Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawiedzone miejsca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Norbi=).
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otóż od niedawna zacząłem oglądać program Nawiedzone miejsca na kanale Zone Club. Przepraszam jeśli to nieodpowiedni dział ale jednak coś z duchami to ma sens. Otóż kto nie widział to mu wyjaśnie lekko. Program polega na tym że ekipa telewizyjna w Wielkiej Brytanii odwiedza słynne nawiedzone miejsca (Zamki, Teatry, Katakumby itp) dowiaduje sie szczegółowo na temat tego miejsca a potem zapraszają dobrze wtajemniczone medium które rzekomo nic nie wie o tym miejscu (mówie rzekomo iż moc telewizji sprawia że to może być kłamsto =/ ale do rzeczy...)To medium przemieszcza się wraz z ekipą po tym miejscu i mówi co wyczuwa, czy wyczuwa jakąś obecność ducha, czasami nawet przedstawia imie i nazwisko danego ducha którego widzi i jego historie czyli jak zginął itp co okazuje sie prawdą mimo że to medium rzekomo nic nie wiedziało. W jednym z odcinków również byli w najbardziej nawiedzonym teatrze w anglii gdzie jakiś duch przejął kontrole nad ciałem medium, to było takie realistyczne...medium zaczeło sie pocić w mgnieniu oka, mówił kobiecym głosem (medium było męszczyzną) a z ust wydzielała sie silnie namagnetyzowana ciecz której nie dali rady zidentyfikować. W drugiej części programu już bez medium ekipa telewizyjna czyli kamerzyści, prezenterka i parapsycholog polują na duchy. Wtedy zaczynają się dziać według mnie fascynujące rzeczy, kamera wiele razy zarejestrowała wczesną manifestacje ducha, nogi bez tułowia unoszące sie nad ziemią. Byli również w jednym z zamków gdzie w sypialni króla parapsycholog usiadł na tronie i zaczął mówić "Jeśli ktoś tu jest oprócz nas i chce sie z nami skontaktować niech to zrobi" I wtedy w gablotce koło łóżka pękła szyba, dosłownie rozpadła sie na kawałki i nie mógł to nikt z nich zrobić ponieważ kamerzysta filmował a parapsycholog ręce trzymał na kolanach. Byli również w jednej ze słynnej nawiedzonej knajpie w Anglii która sie nazywała "The Red Lion Pass". Tam natomiast jeden z kamerzystów doznał obrażeń zadrapania na karku zupełnie bez przyczyny. Ja myśle że te historie są w 40/60% prawdziwe ponieważ telewizja potrafi wiele. Dla ciekawych ten program jest dzisiaj na Zone Club o 22:50 oraz w poniedziałki od 21 i tak samo we wtorki. Nie chce robić z tego żadnej sensacji tylko chce poznać co wy o tym sądzicie =)
  • 0

#2

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

k***a szkoda że mi satelita nie działa :)
  • 0

#3

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydaje się interesujące... też satelity niemam i żałuje =/
  • 0

#4

Norbi=).
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj w sumie nie było czego oglądać bo nie było nic ciekawego, znowu byli w jakimś zajeździe The Skirrid In gdzie w XVIII wieku był tam sąd gdzie surowo karano ludzi i powieszono tam 186 ukaranych. Medium wyczuło ducha księdza który błogosławił to miejsce i też został powieszony, na schodach natomiast gdzie wisiała lina wyczuł obecność złego ducha który podobno był katem oraz obecność rodziny...matki i czwórke dzieci, podał ich nazwiska i imiona i część grupy poszła na cmentarz obok sprawdzić i rzeczywiście było tam 5 grobów z tablicami na których wyryto dokładnie te imiona które medium podało. Potem w środku nocy 2 osoby poszły do sypialni sędziego, gdzie kamera zarejestrowała że drzwi pomału sie otwierają aż wkońcu huknęły lecz to mógłbyć tylko przeciąg, i nic pozatym, żadnych manifestacji nic nie było widać. Ale w sumie odcinek był fajny w celu rozważań co sie w tym miejscu wydarzyło i jakie tam duchy istnieją gdyż bardziej jestem usatysfakcjonowany że poznałem tą historie niż zobaczyłem jakąś odmiane ducha. W końcu nie tylko o to w tej dziedzinie chodzi.
  • 0

#5

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze obejrzał bym to sobie a dokładnie o której leci ten program ???
  • 0

#6

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był już chyba temat o tym kanale i programie :P
szkoda ze Mało kabłowek posiada ten program w swojej ofercie
  • 0

#7

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kablówki nie mam w ogóle, jestem skazany na programy ogólnodostępne :cry:
  • 0

#8

Norbi=).
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na forum nie zaglądałem ostatnio dosyć często więc nie wiem czy temat był czy nie było. A to jest praktycznie codziennie o 22:50 jedynie we wtorki jest taki maraton mały że są 4 odcinki w tym 1 o nawiedzonych domach i w przerwie są potyczki jerrego springera, w sumie dobrze bo to troche niezdrowe dla psychiki oglądać takie rzeczy non stop :mrgreen:
  • 0

#9

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kanał mam, ale nigdy nawet nie sprawdzałem co na nim leci, atu proszę ciekawe rzeczy. Teraz na pewno będę oglądał jak tylko czas mi na to pozwoli :-D
  • 0

#10

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewien, ale na tym samym kanale leci chyba coś podobnego : "Pogromcy duchów w spódniczkach" czy coś takiego. Bardzo fajnie się ogląda. Pięć (chyba) dziewczyn odwiedza różne miejsca. Mają one aparaty, kamery, dyktafony, tablice OUIJA, wahadełka itd. Często zaczynają piszczeć i uciekać :) Polecam ;)
  • 0

#11

Wujek Fu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą, ciekawe dlaczego w akurat w Anglii jest najwięcej nawiedzonych miejsc. Czyżby klimat tej wysepki lub jej kultura sprzyjała duchom?
  • 0

#12

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ten program to jedna wielka mistyfikacja .Ale jak wierzycie w takie rzeczy...Przecież to telewizja rozrywkowa , nie mająca na celu "zabawiania sie z duchami". Dla mnie to Bajeczka ten program.
  • 0

#13

Norbi=).
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widocznie nie dorosłeś do tego typu spraw i nie umiesz sobie uświadomić pewnych faktów powiązanych z tym programem
  • 0

#14

Paige.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam ten kanał, ale nigdy nie oglądałam tego programu. Zwykle ogladam "Extreme Makeover" xD Raz oglądałam ten program o tych babkach "Pogrmomcy duchów w spódniczkach" czy coś takiego. Powiem szczerze, że to dość nudne było. A ten program o nawiedzonych miecach zacznę ogladać. Może być bardzo ciekawy ;)
  • 0

#15

AshtraySuicide.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tez ogladam ten program.. dzis byl ciekawy odcinek o jakims wiezieniu ale nie wiem jak sie to pisze cos (Klerken Well). Jakby ktos widzial napiszcie, bo szukam czegos o tym miejscu :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych