Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne dźwięki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ja ciebie rozumiem choć piszesz do mnie w swoim języku, dla czego ty mnie nie rozumiesz nie wiadomo. Za wysoka porzeczka? Obniżam: mówiąc twoim językiem, co jest tańsze, miseczka mleka czy wizyta u psychiatry? Ot i całą filozofia ludowa prosta jak budowa cepa. :) Co do światu "duchowego" (wrzucasz wszytko do jednego gara stąd kasza w twojej głowie) z grubsza, to nie jest przyroda, to jeden ze scenariuszy matrycy.

 

p.s: przy okazji, jeżeli któryś duch domu korzysta z internetu, zapraszam mam idealne warunki do życia, zawsze dla ciebie znajdzie się i miseczka mleka i kawałek chleba, jesteś mile widziany pod każdym względem :)


  • 0

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawie będzie jak taki duch założy sobie tutaj konto i będzie tu pisał.

Nie chodzi o to co jest tańsze tylko co jest bardziej skuteczne. Miska z mlekiem to metoda choćby z bajek dla dzieci.
  • 0



#18

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mówiąc językiem kolegi, a sprawdziłeś a masz dowody. Co znaczy skuteczniejsze, odrąbać głowę najskuteczniej i nie jest to bajka a logiczne postępowanie z którym jak widać niektórzy nie halo. Postępowanie zaczyna się od najmniejszego do największego, taka jest przyroda.


  • 0

#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie sie wydaje ze lepsza jest metoda gdzie duchom dajesz tzw. Zimne nóżki czyli mięso w galarecie, tak jak było w świecie według kiepskich. Próbowałeś tak robić?
  • 0



#20

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A co jak duch nie zechce tego posiłku? Trzymać mleko w kącie pokoju przez kilka tygodni to gwarancja subtelnego smrodu. 


  • 0

#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja ciebie rozumiem choć piszesz do mnie w swoim języku, dla czego ty mnie nie rozumiesz nie wiadomo.

Oczywiście, że wiadomo. Pomijam składnię języka polskiego, bo nie używasz jej prawidłowo, a translator nie uwzględnia subtelnych różnic. W efekcie, do postów wpisujesz papkę słowną, która ma się nijak do języka polskiego. To pierwszy powód. 

Powód drugi, to stek bzdur, którymi nas raczysz. Fakt, że wierzysz w "mleczko i ciasteczko" nam wisi i powiewa. 

 

 

Mówiąc językiem kolegi, a sprawdziłeś a masz dowody.

No właśnie, o to się dopytujemy. Poza dowodami w postaci Twojego słowa (bełkotu) nie ma nic. 

Najlepsze zostawiłem na koniec. Interesuje mnie, jak duch korzysta z internetu. Czy ma jakieś IP? Może jakiś login? Tylko nie mów, że używa loginu "lucyfer", to takie oklepane...

Biada nam, oj biada.

Może lepiej będzie, jak zaczniesz pisać w swoim języku, a rozmawiać z Tobą będą ci, którzy Cię będą rozumieć. Jest jeszcze inna opcja, spróbuj używać innej składni (byle nie rosyjskiej).





#22

GiPiss.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sok z gumijagód.

:szczerb:
Polecam "Bestiariusz słowiański". Znajdzie się w nim gromadka stworów, którym zostawia się jedzenie.
 
Co do dziwnych dźwięków, to przyczyną są elementy domu, odkształcenia drewnianych części, domowe żyjątka takie jak muchy, pająki. Jesienią ptaszyska jeszcze rzucają we wszystko orzechami chcąc je rozbić o ziemię.
To jest ta książka o skrzatach wodnikach i rusałkach?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  • 0

#23

letztenbrief.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 czasami jak jestem sama w domu to słyszę jakieś dźwięki jakby ktoś chodził ale nie słyszę kroków tylko "strzelanie panel". Kumam to że mój dom jest stary ale jednak długo w nim mieszkam i umiem to odróżnić.

 

A ja tylko dodam, bo mam wrażenie, że przez magiczne sposoby z miseczką nikt tego nie napisał - kiedy jesteśmy sami w domu, jesteśmy znacznie bardziej wyczuleni na wszelakie odgłosy, a nasza wyobraźnia, nie mając logicznego rozwiązania podanego na tacy, potrafi nam płatać figle. I wtedy pojawiają się historie o ciągnięciu czegoś/kogoś po strychu ;p  To, czego normalnie nie usłyszysz - tego, że dom "żyje" - a żyje każdy - zagłusza to serial Twojej żony czy rozmowa z dzieckiem. I kiedy brak tych bodźców, to nagle dźwięk którego normalnie nie słyszysz, wydaje się przerażającym odgłosem, który na pewno wydaje z siebie duch, bo przecież nie wyginające się drewno czy listek opadający na parapet. Podobnie jest zresztą nocą. Otoczenie jest dużo bardziej ciche, więc słychać więcej. Poza tym, taka nasza natura, wiążemy noc z duchami i dajemy wyobraźni niezłe pole do popisu  :>


  • 1

#24

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

sok z gumijagód.

:szczerb:
Polecam "Bestiariusz słowiański". Znajdzie się w nim gromadka stworów, którym zostawia się jedzenie.
 
Co do dziwnych dźwięków, to przyczyną są elementy domu, odkształcenia drewnianych części, domowe żyjątka takie jak muchy, pająki. Jesienią ptaszyska jeszcze rzucają we wszystko orzechami chcąc je rozbić o ziemię.
To jest ta książka o skrzatach wodnikach i rusałkach?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

bestiariusz-slowianski-w-iext43255028.jp


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych