Skocz do zawartości


Zdjęcie

Huragan dorian sztucznie wytworzony?


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#46

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

>miał pokazać coś szokującego i tajemniczego

>pokazał zwykły reaktor termonuklearny

>"zwykły" Tokamak o którym mozna przeczytać bez problemu w Wikipedii i tysiacu innych miejsc
>na dodatek który sie ciągnie od 1988 roku

 

I tak to z tobą jest Quamliwusie. 

Tylko co to ma wspolnego ze sterowanymi huraganami to ja nie wiem... 


  • -1



#47

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

I tak to z tobą jest Quamliwusie.

Dostarcz dowody których nigdy mieć nie będziesz.


  • -1

#48

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz że na ziemi trwają prace nad wytworzeniem czegoś co będzie gorętsze od słońca i to kilkukrotnie? Widzisz do czego technologia jest zdolna? Chcesz link to ci podam a może załóż od razu że to ściema.

I co w związku z tym...?

W centrum eksplozji wspomnianej Bomby Cara temperatura sięgnęła 300 mln oC, czyli była ok. 20 razy wyższa niż w centrum Słońca. Moc generowana podczas fuzji jądrowej też była gigantyczna, bo wyniosła 5,4*1024 W, czyli przekroczyła moc zainstalowaną wszystkich elektrowni jakieś bilion razy. Tylko czy czegoś to dowodzi?

 

Niczego, bo te ekstremalne warunki występowały zaledwie przez marne 39 nanosekund. Tak znikomy czas przekłada się na wyzwoloną energię wynosząca 2,1*1017 J, czyli niespełna 1% tego, co składa się na 24 godziny deszczowej "pracy" Doriana.

 

edit:

Co do ITER-a. Jego rewolucyjność polega tylko na metodzie wytwarzania energii (fuzja jądrowa). Jeśli chodzi o jego moc, czy produkowaną energię, to jego parametry niczym specjalnie nie odbiegają od tego, czym dysponują współcześnie działające elektrownie (jądrowe, węglowe, wodne).


  • 3



#49

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby ci sie chcialo obejrzec to co wrzucilem zobaczylbys ze floryda byla chroniona przez kontrakty na gieldzie. Nie wiem czy jestes tego swiadomy ale mozna nabywac kontrakty zwiazane z pogoda na gieldach. 

Po przeczytaniu tego osmarkałem się po kolana. Chciałbym kupić jeden cyklon w centrum Kremla, dasz linka? Twoja wyobraźnia jest lepsza niż Przymanowskiego...

 

A film udowodnił że oko cyklonu jest fałszywe i znika. Film udowodnił że na wybrzeżach mają urządzenia do sterowania huraganem. Te swoje obliczenia możesz zachować dla siebie.

Film udowodnił... cud Panie, cud! No, ale w cudowaniu ze zdjęciami i filmikami to masz "miszcza". Może to hologram był? Albo latające kulki?

Dobrze, w takim razie ten gif udowadnia, że koń ma tylko dwie nogi.

 

                                         GTdyYjY.gif

 

A wszystkie zdjęcia z końmi, które mają cztery nogi to fake.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych