Skocz do zawartości


Zdjęcie

Huragan dorian sztucznie wytworzony?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#31

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

>oświecone filmiki z Youtube

>narzekanie na minusy

>zero dowodow

 

Pękasz jak balon, Quamliwusie. 


  • 0



#32

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Zero dowodow ze to co oni mowia jest klamstwem.
Jedyna twoja taktyka to nazwac to oswieconym filmem.
Przewidywalny jestes.
  • -1

#33

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zero dowodow ze to co oni mowia jest klamstwem.
Jedyna twoja taktyka to nazwac to oswieconym filmem.
Przewidywalny jestes.

Oj Quamliwusie a ty znowu swoje..

To nie ja mam udowadniać ze nie jestem słoniem. To ty twierdzisz ze nim jestem więc ciezar dowodu lezy na tobie a oświecone filmiki z Youtubea nie są dowodem na nic. Tym bardziej ze Mariush juz na pierwszej stronie tematu policzył ci ze sterowanie huraganem jest niemozliwe. 

 

Miotasz sie, płaczesz o minusy, 90% filmików jest nie na temat, zero konkretnych argumentów, kazdy kto sie nie zgadza to od razu oplacony agent a potem lejesz gorzkie łzy ze nikt nie bierze cie na poważnie. 
Kończ waść, wstydu sobie oszczędź. 


  • 0



#34

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dokladnie koncz i nie udzielaj sie juz tutaj.

 

Liczyc to sobie  mozesz zadania z matematyki.


  • -2

#35

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Klasyka Quamliwusa. 
Ktoś policzył czarno na białym ze sie nie da a Quamliwus swoje.... 

 

Przestan sie kompromitować chłopcze. 


  • 0



#36

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Liczyc to sobie  mozesz zadania z matematyki.

I tylko tyle masz w kwestii obliczeń do powiedzenia? 

Czyżby, biedaku, przerastała Cię wizja zweryfikowania rachunków na poziomie szkoły gimnazjalnej?

I Ty chcesz "PoznacPrawde"?

Z czym?

 

P.S.

Żeby nie być gołosłownym.

Wyjątki z podstawy programowej z gimnazjum.

Uczeń:

MAT.11.2) oblicza pole powierzchni i objętość graniastosłupa prostego, ostrosłupa, walca, stożka, kuli (także w zadaniach osadzonych w kontekście praktycznym);

FIZ.II.10) posługuje się pojęciem ciepła właściwego, ciepła topnienia i ciepła parowania;


  • 0



#37

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Gdyby ci sie chcialo obejrzec to co wrzucilem zobaczylbys ze floryda byla chroniona przez kontrakty na gieldzie. Nie wiem czy jestes tego swiadomy ale mozna nabywac kontrakty zwiazane z pogoda na gieldach. 

 

Nawet link wrzucilem pod filmami wczoraj ale nie wiem czy na reke ci to w ogole otwierqc i sie do tego odnosic


Użytkownik PoznacPrawde edytował ten post 07.09.2019 - 16:16

  • -1

#38

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet link wrzucilem

 

 

A Mariush udowodnił ci ze nie masz racji. 
Słowo klucz : UDOWODNIŁ. Za pomocą matematyki. Te swoje linki nie na temat mozna w takim razie o kant pupy stłuc. 


  • 0



#39

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

 

Nawet link wrzucilem

 

 

A Mariush udowodnił ci ze nie masz racji. 
Słowo klucz : UDOWODNIŁ. Za pomocą matematyki. Te swoje linki nie na temat mozna w takim razie o kant pupy stłuc. 

 

 

A film udowodnił że oko cyklonu jest fałszywe i znika. Film udowodnił że na wybrzeżach mają urządzenia do sterowania huraganem. Te swoje obliczenia możesz zachować dla siebie.


  • -1

#40

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Nawet link wrzucilem

 

 

A Mariush udowodnił ci ze nie masz racji. 
Słowo klucz : UDOWODNIŁ. Za pomocą matematyki. Te swoje linki nie na temat mozna w takim razie o kant pupy stłuc. 

 

 

A film udowodnił że oko cyklonu jest fałszywe i znika. Film udowodnił że na wybrzeżach mają urządzenia do sterowania huraganem. Te swoje obliczenia możesz zachować dla siebie.

 

Nie film nic nie udowodnił. 
Oko cyklonu ma to do siebie ze czasem "znika". Zadnych urzadzen "do sterowania huraganem" tam nie ma. 

Ja wiem ze cie strasznie to boli ale niestety ( na szczeście ) gadasz kompletne bzdury. 


  • 0



#41

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

 

 

 

Nawet link wrzucilem

 

 

A Mariush udowodnił ci ze nie masz racji. 
Słowo klucz : UDOWODNIŁ. Za pomocą matematyki. Te swoje linki nie na temat mozna w takim razie o kant pupy stłuc. 

 

 

A film udowodnił że oko cyklonu jest fałszywe i znika. Film udowodnił że na wybrzeżach mają urządzenia do sterowania huraganem. Te swoje obliczenia możesz zachować dla siebie.

 

Nie film nic nie udowodnił. 
Oko cyklonu ma to do siebie ze czasem "znika". Zadnych urzadzen "do sterowania huraganem" tam nie ma. 

Ja wiem ze cie strasznie to boli ale niestety ( na szczeście ) gadasz kompletne bzdury. 

 

 

Ty niczego nie udowodniłeś. FIlmu nawet nie obejrzałeś.


  • -1

#42

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


 

Ty niczego nie udowodniłeś. FIlmu nawet nie obejrzałeś.

 

A po co mam oglądać filmy na któryś ktoś uwaza ze na zdjęciu z GE znalazł super tajne urzadzenia do sterowania pogodą skoro ktoś pare postów wcześniej ślicznie i krótko za pomocą faktów i matematyki policzył ze "sie nie da" ? 
Równie dobrze moge oglądać Władce Pierścieni i twierdzić ze elfy istniały bo przeciez pokazali na filmie - co tam ze nikt nie znalazł nawet śladu elfów w archeologii, ze znamy źródła legend o nich itp - widziałem na filmie ergo istniały naprawde.. 

 

Tym bardziej ze wszyscy znamy rzetelność twoich filmów, Quamliwusie. 


Użytkownik Canaris edytował ten post 07.09.2019 - 17:52

  • 0



#43

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

 

 


 

Ty niczego nie udowodniłeś. FIlmu nawet nie obejrzałeś.

 

A po co mam oglądać filmy na któryś ktoś uwaza ze na zdjęciu z GE znalazł super tajne urzadzenia do sterowania pogodą skoro ktoś pare postów wcześniej ślicznie i krótko za pomocą faktów i matematyki policzył ze "sie nie da" ? 
Równie dobrze moge oglądać Władce Pierścieni i twierdzić ze elfy istniały bo przeciez pokazali na filmie - co tam ze nikt nie znalazł nawet śladu elfów w archeologii, ze znamy źródła legend o nich itp - widziałem na filmie ergo istniały naprawde.. 

 

Tym bardziej ze wszyscy znamy rzetelność twoich filmów, Quamliwusie. 

 

Gadasz że film nic nie udowodnił i sam się przyznajesz że go nawet nie obejrzałeś. Znowu lecisz swoją taktyką ośmieszając coś. W wielu miejscach po wrzuceniu nagrań tej osoby wymazywano to o czym mówil, to co pokazywał. Więc twój bełkot mało mnie obchodzi. CIesze się że masz wzór na wytworzenie huraganu. Pokaż to dzieciom w przedszkolu. Wiesz że na ziemi trwają prace nad wytworzeniem czegoś co będzie gorętsze od słońca i to kilkukrotnie? Widzisz do czego technologia jest zdolna? Chcesz link to ci podam a może załóż od razu że to ściema.


  • 0

#44

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gadasz że film nic nie udowodnił i sam się przyznajesz że go nawet nie obejrzałeś. Znowu lecisz swoją taktyką ośmieszając coś. 

Obejrzałem trzy po trzy. Takie tam spiskowe bełkotanie bez ładu i składu. Trudno brać na powaznie kogoś kto na zdjęciach z GE próbuje udowadniać łamanie praw fizyki na masywną skale. 

 

W wielu miejscach po wrzuceniu nagrań tej osoby wymazywano to o czym mówil, to co pokazywał.

 

 

I oczywiście jest to """""dowód""""" na wielki spisek a nie np pomyłka, krzywe działanie bota/algorytmu ( którego ofiarą padało wielu twórców na YT i to takich którzy nie mieli nic wspolnego z """"oświeconym"""" bełkotem ), samowolka jakiegoś admina czy tysiąc innych prostszych przyczyn. 
O ile wogóle naprawde miało to miejsce. 

 

CIesze się że masz wzór na wytworzenie huraganu. Pokaż to dzieciom w przedszkolu.

 

Ot cały ty Quamliwusie. Tępe próby zaśmiania faktów i zero odniesienia sie do nich. 

 

Wiesz że na ziemi trwają prace nad wytworzeniem czegoś co będzie gorętsze od słońca i to kilkukrotnie? Widzisz do czego technologia jest zdolna? Chcesz link to ci podam a może załóż od razu że to ściema.

 

To robią ci sami co to mieli zabić w 2009 obywateli USA w obozach FEMA ? 
Czy moze ci od jakze skutecznych i dobrze przemyślanych Chemtrailsów ? 
A moze ci od ukrywania Płaskiej Ziemi ? 


  • -1



#45

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

 

To robią ci sami co to mieli zabić w 2009 obywateli USA w obozach FEMA ? 
Czy moze ci od jakze skutecznych i dobrze przemyślanych Chemtrailsów ? 
A moze ci od ukrywania Płaskiej Ziemi ? 

 

Czyli już coś cie piecze bo nie możesz znieść tego faktu

 

Nikt z nas nie jest w stanie ogarnąć ogromu prac jakie są wszedzie, tego co bogate kraje budują, technologi jakie mają chociażby żeby zawładnąć taką energią i temperaturą.


Użytkownik PoznacPrawde edytował ten post 07.09.2019 - 18:21

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych