Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny, nienamierzalny płacz dziecka


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wiem, że żródłem jest yafud.pl (Yet Another F* Up Day - Kolejny Kiepski Dzień) - lubię to forum jednak czytać bo można się nieźle pośmiać  :szczerb: Dziś jednak natrafiłem na wpis, który bardzo pasuje do tematyki naszego portalu, z łatwością ten wpis można zakwalifikować jako zjawisko paranormalne. No chyba, że Wy macie jakieś inne wyjaśnienia. 

 

A o to ten wpis: 

 

 

Od paru dni budzi nas przeraźliwy płacz dziecka. Sami nie doczekaliśmy się jeszcze potomstwa, a do najbliższego sąsiada mamy jakieś 200 metrów. Ja tylko któreś z nas wyjdzie z sypialni żeby namierzyć źródło płaczu ten momentalnie ustaje.

 

Źródło: http://www.yafud.pl/najnowsze/245/


  • -1



#2

niniwczyk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

sprawa do wyjaśnienia banalnie prosta - zaraz po obudzeniu i usłyszeniu płaczu należy włączyć dyktafon w telefonie. Albo lepiej nagrać kamerką. Bez takich dowodów relacja jest niewiarygodna.


  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jak im w komentach napisali że pewnie koty miałczą i tyle.
  • 0



#4

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WSZYSKO (MOD) - taaaa, koty. NIEWIDZIALNE KOTY? Przecież, gdyby to były naprawdę sierściuchy to BY ONI JE ZOBACZYLI. Niemożliwe BY ZAWSZE I WSZYTSKIE zdołały, zdążyły zwiać, uciec tak by żadnego nie zauważyć.

 

Dobra, a co powiecie o tym? Znowu z yafud'a ale tym razem z Odrzutów czyli wpisy, które się Modom takmtejszym nie spodobały i nie umieścili ich na głównej.

 

 

Z racji tego, że śpię każdej nocy bardzo niespokojnie, budzę się kilkanascie razy i rano jestem niewyspana, postanowiłam nagrać jak śpię i sprawdzić ile razy faktycznie się budzę i jak mocno się wiercę w czasie snu. Przeglądałam film, wszystko fajnie, aż nagle zobaczyłam na nagraniu pochylającą się nade mną postać, która pojawiła się nagle i tak samo nagle zniknęła. Mieszkam sama i nie ma mowy, by ktoś przerobił nagranie. Boję się

 

Mi to wygląda (nie wiem jak Wam) na klasyczny przykład CE-III czyli Bedroom Visitor. Przecież tak właśnie wyglądają klasyczne Wizyty w Sypialniach: Obcy (Szaraki) pojawiają się w sypialni, przy łóżku świadka (ofiary) nagle, znikąd, nawet bardzo często ma się wrażenie jakby przechodzili przez ścianę. Moim zdaniem gdyby autorka yafud'a poddała się regresji hipnotycznej to by sobie przypomniała swój pobyt w UFO, leżenie na stole i badanie nieznanymi nam przedmiotami.

 

Źródło wpisu (cytatu): http://www.yafud.pl/trash/110/


  • 0



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.yafud.pl/trash/t38790/
Ale tam nie ma filmu, tylko autorka pisze, że taki film jest. Tzw bedroom visitors nie mogą nagrać się na kamerę bo to tylko halucynacje wywołane paraliżem sennym.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych