Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO istnieje? Marynarka wojenna USA przyznaje, że nagrania są prawdziwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#46

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od dzisiaj ruszają oficjalne próbne loty nowej wersji B-21. Stara wersja to był chyba Spirit, teraz będzie Rider albo Riden. Czytałem na szybko i nie pamiętam.

Możliwym jest, że wiele niewytłumaczonych sytuacji (nie piszę, że zjawisk) będzie zrzuconych na takie maszyny.





#47

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie macie racji w żadnym wypadku. Może w filmach tak - to USA są ulubioną destynacją zielonych ludzików. Z rzeczywistością Wasza teoria rozmija się jednak zupełnie - wojska niemal każdego kraju obserwują tego typu zjawiska. Nawet nasi piloci podczas 2 wś mieli z tym styczność. A żeby nie pozostać gołosłownym i jeszcze bardziej podgrzać atmosferę przed raportem - przyjaciele z aliexspres też obserwują te obiekty. Zjawisko uległo znacznemu natężeniu w ostatnich latach. 

 

@Wszystko, wiem że zapewne nie masz czasu czytać/oglądać wszystkiego, jednak wypowiedzią o błędnej ocenie pilota udowodniłeś, że nie prześledziłeś tematu. Ocenie wzrokowej towarzyszył odczyt z radarów. Obiekty w przeciągu kilku sekund były w stanie przenieść się o niemal 60 mil. Wszystko jest na nagraniach, które wysłałem - ten konkretny fragment był omawiany w ostatnim "60 minutes". Na to, jak bardzo byśmy chcieli- odpowiedzi nie mamy. 

 

https://www.scmp.com...increasing-ufos


Użytkownik Blackhawk edytował ten post 10.06.2021 - 22:45

  • 2

#48

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie powinienem cytować sam siebie, ale...

Od dzisiaj ruszają oficjalne próbne loty nowej wersji B-21.

 

Ponownie znalazłem artykuł, który o tym mówi:

wp.pl ->  https://tech.wp.pl/u...49113216678816a





#49

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Blackhawk- Chodzi o ten filmik?



Widze ze jest tam obraz z radaru. Jednak nie znam sie na odczytach takich urządzeń wiec nie jestem w stanie ocenic co tam i jak szybko sie porusza.
  • 0



#50

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obecnie wszystkie urządzenia radarowe (piszę o tych, które służą do śledzenia obiektów latających, jeżdżących i pływających) posiadają funkcję odczytu prędkości. Oczywiście nie wiem, jak się to ma do radarów pasywnych, ale aktywne, czyli te, które wysyłają wiązkę w celu lokalizacji i śledzenia obiektów na pewno taką funkcję posiadają.





#51

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko jest jeszcze kwestia tego typu czy obiekt który znika z radaru i pojawia sie kilka sekund później dzięsiątki kilometrów dalej to ten sam obiekt. Jeżeli nawet na radarze widac kształ takiego ufo to moze byc tak ze ten drugi obiekt wygląda tak samo.
  • 0



#52

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I to jest właśnie to "niewyjaśnione zjawisko". Znika tu, pojawia się tam. Sam fakt jego istnienia nie jest już taki istotny?





#53

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


  • 0



#54

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Wszystko, nie nie, ta kwestia była poruszana w wywiadzie. Nie pamiętam, którym już dokładnie, obecnie niestety pomimo wielkiego zainteresowania z mojej strony muszę chwilowo przestać śledzić wątek - brak czasu. Pojawię się za miesiąc i zobaczymy co wyszło z raportu :)

 

chyba w tym wywiadzie była o tym mowa również (z pewnością był jeszcze inny, ale nie mogę go znaleźć na szybko):

 

 


  • 0

#55

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest i raport. Mógłbym zacytować siebie sprzed około miesiąca, bo dokładnie to się sprawdziło. Mamy oficjalne potwierdzenie zjawiska, jednak jego interpretacja dalej pozostaje niewiadoma. Bez sensacji, jednak to było raczej wiadome. Oczywiście to duży krok naprzód, bo UFO (jako zjawisko) oficjalnie zostało potwierdzone. Zobaczymy co przyniosą następne lata w tej kwestii, moim zdaniem to pierwszy krok na drodze do przygotowania nas do stopniowego ujawniania dalszych faktów.  


  • 0

#56

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tutaj pani naukowiec już się zainteresowała tematem za nią w ślady moze pójdą inni. Czy tak będzie? Moim zdaniem ważne jest aby np.rząd dostarczał częściej takich dowodów bo zainteresowanie może z czasem słabnąć. No i jak już rząd oficjalnie potwierdza ze coś lata im nad głowami to dziś teoretycznie naukowcy bez narażenie się na represje ze strony własnego środowiska powinni legalnie i bez narażenia się na ośmieszenie zacząć badać zjawisko. 

 



Wiecej szegolow w tej spawie omawia ten program, uczestniczą w nim między innymi piloci którzy dokonali tych obserwacji 

https://youtu.be/ZBtMbBPzqHY

 

Jmmi kimmel na ten sam temat po obejrzeniu 60 minutes 

https://youtu.be/war8Y-gtSQ4

 

shaq o'neal O swojej obserwacji ufo 

https://youtu.be/u-YMnJyJL2I

 

TU KONIEC CYTATU - NIE MOGĘ ZMIENIĆ NA SWÓJ TEKST :) 

 

 

Link do raportu z wczoraj l dałem na czacie na głownej żeby każdy kto nawet nie wchodzi w zakłądkę o UFO sobie sprawdził -  Pentagon mówi o 140 niepotwierdzonych, nieweryfikowalnych incydentam. ZMieniono termin UFO na UAP - czyli niezidentyfikowane wydarzenie powietrzne; Już nie UFO, które ma znaczenie podobne ale w popkulturze UFO to niemal to samo co kosmici.

Raport wspomina o zagrożeniu ze strony UAP i konieczności dalszych badań. Jednak nie potwierdza i nie zaprzecza czym są te obiekty. Wiadomo jednak, że jest to zaawansoana technologia a wiekszość wydarzeń wynika jak tu napisano  z "bałąganu w powietrzu" tzn balony, drony, zjawiska pogodowe.

Ich stanowisko jest takie - UFO istnieje a może nie, jeśli tak to nie UFO a UAP ale więcej Wam nie powiemy bo to tajne. Z drugiej strony mówią, że istnieje zagrożenie, i że stworzą algorytmy, które przeszukają zapisy radarowe pod względem dziwnych anomalii podobnie z innymi systemami obronnymi. 

 


Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 27.06.2021 - 12:19

  • 0

#57

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tylko takie osoby jak ten jogurcik mogły czekać z wypiekami na twarzy na ten raport skoro było wiadomo że będzie w nim oficjalna wersja dla cywili nic nie wyjaśniająca.

Zmienione na łagodniejsze
Wszystko

Użytkownik Wszystko edytował ten post 27.06.2021 - 18:23

  • -1



#58

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szef NASA: nie jesteśmy sami w kosmosie

 

Nie jesteśmy sami w kosmosie - tak odtajniony raport Pentagonu dot. UFO skomentował szef NASA Bill Nelson. Dokument wylicza 144 niewyjaśnione incydenty lotnicze. Oczywiście, że czytałem tajny raport. Wynika z niego to, co przypuszczaliśmy. Nie jesteśmy sami. Piloci Marynarki Wojennej USA coś widzieli, gonili to, mając ciągle na radarach i nagle obiekt niesamowicie przyśpieszył i zniknął - mówi Bill Nelson, były astronauta i szef NASA.

_________

 

Moim zdaniem trzeba czytać między wierszami. Doskonale wiemy, że były dwie wersje raportu. Gdyby druga była równie nudna co ta oficjalna, takie słowa nie padłby w żadnym razie z ust osoby tej rangi. Czyli moim zdaniem oficjalnie potwierdzili nie tylko fakt, że zjawisko występuje, ale także to że ma pozaziemskie pochodzenie, a Bill Nelson mruga do nas okiem bo oficjalnie powiedzieć prawdy nie może. Czyli jednak raport był ciekawszy niż wydawało się na początku. To moja teoria, ale tym razem chyba dosyć wiarygodna  ;)

 

https://wiadomosci.o...osmosie/fh5d13b


Użytkownik Blackhawk edytował ten post 29.06.2021 - 19:23

  • 0

#59

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najwyżej bana dostanę za promowanie swoich filmów ale trudno

 

 

I tak, wiem, spada ostrość, no Manual obiektyw niestety. 

 

Nie to, że promuje swój film, bo bez urazy - tutaj mi wejdzie z kilka wyświetleń a jak widzisz gwiazda YT ze mnie żadna.

Po prostu zamiast pisać, w fimie zawarte jest moje stanowisko i dzielę się researchem.


Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 30.06.2021 - 00:38

  • 3

#60

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powinno być "ufo istnieje naprawdę".
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych