wychodzisz teraz ty.


Użytkownik Carrik edytował ten post 25.02.2023 - 12:48

  • 0

#5759

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Carrik@

Zalinkuj ten film, a nie wysyłasz go na spacer po śmietnisku (banbye). Tak będzie prościej i nie będziecie musieli przerzucać się pisaniem i wrzutami.





#5760

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żaden Banbye, tylko jutubowe konto Płaczka. Skoro sam próbuje ze mnie zrobić idiotę, co mu niestety dla niego nie wyszło, to niech teraz sobie sam poszuka właściwego materiału. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych