Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt już wkrótce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

#31

Henoch.
  • Postów: 62
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli przyleca ciekawe jakie bedą mieli zamiary
  • 0

#32

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

BlackPerson to ze ktos nie jest latwowierny to od razu jest sceptykiem ? z tego co piszesz, tez wynika ze wszyscy co nie sa sceptykami sa latwowierni.
  • 0

#33

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Te telepatyczne przekazy i inne cudawianki były już przerabiane xrazy, i jak dotąd nic się nie wydarzyło. Tak będzie i w tym przypadku.
Dodakowo, facet zabezpieczył się tymi siedmioma latami ;-) jeżeli przez ten okres pojawiły by się jakieś nowe donosy z meksyku, miałby się do czego odwoływać :P nawet gdyby jego 5minut się skończyło...to jest bardziej przemyślane niż sądziłem ;-)
  • 0

#34

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja bym chciał, żeby się pokazali publicznie, a już szczytem marzeń byłoby to, żeby specjalnie do mnie przylecieli :D

Może wtedy sceptycy, których jest dużo w moim otoczeniu, przestałoby się ze mnie naśmiewać.
  • 0



#35

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jako ciekawostke mozecie potraktować mój sen. Duzo wczoraj o tym myślałem.
Pamietajcie nie jestem zadnym prorokiem ani nic ;) zwykła ciekawostka...

Tresc snu:

Ide sobie gdzieś (na osiedle w ktorym kiedys mieszkalem), po drodze spotykam dwie dziewczyny, ale pamiętam tylko jedną. Gadam z nimi(nie pamietam o czym) i nagle robi się ciemno. Na niebie widać 4 złote kropki. Po chwili wyłaniają się z nieba ogromne pojazdy, takich ogromnych nie widzialem w życiu. Było ich tak sporo, że było widać je nad głową w każdej częsci miasta. Po kilku minutach patrzenia w górę zaczęło robić się głośno. Tu sie film na chwile urwal bo sie przebudzilem. Zasnąłem ponownie i dalszy ciag snu. Widze jak strzelają do czegoś (napewno nie do mnie). W tym momencie we snie pojawiają się dinozaury i motyw UFO znika.

Sen jaknajbardziej mi się podobał.
  • 0

#36

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:surprised: co za sen!!!

W tym momencie we snie pojawiają się dinozaury i motyw UFO znika.



I że niby ci mają dinozaury do UFO?? :surprised:
  • 0

#37

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

BlackPerson to ze ktos nie jest latwowierny to od razu jest sceptykiem ?(...)


Dlaczego zaraz łatwowierny? Jakbyś widział to, co ja widziałem, też byś zaczął wierzyć :P
A po za tym interesuje mnie ten temat :P

(...) z tego co piszesz, tez wynika ze wszyscy co nie sa sceptykami sa latwowierni.


Nie to mam na myśli :P
Tylko to, że jeśli ktoś nie chce wierzyć w UFOludki odwiedzające "naszą" planetę to i tak nie uwierzy, choćby przed nosem wylądował mu latający spodek i wyszło z niego dwóch takich małych szarych itp. itd. ;)
Teraz łapiesz?
  • 0



#38

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakbyś widział to, co ja widziałem

No coś tam zobaczył ?
  • 0

#39

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedys ten pierwszy raz musi byc... Koles moze troche naciąga, to jednak wierze ze odwiedza nas :>
  • 0

#40

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlaczego zaraz łatwowierny? Jakbyś widział to, co ja widziałem, też byś zaczął wierzyć :P
A po za tym interesuje mnie ten temat :P


Ja tez wierze w cywilizacje pozaziemskie, co nie znaczy zeby lykac wszystkie wyssane z palca historyjki, ktore sa tylko dostepne.

Teraz łapiesz?


Nie lapie, bo wcale nie jest tak jak mowisz, operujesz skrajnosciami, czyli albo wierzyc we wszystkie bzdury, albo wogole nie wierzyc. A jest cos takiego jak zloty srodek, czyli wierzyc, ale z zachowaniem rozsadku i umiec odroznic prawdziwe informacje od falszywych, a niestety tych drugich nie brakuje.
  • 0

#41

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a niestety tych drugich nie brakuje.

Troche mnie to niepokoi, na samym początku jak się zarejestrowałem było znacznie więcej wiarygodnych informacji, teraz same przemyślenia, doswiadczenia i sny. Nic konkretnego jednym słowem.
  • 0

#42

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...) A jest cos takiego jak zloty srodek, czyli wierzyc, ale z zachowaniem rozsadku i umiec odroznic prawdziwe informacje od falszywych, (...)


Tak też robie :P
Nigdy nie twierdziłem, że wierze we wszystko co piszą o Obcych...
  • 0



#43

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przcież temat tego typu może być totalną bzdurą ... lecz nic nie broni nam aby go rozwijać na "swój" sposób i mówić sobie o "kontakcie" niekoniecznie patrząc na tego pana, lecz na własne odczucia...
  • 0



#44

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze by było, jakby się wreszcie ujawinili... tylko najbardziej niepokoi mnie reakcja USA, bo znająć ich zaraz rozpętają wojnę z NIMI i tyle będzie tego naszego kontaktu... :(
  • 0



#45

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znając życie prawdopodobnie tak będzie, ale bardzie prawdopodobne jest to, że odwiedzający nas za pomocą impulsu elektromagnetycznego ( jak w matrixie ;) ) Wyłaczą wszystko co elektryczne w USA. Jak przez 2 dni w Nowym Yorku bodajże prądu nie było to nastąpił wielki chaos. Dołączcie do tego jeszcze przylot pozaziemskich cywilizacji ;) Będzie dobrze, juz sobie oni poradzą w bezkrwawy sposób oczywiście.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych