Skocz do zawartości


Kontakt z Hitlerem

adolf hitler magia sen

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Wczoraj przyśnił mi się Adolf Hitler w czapce kucharskiej i poczęstował mnie ciastkami w kształcie swastyki. Spojrzał na mapę Niemiec z podpisem "zjednoczone emiraty niemieckie" i z westchnieniem powiedział: "Widzisz, do czego doszło, trzeba coś z tym zrobić". Następnie poklepał mnie po ramieniu. Tak się zakończył sen.

 

Najwyraźniej słynny akwarelista widzi we mnie nadzieję dla ludzkości, osobę, która może ocalić europę przed inwazją muzułmaństwa. Inaczej by się nie kontaktował.


  • -4

#2

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślałem że się mylę. Ale utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że tęcza to symbol idiotów. 


  • 3



#3

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To fajnie. Co zamierzasz wobec tego uczynic? Nie wydaje mi sie abys dal rade kontynuowac jego dzielo wiec pewnie nic z tym nie zrobisz. Pokaz mi ze sie myle.


  • 0



#4 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

To fajnie. Co zamierzasz wobec tego uczynic? Nie wydaje mi sie abys dal rade kontynuowac jego dzielo wiec pewnie nic z tym nie zrobisz. Pokaz mi ze sie myle.

 

Rozważam wywołanie rewolucji w zjednoczonych emiratach niemieckich, ale nie wiem, kto mi pomoże.


  • 1

#5

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakbyś miał jakichs swoich zwolennikow to pewnie oni...


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: adolf, hitler, magia, sen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych