Skocz do zawartości


Zdjęcie

Huragan dorian sztucznie wytworzony?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W sumie to nie jest pytanie...

 

 

Miał uderzyć we Florydę i teraz idzie wzdłuż jej wybrzeża. Ten facet mówił że nie uderzy na 100% przynajmniej w jedną z jej części ponieważ postawiony został tam potężna stacja pogodowa.

https://www.nbcmiami...-413423973.html

I tak się stało, idzie gdzie indziej... do Kanady?? To jest sterowane i nie wiem czemu niektórym tak trudno to pojąć.

 

 

Są nawet firmy które oferują... deszcz..

http://milesresearch.co/

Kto to w ogóle widział żeby było coś takiego jak weather moderation. Jeżeli mogą wywołać deszcz to mogą wywołać huragany i inne silne opady deszczu i zalewać co im się podoba. I najlepsze w tym dla nich jest to że nie ma winnego. Matka natura.

 

Technologia tak gna do przodu że niektórym załącza się god mode. Nie pisze tego po to żeby wywołać wojny tylko stwierdzić fakt że bogaci i ludzie u władzy dążą do zawładnięcia nad wszystkim. Mają już wojsko, ropę, pieniądze to teraz myślicie że nie chcą zawładnąć pogodą? Technologia to umożliwia i na pewno Ci którzy przeprowadzali na ziemi 2000 nuklearnych testów z czego kilkoma zabili ludzi, nie zaprzestaną na tym. Takie jest moje podejście do tego.


Użytkownik PoznacPrawde edytował ten post 04.09.2019 - 17:24

  • -4

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj są trzy sprawy. Po pierwsze, modyfikacja pogody jest możliwa, ale dotyczy to prawie wyłącznie wywoływania deszczu przez zasiewanie chmur. Polega to na rozpylaniu np. Jodku srebra.
Po drugie zmiana trasy po której porusza się cyklon jest zjawiskuem normalnym i naturalnym. Po trzecie, stworzenie huraganu jest niemożliwe.
No i na koniec sprawa oczywista. Obecnie z każdego wydarzenia robi się wersję alternatywną, że niby nie jest tak, jak oficjalnie mówią.
  • 0



#3

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Postawcie się na chwilę w butach najpotężniejszych ludzi u władzy. Na chwilę. Macie już wszystko i ktoś proponuje rozpoczęcie prac nad różnego rodzaju urządzeniami do modyfikowania pogodą, wywoływania trzęsień ziemi, jakichś piekielnie szybkich samolotów, podziemnych baz, planowania wojen itd Czy nie daje to wam uczucia god mode? To jest możliwe i to się dzieje. CI ludzie nie są tam po to żeby planować jak kowalskiemu życie poprawić. Byle dowalić, byle zagrabić dla siebie, byle mieć narzędzia do zapanowania nad drugim człowiekiem, ogólna chęć kontroli nad wszystkim. Czy nikt z was by tak nie chciał? Nie oszukujmy się. Każdy chciałby być przy tego typu projektach, znać szczegóły itd. Żyjemy w 21 wieku i mamy coraz więcej tajemnic państwowych, tajnych baz, w których jedyne co możemy to sobie gdybać co tam się wyprawia. Nikt z nas tego nie sprawdzi, nikt z nas nie będzie podróżował po różnych kontynentach żeby badać tajemnice tego świata. Większość ludzi ma wywalone, mają pracę, rachunki, codzienne problemy. Dlatego nikt tym się nie zajmuje a oni robią co chcą. Co tacy przywódcy na świecie mogą robić po 20,30,40 lat w polityce/u władzy?  My jako ludzie możemy sobie krzyczeć w internecie, prowadzić wojny w tym temacie. Nic to nie zmieni. Korupcja będzie o której jest głośno wszędzie ale to wszędzie. Pieniądze i chęć władzy niszczą ludzkość.

 

Co do tematu kiedyś nie było technologi żeby polecieć w kosmos, nie było telefonów komórkowych, nie było nic.  Czy można stwierdzić jednoznacznie że huraganu nie można stworzyć lub nim sterować? Wydaje mi się że ja i ty nie mamy żadnych namacalnych na to dowodów. Tak jak pisałem, są różne tajne projekty i nie wiemy czy ktoś nad tym nie pracował od X lat. Sam fakt że są tajne bazy, mnóstwo wojska które stwarza jakieś poczucie zagrożenia, że gdzieś jest wróg... sorry ale to politycy wywołują wojny, wydają rozkazy do ataku i to oni są całym złem jakie jest na tym świecie. Jest tyle technologii wojskowej o której się nam nawet nie śniło. Sam ostatnio wpadłem na informacje o jedynym tajnym i nowoczesnym okręcie amerykańskim.

Jakie technologie mieli kiedyś do budowy takich statków. Tutaj stare okręty ale jak przemyślane i pomyśleć że stoją za tym jacyś ludzie, jakaś technologia. Ktoś stworzył coś do zabijania ludzi. A ludzie są zabijani przez ludzi będących w tym okręcie..

Co muszą mieć dziś... świat jest ogromny i w dzisiejszych czasach jest pełno aktywności wojskowej. Sama myśl czym oni mogą dysponować przeraża mnie. I jestem pewien że mają najróżniejsze technologie o jakim nam się nie śniło włącznie z taką do manipulacji pogody.


Użytkownik PoznacPrawde edytował ten post 04.09.2019 - 20:43

  • -1

#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy można twierdzić, że się tworzy i przesuwać huragany, nie mając na to żadnych namacalnych dowodów? Bo gdybać to sobie możemy w nieskończoność. Wystarczy popatrzeć na liczbę religii.


  • 0



#5

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czy można twierdzić, że się tworzy i przesuwać huragany, nie mając na to żadnych namacalnych dowodów? Bo gdybać to sobie możemy w nieskończoność. Wystarczy popatrzeć na liczbę religii.

Potrzebujesz dowodów na korupcję w rządach czy jest to oczywisty fakt dla wszystkich?

Dowody na to że wojny nie są do walki z terroryzmem a do zysków również potrzebne?

Czy potrzeba dowodów na to że wojsko dysponuje tajnymi technologiami? Nie wydaje mi się.

 

To są takie tematy gdzie dowodów nie będzie. Nawet gdyby były to i tak wszystko się ośmiesza.


  • -1

#6

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak, zawsze są potrzebne dowody, w przeciwnym wypadku są to tylko przypuszczenia!
  • 2

#7

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Potrzebujesz dowodów na korupcję w rządach czy jest to oczywisty fakt dla wszystkich?

 

 

Tak potrzeba na to dowodów.

 

Dowody na to że wojny nie są do walki z terroryzmem a do zysków również potrzebne?

 

Tak potrzeba na to dowodów. Szczególnie ze terroryści mówią o tym ze chcą z nami walczyć, szeroko i głośno i zaden z nich nie płacze ze jest niesłusznie prześladowany. 

 

Czy potrzeba dowodów na to że wojsko dysponuje tajnymi technologiami?

 

Tak potrzeba na to dowodów. 

 

Januszowy bełkot bez krztyny dowodu zostawiamy nieświetej pamieci David Icke forum, sekcji komentarzy na Onecie i osiedlowemu komitetowi ławeczkowemu pod patronatem Radia Maryja tudziez stowarzyszenia "Trzy promile codziennie to nie alkoholizm". 


  • 0



#8

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dziwne macie podejście. Zachowujecie się jak ludzie z różowymi okularami na oczach.

Przykład pierwszy lepszy z ostatnich dni. Masowe protesty za wywaleniem jednej skorumpowanej osoby. Wiecie co się stało? Już gościa nie ma. Wywalili go czy aresztowali za wiadomości tekstowe które wypłynęły na światło dzienne.  I to tylko akcja gdzieś na jakiejś wyspie. Takich sytuacji jest mnóstwo tylko wszystko trzeba na talerzu wam podawać a i tak pewnie macie jakiś sposób na to aby to wyśmiać, podważyć, zadrwić.

Jeżeli uważacie że nie ma korupcji i trzeba to udowadniać to ja nie mam na was siły.

 

Tak jak ktoś napisał pod filmem : Leaders tend to forget that their job is to serve the people

 

PS

nie zapomnijcie dodawać sobie plusów a mnie minusować jakby to miało jakieś znaczenie..


Użytkownik PoznacPrawde edytował ten post 05.09.2019 - 18:28

  • -1

#9

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oho, nie mamy argumentów to sie zaczyna spamowanie offtopem, przebudzonymi filmikami z Youtube, argumenty pt "panie jaki ten świat zły" i narzekanie na minusujących... 
Czyzby niewykryte multikonto Quamliwusa ? 

 

Spoiler

  • 0



#10

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

To jest to o czym pisalem. Podalem przyklad korupcji i juz sie zaczyna wysmiewanie. Nie podoba ci sie youtube to wejdz sobie na dowolna strone i poczytaj o tym ignorancie. Chciales dowodow na korupcje to je podalem. Co teraz wam sie nie podoba. Co to w ogole znaczy przebudzone filmy? To jest sytuacja ktora miala miejsc. Protest z powodu korupcji. Czego chcesz wiecej.

 

 

Dowody na to ze jestem jakims multi

Nigdy  ich nie dostarczysz bo nie mam nic wspolnego z innymi kontami. Boli cie to ze jest wiecej ludzi o takich pogladach?


Użytkownik PoznacPrawde edytował ten post 05.09.2019 - 19:52

  • 0

#11

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Czy można stwierdzić jednoznacznie że huraganu nie można stworzyć lub nim sterować? Wydaje mi się że ja i ty nie mamy żadnych namacalnych na to dowodów.

Najprostszego dowodu na to, że sztuczne tworzenie huraganów i manipulowanie nimi jest niemożliwe, dostarcza fizyka. Wystarczy wykonanie prostego szacunku energetycznego.
 
az9kgWW.jpg
https://www.windy.co...1.653,-77.563,6
Obrazek powyżej z modelu numerycznego przedstawia prognozę i zasięg opadów za 24 godziny. Główny rdzeń opadowy ma ok. 300 km średnicy, a opady w jego obszarze zmieniają się z ok. 100 mm na jego peryferiach do blisko 400 mm. Przyjmijmy do obliczeń zatem przeciętnie 200 mm. Ile to daje wody?
 
r = 150 km = 1,5*105 m
h =200 mm = 0,2 m
 
Objętość:
V = πr2h = 3,14*(1,5*105 m)2*0,2 m = 1,4*1010 m3
 
Mamy zatem masę wody:
M = 1,4*1010 t = 1,4*1013 kg
 
Ciepło utajone wody, czyli wyzwalane podczas kondensacji pary wodnej (tworzenia chmur, a następnie opadu) wynosi c = ok. 2300 kJ/kg. Czyli podczas opadów wyzwoli się dobowo:
 
E = c*M = 2,3*103 kJ/kg * 1,4*1013 kg = 3,2*1016 kJ =3,2*1019 J !
 
Dokładnie taką samą energię trzeba było wcześniej dostarczyć aby ową parę z wody w stanie ciekłym utworzyć. Jest to wartość porównywalna z wielkością rocznej światowej produkcji energii elektrycznej. Przeliczając na moc daje to 3,7*1014 W = 370 TW, czyli kilkadziesiąt razy więcej niż całkowita moc zainstalowana we wszystkich elektrowniach świata. Krótko mówiąc, to wartości daleko poza zasięgiem jakichkolwiek współczesnych technologii.


  • 7



#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Boli cie to ze jest wiecej ludzi o takich pogladach?

Nawet nie wiesz, jak bardzo to boli ludzi naprawdę świadomych. Świadczy to o tym, jak niewiele trzeba, aby komuś w głowie zrobić z mózgu kisiel. 

 

Twoje trzy naiwne pytania.

Potrzebujesz dowodów na korupcję w rządach czy jest to oczywisty fakt dla wszystkich?

 

Dowody na to że wojny nie są do walki z terroryzmem a do zysków również potrzebne?

Czy potrzeba dowodów na to że wojsko dysponuje tajnymi technologiami? 

Poprę przedmówców, tak, dowodów potrzeba. Napisałem, "naiwne" i zamierzam to wyjaśnić.

Korupcja jest, była i będzie. Problem polega na udowodnieniu tego indywidualnie każdemu, kto jest o nią podejrzany i to bez względu na to, czy jest to zwykła łapówka, czy barter.

 

Wojna to biznes, ktoś musi produkować broń i amunicję, pojazdy, komputery i całą masę innych rzeczy wraz z jedzeniem, lekami itp. Nikt nie wywołuje wojny, aby rozkręcać swój biznes. To tak nie działa. Biznesy rozpoczynają się, kiedy konflikt już trwa, bo dopiero wtedy wiadomo, co i komu będzie potrzebne, a są to czasem rzeczy mało istotne z naszego punktu widzenia, np. nakrętki do butelek określonego rodzaju, które upodobali sobie żołnierze.

 

Dowodów na używanie przez wojsko tajnych technologii nie potrzeba, bo wszyscy wiedzą, że tak jest. Przewaga nad przeciwnikiem czy sąsiadami to podstawa. Tajna technologia wojskowa niekoniecznie jest bronią, bo może to być nowy sposób podsłuchiwania komunikacji pomiędzy jednostkami wojskowymi lub nowy sposób zdobywania informacji, jak satelity, drony szpiegowskie itp. Tajna technologia nas otacza, czego najlepszym przykładem jest EMP/broń elektromagnetyczna.

 

Dla zastosowań wojskowych istotne znaczenie ma możliwość generowania promieniowania elektromagnetycznego, które przenosi skoncentrowaną energię do wybranego celu, aby można było zakłócić jego funkcjonowanie i/lub spowodować uszkodzenie - chwilowe (częściowe) lub trwałe (zupełne). Badania i próby prowadzone już od kilkudziesięciu lat doprowadziły do opracowania pewnych rodzajów broni znanej jako broń z kierowanym strumieniem energii (DEW - Directed-Energy Weapon).

Jest ona przeznaczona do natychmiastowego wyeliminowania z użycia różnych urządzeń i systemów elektronicznych stacjonarnych, przewoźnych i przenośnych (ewentualnie wraz z ich personelem obsługującym, choć mówi się, że jest to broń humanitarna, nieśmiercionośna), do unieruchomienia lekkich pojazdów mających instalację elektryczną, do zakłócania działania dronów oraz do obrony przeciw rakietom i pociskom.

 

Tajna jest broń, ale sposób ochrony przed nią już nie. Dlatego firmy prześcigają się w badaniach nad tym, jak ochronić nasz np. telefon przed zgonem spowodowanym takim impulsem, który wytworzyć może wybuch atomówki w atmosferze. Promieniowanie elektromagnetyczne HEMP, pochodzące od wybuchu jądrowego oraz mikrofalowe promieniowanie dużych mocy HPM wąsko- i szerokopasmowe może być niebezpieczne dla dużej grupy urządzeń i systemów elektronicznych i elektrycznych. Wspomniano już, że wysokie natężenie pola elektrycznego, występujące przy napromieniowaniu wiązką energii elektromagnetycznej, powoduje indukowanie w obwodach elektrycznych dużych napięć i prądów.

 

Tajne są również wojskowe sposoby na neutralizację takich impulsów. Ściany budynków przewidzianych do zainstalowania komputerów i innych urządzeń techniki informatycznej powinny stanowić ekrany dla pól elektromagnetycznych, a jeśli w pomieszczeniach instalacyjnych występują okna, to powinny być one uzupełnione metalową siatką o odpowiednio subtelnych oczkach lub metalizowanymi szybami.

Wydzielone pomieszczenia spełniające takie wymagania mogą być konieczne, poza zastosowaniami specjalnymi, w tzw. inteligentnych budynkach, w których występuje szereg współpracujących podsystemów elektronicznych związanych z bezpieczeństwem tego rodzaju obiektu budowlanego, jego klimatyzacją, wentylacją, ogrzewaniem i oświetleniem oraz zasilaniem energetycznym i systemami teleinformatycznymi.

Ekranowane pomieszczenia są również stosowane do celów elektromagnetycznej separacji niektórych urządzeń medycznych, a wśród nich diagnostycznego systemu do badania rezonansu magnetycznego MRI.

 

Rozpisałem się trochę, ale mam nadzieję, że zmieni to Twój sposób postrzegania niektórych zagadnień. Świat nie jest czarno biały, ma odcienie szarości i to o olbrzymiej gamie odmian.





#13

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Powiem tak. Broniliście i dalej będziecie bronić wszystkich " teorii spiskowych " 

Ja swoich przekonań nigdy nie zmienię.

https://pl.wikipedia.../wiki/Car-bomba

https://pl.wikipedia...test_nuklearny)

Zdrowe rządy na tym świecie nie pozwoliłby na wysadzanie takich bomb w latach 60tych. Na niszczenie i zatruwanie świata w ten sposób. I  to się działo 60 lat temu!!!!!!!!!! Ten test i setki innych to bezkarna zbrodnia.  Na miliard procent w dzisiejszych czasach bawią się w inny sposób.


Użytkownik PoznacPrawde edytował ten post 06.09.2019 - 04:33

  • 0

#14

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Huragan ktory pojawil sie w miejscu w ktorym pojawia kupa huraganow jest sztucznie stworzony i sterowany a dowodem na to sa przeprowadzane 60 lat temu testy atomowe, przeprowadzane na odludziu przez dwa supermocarstwa które szczerzyły na siebie kły z powodów ideologicznych...

Solidna logika, normalnie czapki z głów.


Użytkownik Canaris edytował ten post 06.09.2019 - 14:58

  • 1



#15

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Car bomba to mniej więcej tyle co moc 1500 bomb zrzuconych na Hiroshimę i Nagasaki razem wziętych. Fala sejsmiczna okrążyła ziemię 3 razy po tym teście a wysepki w pobliżu wybuchu wyparowały. Nie widzisz tu problemu? Bo ja widzę. Był sobie jakiś Nikita Chruszczow i kazał zbudować taką bombę. Rząd może robić co chce. Ty możesz to negować na wszystkie sposoby jakie chcesz.

 

Test Sedan - Bombę o ładunku 104 kilotony zakopano na głębokości 190 metrów. W wyniku wybuchu ponad 5 milionów metrów sześciennych radioaktywnej ziemi zostało wywianych nad zamieszkałe hrabstwa. Test "Sedan" naraził więcej niewinnych osób na radioaktywny opad niż jakikolwiek inny test nuklearny w historii - zagrożone były miasteczka zarówno w Newadzie jak i stanie Iowa.

 

Zrzucanie na odludzia to jakaś wymówka według ciebie? Dobrze się czujesz czy już chwytasz się maksymalnie absurdalnych argumentów?

 

TO POKAZUJE ŻE WOJSKO I LUDZIE Z NIMI POWIAZANI MOGA ROBIC WSZYSTKO CO IM SIE PODOBA. Mogli wtedy i mogą dzisiaj z inną technologią. Nie wiem chłopie czego chcesz tak zawzięcie bronić.


Użytkownik PoznacPrawde edytował ten post 06.09.2019 - 16:18

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych