Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO istnieje? Marynarka wojenna USA przyznaje, że nagrania są prawdziwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#61

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Atomowy@

Od 13' (tak około) synchro Ci się rozjechało, ale spoko.





#62

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Atomowy@

Od 13' (tak około) synchro Ci się rozjechało, ale spoko.

Wiem. nie zczaiłem na czas. Film zaczyna wreszcie się rozkręcać z liczbą oglądających więc zostawiam. I tak się namęczyłem z mikrofonem sporo bo 2h walczyłem z echem (używałęm OBS Studio do zcalenia dzwieku z mikrofonu USB i lustrzanki podłączonej do grabera USB) ale graber siadł. Pcja spoko bo masz podglą na żywo, widzisz co się dzieje z materiałęm. Musiałęm nagrać audio aparatem i osobno w audacity, automat chyba coś zrąbał... Albo ja  :) Ale dziękuję za wskzówki wszystkim.

 

Mimo wszystko może by warto wrócić do tematu UFO zamiast obgadywać mój film :) 


Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 30.06.2021 - 19:40

  • 0

#63

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To już drugie upublicznienie takich materiałów przez rząd USA pod rząd tyle że mało kto zwrócił uwagę na to 1 (przy 1 relacji, dodatkowo marynarka usa oddała strzały ostrzegawcze ponieważ ten obiekt zbliżył się zbyt blisko myśliwców i ten obiekt w jakichś sposób dezaktywował ich broń :) To także było udostępnianie przez wojsko usa, tyle, że jak mówię mało kto na to zwrócił uwagę, w mediach było o tym 1 dzień, jakiś mini artykulik i słuch od razu zaginął). Oprócz tego także w tym roku były 2 przypadki incydentów z samolotami pasażerskimi z tymi obiektami.

 

Powiem nieskromnie, że ogółem nie wierzę w żadne takie rzeczy, potrzebuję naprawdę w miarę wiarygodnych i mocnych dowodów, najlepiej nie jednym a wieloma. Obserwowałem te obiekty już 10 lat temu i jak widać nie myliłem się. Wtedy były na nagraniach live NASA, były także na live kamerkach z wielu wulkanów, te same obiekty opisywał nawet facet, który wylądował na księżycu. Każde nagranie z kamerek live, opis astronauty, wypowiedzi wysokiej rangi polityków czy właśnie niedawno udostępnione nagranie pokazują jedne i te same obiekty. Nie myliłem się 10 lat temu mówiąc, że coś jest na rzeczy jak je wtedy widziałem na tych różnych relacjach. :)

 

Powiem krótko, nie widzę innej opcji niż jest to rzecz z poza z naszej planety. Dlaczego tak uważam? Po 1, jakby to była zaawansowana technologia czy szpiegowska rzecz obcego Państwa to raczej nie pokazywano by jej oficjalnie w ten sposób od tak, jakby to miała byś jakaś super tajna rzecz (ALE POD KONTROLĄ), także by raczej jej nie pokazywano ponieważ obcy kraj mógłby to podłapać, a jak jest się w posiadaniu takiej technologii czy wiedzy o czymś czyni to sporą przewagę nad innymi.

 

Tutaj mamy do czynienia z bardzo rozwiniętą technologią, ALE NIE POD KONTROLĄ. Czyli rząd nie ma sposobu jak nad tym zapanować, trzymał to w tajemnicy długo ponieważ nie skutkowało to konsekwencjami, a teraz już muszą do pewnej wiadomości przygotować ludzi i powoli odsłaniają karty ponieważ są zmuszeni już to ujawnić.

 

Konkretnie o co chodzi? Myślę, że te obiekty po prostu stwarzają zagrożenie dla pasażerskiego ruchu lotniczego, z tego względu albo to wreszcie ujawnią, albo doprowadzi to do katastrofy, a potem może oberwać się to wszystkim. Widać to po rosnącej ilości incydentów takich obiektów z samolotami. Dlatego powoli dawkują informacje i niebawem myślę, że będziemy świadkami szokującego dla całego świata newsa.

 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

 

PS: Niestety nie mam zielonego pojęcia co to może być, ale logicznie myśląc to wygląda jak sonda lub obiekt który ma za zadanie zbierać informacje o cywilizacji. Tak jakby nas tu zasiedlono, a teraz jesteśmy pod obserwacją. :) Tak jak mówię, niebawem myślę, że będzie grubo. Bo jeśli takie rzeczy drugi raz pod rząd udostępniają to jest coś grubo na rzeczy. :P Tyle, że 1 news był mega zdawkowy, teraz już głębszy opis i analiza i oficjalne potwierdzenie. Jaki będzie 3 krok? O to jest pytanie. Moment także wybrany nie przypadkowo bo ludzie skupiają się bardziej na pandemii. Oczekujmy grubego newsa w ciągu najbliższych lat. Jestem tego niemal pewien patrząc na to logicznie i patrząc na sposób przedstawiania tych informacji do opinii publicznej.


Użytkownik mpiwowski edytował ten post 02.07.2021 - 01:30

  • 1

#64

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Raport USA w sprawie ufo chociaż nieczego nie wyjaśnia jest bardzo ważny. Zmienia przede wszystkim oficialne podejście do sprawy niezidentifikowanych obiektów obojętnie czym by one nie były. Od teraz każdy naukowiec może spokojnie rozpocząć badania nad ufo i nikt go nie uzna za szaleńca.


  • 1

#65

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do sledzacych temat

 

czy zwrociliscie uwage kto ost prowadzi programy UFO i np Trojkat Bermudzki na kanale History lub History 2

 

to nie sa "szalency niby naukowcy"  a ludzie z CIA lub byli Sealsi weterani  po Iraku czy Afganistanie

 

tu juz nie ma przypadku tylko wiadomo sa to ludzie ktorzy w USA jako weterani maja szacunek w spoleczenstwie

 

o obeznani w technice wojskowiej do perfekcji i oni pomalu juz od chyba 4 lat prowadza narracje w temacie UFO ze to nie nasze a chyba obcy


  • 0

#66

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jesteś w stanie zweryfikować kto zacz ci ludzie. Jest to tym bardziej pewne, że przedstawiają się jako "byli". Jako "obecni" nie mogliby tego powiedzieć, ale jako "byli" to mogą? Po odejściu ze służby, przez lata obowiązuje ich klauzula tajności.

Brak możliwości weryfikacji utrzymuje wiarygodność tych rewelacji na niezbyt wysokim poziomie. Niestety.





#67

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

paru mozna

 

Luis Elizondo CIA

 

https://en.wikipedia...i/Luis_Elizondo

 

Christopher Mellon  Departament obrony u Clintona i Busha

 

https://en.wikipedia...istopher_Mellon

 

program na kanale History

 

https://en.wikipedia...O_Investigation


  • 0

#68

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie o takiej identyfikacji piszę... 

Ale od biedy może być, tyle, że w Wikipedii, każdy może napisać takie coś. Po drugie fakt, że ktoś pracował w Departamencie Obrony jeszcze o niczym nie świadczy, niemniej, taki świadek jest wiarygodny, tylko, kto może zweryfikować jego słowa?

Co do kanału... History, TV nie takie historie opowiadała....

Cieszy mnie fakt, że robi się o tym głośno, tylko, że razem z dowodami, które będą świadczyć prawdę, posypią się "dowody" świadczące też "prawdę".

I tutaj tkwi problem.





#69

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tutaj jeszcze w nawiązaniu do tego co było kilka postów wyżej:

 

(...) tymczasem drudzy dopatrują się w nim jednoznacznego wskazania, że mamy tu do czynienia z ingerencją obcej cywilizacji.

Ku tej drugiej opcji skłania się Christopher Mellon, były zastępca sekretarza obrony USA. To nie byle jaka osobistość, bo ten człowiek zjadł zęby na tematach związanych z rozwojem futurystycznych projektów w armii USA za czasów prezydentury Billa Clintona i George’a W. Busha. Ten człowiek miał dostęp do najbardziej tajnych informacji o rozwoju projektów np. ze słynnej Strefy 51. Jeśli Mellon jest przekonany, że raport wskazuje na pozaziemskie źródło tych manifestacji, to musi coś być na rzeczy.

Mellon oświadczył, że opublikowany raport z 144 przypadkami manifestacji UFO w żadnym miejscu nie interpretuje tych wydarzeń jako technologia należąca do innych krajów i nie ostrzega przed tak potężnym zaawansowaniem technologicznym ziemskiego wroga. Mało tego, były zastępca sekretarza obrony podkreśla, że rząd Rosji i Chin również informował o swoich problemach z UFO 

 

Kolejnym argumentem Mellona na pojazdy należące do obcej cywilizacji jest fakt, że widziane i zarejestrowane przez pilotów oraz obsługę pojazdy dysponowały możliwościami daleko wykraczającymi poza dostępne technologie nie tylko USA, ale również każdego innego kraju na świecie.

Tutaj Mellon dodał, że gdyby nawet Pentagon nie wiedział o tym, że Rosja czy Chiny mają takie pojazdy, to te kraje zrobiłyby już dawno z nich pożytek na arenie międzynarodowej, a tymczasem rozwijają swoje technologie w zupełnie innym, przewidywanym kierunku, na co wskazują dane wywiadu. Druga sprawa, że takie UFO to nie najnowszy temat, gdyż tajemnicze pojazdy są widziane na niebie od dekad, a nawet od zarania dziejów.

Były zastępca sekretarza obrony USA na koniec swojej wypowiedzi wezwał rząd i armię do zainicjowania śledztwa na o wiele większą skalę, gdyż bez względu na to, czy pojazdy te są pochodzenia ziemskiego czy pozaziemskiego, ich bezkarna aktywność przy myśliwcach patrolowych i okrętach, a także składach broni jądrowej, jest niedopuszczalna i stanowi ogromne zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych.

 

https://www.geekweek...rza-obrony-usa/


Użytkownik Blackhawk edytował ten post 08.07.2021 - 16:34

  • 0

#70

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolejne ciekawe nagranie - póki co oficjalnego potwierdzenia autentyczności brak. Widzimy obiekt, który goni samolot wojskowy. Bez zbędnego spamu, reszta na filmie:

 

 

 

drugie nagranie, przedstawiajace inny obiekt (mi to wygląda na jetpack, ale to ponoć zostało wykluczone)

 


Użytkownik Blackhawk edytował ten post 20.07.2021 - 11:10

  • 0

#71

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W drugim nagraniu, mnie to wygląda na rowerzystę, który porusza się po stoku wzgórza nad zabudowaniami. Zresztą, obiekty oddalone i filmowane w podczerwieni są mało czytelne.





#72

rokr.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje wam się, że te wszystkie oficjalne wiadomości które niby potwierdzają że nie jesteśmy sami w kosmosie, są pewnego rodzaju atakiem w stronę kościoła? Może to trochę daleko idąca hipoteza, ale pozycja kościoła z roku na rok słabnie i raczej tym u władzy jest to na rękę. Może właśnie ma to być czymś w rodzaju kolejnego gwoździa do trumny. Teoretycznie jeśli udowodniono, czy wpojono by ludzią ludziom że w kosmosie istnieje inne życie na podobnym poziomie zaawansowania co nasza cywilizacja, było by to sporym kłopotem dla władzy kościelnej. Cała religia straciła by bardzo mocno na swojej wiarygodności


  • 0

#73

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie, ujawnienie życia pozaziemskiego nie będzie miało żadnego wpływu na główne religie. Nic się nie zmieni, wierni nie odejdą od religii. Można wtedy przyjąć proste wytłumaczenie, że inne cywilizacje też mogą czcić tego samego boga lub jakiegoś innego. Kosmici też mogli mieć swoich proroków, którzy podawali się za synów bożych.
  • 0



#74

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rokr - Czymże była gwiazda betlejemska jeśli nie pojazdem, a niepokalane poczęcie - wypisz wymaluj in vitro. Że o klasyku jakim jest opis Ezechiela nie wspomnę bo mnie z forum wyrzucą ;p Religia i życie pozaziemskie się nie wyklucza, wręcz może się bardzo logicznie uzupełniać i wzajemnie wyjaśniać - oczywiście jest to wręcz świętokradztwo względem tego co słyszymy w kościele, ale cóż - każdy wierzy w co chce ;) Oczywiście to nie wyklucza Boga, stwórcy jako czegoś istniejącego jeszcze nad tym wszystkim - ale to już na inny wątek, nie róbmy offtopu ;D 


Użytkownik Blackhawk edytował ten post 21.07.2021 - 22:24

  • 1

#75

kubinnn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wydaje wam się, że te wszystkie oficjalne wiadomości które niby potwierdzają że nie jesteśmy sami w kosmosie, są pewnego rodzaju atakiem w stronę kościoła?

Kościołowi nigdy nie było szczególnie po drodze z rozwojem i nowymi odkryciami. Więc jeśli pytasz, czy doniesienia o życiu pozaziemskim są sfałszowanymi materiałami do celowego ataku na Kościół - uważam, że to całkowicie wyssane z palca. Ale jeśli pytasz, czy Kościół może to uznać za atak na swój autorytet - zupełnie bym się nie zdziwił. 


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych