Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#3166

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może nawet i lepiej, że się jeszcze nie wypowiedziała, wszak zwolennicy teorii konspiracyjnych powiesiliby na niej wszystkie psy wałęsające się po świecie. Zostałaby "opłaconą  :censored: ", a co za tym idzie jej wiarygodność w ich oczach byłaby zerowa. 

Co do faktu jej zemdlenia, to był to albo wstrząs anafilaktyczny (reakcja uczuleniowa na szczepionkę), albo fobia strzykawkowa. Tak czy inaczej, internauci już ją ocenili na pewno, bo oni zawsze wiedzą lepiej.





#3167

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up 
Jakaś logika jest w tym co piszesz. Ale ja bym sobie za to ręki nie dał uciąć mimo wszystko, nie raz się okazało po latach, że oszołomy od teorii spiskowych mieli rację. Trudno uwierzyć mi w to , że tyle osób miałoby maczać palce w tuszowaniu tej sprawy ( chociażby cały personel szpitala, który nabrał wody w usta i rodzina , znajomi). Na ten moment kilka scenariuszy może być możliwych. Nie ma dowodu na to że żyje i na to, że umarła, więc obie wersję są możliwe, a że na wiarę ciężko mi coś brać , to poczekam na rozwój wydarzeń. Wolałbym, żeby jednak żyła i żeby okazało się , że chciała się odciąć i nabrać dystansu do sprawy. 

Tutaj jest w miarę zwięźle temat naświetlony w kontekście teorii, że umarła ( niby obiektywnie, ale z naciskiem, że jednak umarła) , dla zainteresowanych. Dużo spekulacji, naciągania, niby to logiczne, a nic kupy się nie trzyma. Prędzej czy później sprawa się wyjaśni. Ja jednak bardziej skłaniam się ku temu, że ona żyje, ale to takie bardziej na zasadzie mojej logiki. 


Użytkownik pawaw1 edytował ten post 05.01.2021 - 22:51

  • 0



#3168

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak wy byście zareagowali w takiej sytuacji gdzie filmują was i ogląda to miliony osób. Stres i zmęczenie przygotowaniami robią swoje. A nie odzywa się w mediach bo czego by nie powiedziała zostało by to użyte przeciwko niej samej. 


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 05.01.2021 - 22:58

  • 1



#3169

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciężko powiedzieć jak ktoś by się czuł, każdy jest inny, każdy zachowuje się inaczej. Ja nie wiem co bym sam zrobił w takiej sytuacji, ale myślę, że zdementowałbym własną śmierć. albo zrobiłby to ktoś, z mojego bliskiego otoczenia, a ta zapadła się jak kamień w wodę , wszyscy milczą, nikt nic nie wie. Wykorzystali dziewczynę, żeby pokazać, że szczepienie jest bezpieczne i naglę dziewczyna znika, wielu ludzi przez to  nabrało wątpliwości i być może zrezygnowało przez to ze szczepienia, czy nie logicznym jest, aby jednak tą sprawę wyjaśniać, a żeby to bezpieczeństwo szczepionki jednak uwiarygodnić, skoro taki był zamysł ( a wyszło przez to odwrotnie) . To zaburza całą koncepcję tego szczepienia na wizji. To, że zemdlała to nic takiego, bo każdy mógł tak zareagować, ale to, że znikła jak świadek koronny jest trochę dziwne.. Myślę, że jakby się odezwała to większość by odpuściła temat już, a pozostali po jakimś czasie też. Dawno się nauczyłem, że jak coś jest logiczne , to nie oznacza, że jest prawdziwe. Musi być przekonujący dowód, a póki co to pod względem dowodów to obie teorię leżą i kwiczą , wszystko na zasadzie gdybologii , a może tak, a może siak. Jak żyje to się dowiemy, a taki zgon chyba ciężko będzie tuszować w nieskończoność. Mimo wszystko bardziej skłaniam się ku temu, że dziewczyna żyję i ma swoje powody, dla których milczy. 


  • 0



#3170

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu robią taką parodię z tych szczepień...

https://portal.abczd...mhRytI4dS5MZrzo


  • 1

#3171

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

nie raz się okazało po latach, że oszołomy od teorii spiskowych mieli rację.

Ja jako wielki sceptyk wszelkiej maści teorii spiskowych, sam zaczynam mieć już wiele wątpliwości, bo tak jak mówisz coraz więcej "szurskich" teorii albo się sprawdziło albo dziwnie podejrzanie się realizuje. Cała ta pandemia też już zaczyna być coraz to grubszymi nićmi szyta.

No i sorry, ale jak dla kogoś nie jest dziwne, że dziewczyna nagle po szczepieniu znika na 2 tygodnie z wirtualnego świata i nie ma z nią żadnego kontaktu no to ja już nie wiem. Jaki problem wstawić zdjęcie, które normalnie zawsze wstawiała? Albo tak jak wspomniał pawaw1 nagrać filmik i pokazać, że jest okej? A to, że ona się bała zastrzyków czy inne takie bzdury to w to mogą wierzyć tylko ludzie bardzo naiwni. Pierwsza szczepiona osoba, w wielkim mocarstwie, wiadomo jest że będzie to oglądało pół świata i wybierają pielęgniarkę, która mdleje przy zastrzykach? Taaa. Albo, że nie spodziewała się takiego odzewu, a nie chce być w centrum uwagi? Przecież to było logiczne, że w momencie tego zaszczepienia stanie się jedną ze sławniejszych osób na świecie i wiedział to każdy kto skończył 12 lat. Także wybaczcie, ale takie tłumaczenia to mogą być sensowne dla kogoś kto łyka każdą bzdurę. Sprawa jest co najmniej niepokojąca, niezależnie czy ona żyje i jest to robione celowo, czy nie żyje.


  • 5



#3172

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

Ten kanał subskrybuję od lat. :)  

Hhahaha KTO TO W OGÓLE JEST?? Tylu bzdur juz dawno nie słyszałem. Nikt, dosłownie nikt nie ponosi odpowiedzialności za działanie tych pseudo, kompletnie nie przebadanych szczepionek. Takiej ściemy, jak z tym wymyślonym wirusem, ludzkość chyba nigdy nie widziała. Po co tyle teatru dla gojów, skoro z tymi szczepionkami niby wszystko jest ok? Dla Pani która jako pierwsza zaszczepiła sie w Polsce szczepionke, która nalezy przechowywac w temp. -70 st. przyniesiono w... PUDEŁKU Z OBI :D Facet w żółtej koszulce szczepił się juz tyle razy, ciągle w tej samej koszulce, znikające igły, nie wstrzykiwanie niczegoo, robienie zastrzyków bez zdejmowania osłonki :D można by wymieniać godzinami. TEATR DLA GOJÓW! Ale oczywiście tutejsi wynajęci "sceptycy" dalej bronią kolejnej zbrodni elit, dalej udają nie napisze już kogo, bo wszyscy to od dawna wiedzą. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 06.01.2021 - 11:02

  • 0

#3173

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Dla Pani która jako pierwsza zaszczepiła sie w Polsce szczepionke, która nalezy przechowywac w temp. -70 st. przyniesiono w... PUDEŁKU Z OBI...

Jak zwykle nie rozumiesz słowa pisanego. Tutaj występuje słowo kluczowe - "przechowywać". Znajomość fizyki w podstawowej formie też jest tutaj ważna, a u Ciebie tej znajomości nie ma.

Czy wstrzyknięcie czegokolwiek, co ma -70 st.C w mięsień odbędzie się bezboleśnie i bez skutków w postaci miejscowego odmrożenia wewnątrz mięśniowego? 

Ja nie napiszę, kogo Ty udajesz, bo i tak wszyscy wiedzą.





#3174

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up 
Podałeś chyba najlepszy przykład, który udowadnia, jak ludzie łatwo łykają jak pelikany wszystko, nie weryfikując informacji, a nawet wykazują braki w logicznym myśleniu i łączeniu kropek. Czepiają się takich rzeczy bo -70st, ale nie weźmie już pod uwagę tego, że skoro spisek był tworzony u podstaw, to zrobili by taką szczepionkę , która może sobie leżeć w każdej temperaturze od -30 do 50 , żeby sobie nie kłaść kłód pod nogi tworząc globalny spisek, to po pierwsze, po drugie to co napisałeś , przechowywanie to nie to samo co przenoszenie z zamrażarki , pojemnik w jakim przenoszą nie ma już znaczenia , czy jest z obi czy lida, sam preparat i tak musi osiągnąć temperaturę dodatnią, zbliżoną do pokojowej. Nawet można przechowywać do 5 dni podobno w temperaturze od 2 do 8 stopni na plusie.  

Co do samych programów/ kanałów na yt o charakterze stricte naukowym, filmy które są publikowane często niosą potężną bombę informacji potwierdzonych przez oficjalne instytucje, naukowy establishment, parlamenty , organizacje międzynarodowe etc. Zmierzam do tego, że o ile merytorycznie te wszystkie filmiki są poprawne, wyjaśniają jak to wszystko ładnie działa, ale wszystkie te filmy bazują na nieomylności i praworządności , a nawet nieskazitelnej moralności wszystkich tych podmiotów , o których wspomniałem, więc znowu wracamy do kwestii wiary w autorytet, ignorując wszystkie inne głosy ze świata ( teorie spiskowe, badania niezależnych naukowców i całej opozycji oficjalnej wersji) . 

PANDEMIA słowo, które urosło do rangi demona.  
,1,8mln zgonów na 6mld ludzi daje 0,03% całej populacji ziemi. Obecnie zarażonych na całym świecie jest ponad 86,5mln ludzi , do dziś wyzdrowiało ponad 48,5mln ludzi. Sumując chorych obecnie i tych co wyzdrowieli mamy 135mln ludzi , dodając tych co zmarli mamy ok 137mln ( 2,3 % w skali populacji globalnej) Można danymi się bawić na wiele sposobów...


Użytkownik pawaw1 edytował ten post 07.01.2021 - 00:22

  • 1



#3175

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ogarnięty. 

 

Hhahaha KTO TO W OGÓLE JEST??

 Będziesz maił używanie.  :szczerb: Ten człowiek ma na imię Dawid. Pewnie pasuje do twoich dziwnych wizji. 

 Tak czy inaczej trochę więcej na jego temat.

 

 

 

 

awid Myśliwiec (ur. 8 października 1988 r.)[1] – polski youtuber, magister chemii, a także były zawodnik AZS UMCS Lublin[2]. Został jednym z 15. finalistów konkursu Popularyzator Nauki 2016[

Początkowo zamierzał studiować medycynę, ale ostatecznie został studentem chemii, a następnie doktorantem Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. 

 

   Działalność na YouTube  

Prowadzi dwa kanały: Uwaga! Naukowy bełkot mający 361 tysięcy subskrypcji oraz Wyłącznie naukowy bełkot z 61 tysiącami subskrypcji[. Jego najpopularniejszy film został odtworzony ponad 800 tysięcy razy. W 2016 jego główny kanał miał w sumie 16 milionów wyświetleń oraz 160 tys. subskrypcji[7]. Gościnnie pojawiał się na kanałach takich twórców jak Ewa Grzelakowska-Kostoglu[8], Paulina Lis[9], czy Paulina Mikuła[10].

Twórca prowadzi kanały dotyczące szeroko pojętej nauki, starając się o podawanie źródeł danych z treści nagrań w opisach filmów[11]. Kanał często pojawia się w internetowych zestawieniach najciekawszych polskich kanałów dotyczących tej tematyk.

https://pl.everybody...awid_Myśliwiec

 

 Napisał również książkę pod tytułem "Przepis na człowieka" Traktującej o historii odkryć i badań będących źródłem naszej wiedzy o tym jak działa człowiek pod względem biologicznym.. Jest tam też sporo o DNA i RNA.

https://dzikabanda.p...-robi-recenzja/


  • 0



#3176

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podałeś chyba najlepszy przykład, który udowadnia, jak ludzie łatwo łykają jak pelikany wszystko, nie weryfikując informacji, a nawet wykazują braki w logicznym myśleniu i łączeniu kropek. 

Nasz kolega Ogarnięty przoduje w tym łykaniu. Gorzej, kiedy zaczyna wierzyć do tego stopnia, że posuwa się do fałszowania dowodów, aby potwierdzały jego tok rozumowania.





#3177

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogarnięty

Kto by chciał kontrolować twój mózg?


  • 0



#3178

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W UK liczby nowych przypadków przekraczają już 60 tysięcy dziennie. Nie wygląda to zbyt dobrze. Kwestia czy odpowiada za to nowy wariant nie jest jeszcze rozstrzygnięta. W niektórych rejonach z największą ilością zarażeń, na przykład w obszarze miejskim Londynu, wariant B 1.1.7. zaczął stanowić 60% sekwencjonowanych próbek. Z drugiej strony za wzrost zarażeń mogą też odpowiadać Święta i związane z nimi migracje a nowy wariant przypadkiem wstrzelił się w ten okres.

 

Raptowny przyrost przypadków pojawił się też w Irlandii, gdzie przekroczyło wczoraj 7 tysięcy przypadków na dobę.


  • 0



#3179

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odnośnie znikających igieł https://konkret24.tv...ia,1042442.html
Wyjaśnienia innych spiskowych wymysłów też można znaleźć w necie.
  • 0



#3180

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odnośnie znikających igieł https://konkret24.tv...ia,1042442.html
Wyjaśnienia innych spiskowych wymysłów też można znaleźć w necie.

Może zajmijmy się wyjaśnianiem faktów a nie spiskowych wymysłów. To co przytoczyłeś jest jednym z możliwych wyjaśnień znikającej igły, a co ze szczepieniami pustą strzykawką czy bez naciskania igły? Po co to wszystko?

 

Tymczasem kolejny zgon https://www.dailymai...api6kReNRD2Q1QE


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych