Skocz do zawartości


Zdjęcie

Leśniczy odkrywa tajemniczą chatę w lesie.


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

MjW8USV.jpg

 

Leśniczy odkrywa tajemniczą chatę w lesie, potem wchodzi do środka i wydarza się coś niezwykłego.

 

 

 

Wygląda niczym chatka baby jagi, ale w środku już nie tak strasznie... Jak dla mnie. Postanowiłem skrócić wam ten artykuł otóż... Pewien amerykański leśniczy znalazł pewną chatę, a natrafił na nią w środku lasu, nie było do niej ścieżki, teren wokół chaty dobrze uprzątnięty, a sama jej konstrukcja wykonana fachowo, nawet wylewki są betonowe. Zapraszam do środka mtv cribs:

 

UPeeXDF.jpg

;)

 

Zanim jednak pan leśniczy zdecydował się przejść przez próg, zawołał swoich kolegów, razem otworzyli drzwi, wyjmując klamki, ale nikogo tam nie było... W pokoju znajdował się mały salon, a nawet była mała kuchnia z różnymi przedmiotami gospodarstwa domowego, zapasy jedzenia z długoterminową przydatnością do spożycia. Czytając dalej: "W małym salonie chaty znajdował się bujany fotel i nawet mały stolik kawowy z małym czajnikiem do herbaty. Mieszkaniec brał także pod uwagę chłód, ponieważ był tam również mały piecyk. Jak na chatkę w środku lasu, była to całkiem luksusowa chata!" oj tak...

 

Dodam jeszcze, że stała tam nielegalnie i była dobrze zakamuflowana.

 

"W drugim rogu pokoju znajdowała się również przymocowana do ściany półka z licznymi książkami. Takie jak “Catch Me If You Can”, “Medicinal Plants” i “The Pacific West”. Leśniczy Mark i jego trzej koledzy doszli do wniosku, że musiała to być osoba starsza, która tu mieszkała. Również dlatego, że znaleźli kilka taśm kasetowych."

 

"Ponieważ gruntownie przebadali chatę, czwórka miała jeszcze lepszy obraz osoby, która ją stworzyła. Szczególne było to, że znaleźli odręcznie napisaną listę. Napisane zostało: “Rzeczy do zrobienia i do kupienia”. Była na nim również data: 22 stycznia 2011 roku. Lista ta dała jeszcze wyraźniejszy obraz mieszkańca."

 

"Leśnicy zdecydowali się dokładniej zbadać chatę i znaleźli gazetę z marca 2015 roku. Dzięki tym odkryciom stworzyli swego rodzaju oś czasu, aby uzyskać lepszy obraz mieszkańca. W końcu zostawili rezydentowi nakaz eksmisji, mając nadzieję, że się zgłosi."

 

Nie zgłosił się...

 

Boshut1.jpg

 

Na miejscu po powrocie znaleziono ten znak.

 

"Leśnicy postanowili kilka tygodni później wrócić do chaty, aby sprawdzić, czy ktoś tam wszedł i czy coś zrobił z nakazem eksmisji. Byli w szoku: cała chata zniknęła! Jedynym śladem po miejscu, w którym kiedyś stała chata, był “symbol krakerów” w ziemi, wykonany z węgla drzewnego."

 

Pan leśniczy podsumował to tak:

 

“Jest to najczystsza rozbiórka jaką kiedykolwiek widziałem”, mówi Mark. 

 

"Nie pozostawiono żadnego gwoździa. Kto był za to ostatecznie odpowiedzialny, do tej pory nie jest wiadomo. Niewykluczone, że osoba ta może nadal mieć kłopoty, nawet jeśli zostawiła za sobą porządek. Tajemnicza chata na razie pozostaje wielką tajemnicą!"

 

Czy to chata jacoba? kłusowników? a może rzeczywiście ukrywających się krakerów? zjawisko paranormalne? bezdomni? czy zwyczajny żart? dajcie znać co myślicie.

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć, a także informacji znajdziecie pod tym linkiem: https://dailychasers...-niezwyklego/2/


  • 3

#2

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten symbol to symbol squaterów.
440px-CircleN.svg.png
Z Wikipedii:

Squat (spolszczane skłot) – potocznie, opuszczona nieruchomość, zajęta przeważnie bez zgody właściciela. Skłotersi, albo dzicy lokatorzy (tj. osoby zajmujące taką nieruchomość) swoje postępowanie motywują tym, że walka z wytwarzanym przez władze głodem mieszkaniowym lub odbieraniem dostępu do innych podstawowych dóbr (ziemia uprawna, kultura, edukacja) jest ważniejsza od prawa własności. W wielu krajach squatting jest przestępstwem, w niektórych postrzega się je jedynie jako konflikt pomiędzy właścicielem a squatersem, w którym prawo stoi zazwyczaj po stronie właściciela.


  • 1



#3

Eyrra.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słowa "tajemnicza chata w lesie" przywołują do mnie wspomnienia filmu "Rytuał". Chatka w środku lasu która znika chyba mniej by mnie zaniepokoiła, niż chatka w środku lasu ze słomianym "posążkiem" Jotunna. Nie zmienia to faktu, że gdybym zobaczyła coś takiego w lesie, to raczej uciekałabym jak najszybciej, zamiast sprawdzać, co jest grane.


  • 1

#4

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Słowa "tajemnicza chata w lesie" przywołują do mnie wspomnienia filmu "Rytuał". Chatka w środku lasu która znika chyba mniej by mnie zaniepokoiła, niż chatka w środku lasu ze słomianym "posążkiem" Jotunna. Nie zmienia to faktu, że gdybym zobaczyła coś takiego w lesie, to raczej uciekałabym jak najszybciej, zamiast sprawdzać, co jest grane.

 

Zależy od charakteru człowieka. On i tak dobrze zrobił, bo zadzwonił po kolegów ale mógł próbować wejść tam sam. Możliwe, że się schował gdzieś przed chatką i na nich czekał obserwując teren. Polecasz film? :D No, a ten symbol squaterów jest rzeczywiście na miejscu The Truth Is Out There. Nie wpadłbym na to. :)


  • 0

#5

Eyrra.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecasz film?

 

Ciężko jest polecić komuś horror, bo każdy boi się czegoś innego, ale generalnie tak, był całkiem niezły. Pomijając to, że jeden z bohaterów był niesamowicie irytujący, to wciąż przyjemnie się to oglądało.


  • 0

#6

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Polecasz film?

 

Ciężko jest polecić komuś horror, bo każdy boi się czegoś innego, ale generalnie tak, był całkiem niezły. Pomijając to, że jeden z bohaterów był niesamowicie irytujący, to wciąż przyjemnie się to oglądało.

 

 

Super! Dzięki Eyrra. Pewnie obejrzę choć nie lubię za bardzo horrorów, ale znam kogoś kto lubi. Kiedyś też oglądałem z kimś horror, który sam wybrałem (na chybił trafił) i niestety był zbyt drastyczny, więc zostałem sam w środku seansu z filmem późnym wieczorem, ale dotrwałem do końca. Chociaż w sumie tej drastyczności było za dużo i to później nie było już takie straszne. ;) Oczywiście nie zupełnie, jednak w trakcie filmu zdążyłem się do tego przyzwyczaić i te krzyki, wrzaski, ketchup lejący się wszędzie, no tego było już po prostu za wiele - tak dużo, że zaczęła mnie śmieszyć ta historia.


Użytkownik ­­ ­­ ­­ ­­ ­­ edytował ten post 28.09.2019 - 18:09

  • 0

#7

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Facet obawiał się że trafił  na chatę kolejnego Unabombera. Kto nie pamięta   kto to Unabomber: Ted Kaczyński .Osobnik w stylu  Sheldona Coopera. był jak Sheldon utalentowanym wykładowcą tylko że matematyki. Potem mu odbiło i zamknął się w takiej chatce w lesie. Przez 17 lat wysyłał bomby do wybranych osób. Zabił 3 ludzi a ranił ok 30.Wpadł tylko dlatego, bo wydał go rodzony brat. Gdy FBI aresztowała Teda to okazało się że jego domek jest tak perfidnie usiany małymi pułapkami(duża rozwaliła by intruza ale i przy okazji domek) ,że spece od bomb rozbrajali go przez dwa tygodnie, apotem zabrano w całości jako eksponat  do magazynów  FBI .
 Lęk przed przed domkiem pułapką podsycił też odcinek Home z X Files nakręcony  akurat po aresztowaniu Unabombera.
Facet wolał by w razie czego(np gdy bomba  urwie mu rękę) ktoś wezwał pomoc.

 

hOxsNIa.jpg

 

Chatka Unabombera w magazynach FBI


  • 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych