Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chłopiec twierdzi że jest reinkarnacją księżnej Diany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

4-letni chłopiec twierdzi, że jest reinkarnacją księżnej Diany. Zdradza zaskakujące informacje z jej życia o których nie mógł wiedzieć.

 

Anglojęzyczne media opisują niecodzienny przypadek 4-letniego chłopca, który twierdzi, że "jest księżną Dianą". Dziecko już od drugiego roku życia mówi o szczegółach z życia tragicznie zmarłej księżnej, o których - zdaniem rodziców - nie powinien mieć pojęcia.

 

princess-di-kid-03.jpg

 

 

4-latek twierdzi, że jest reinkarnacją księżnej Diany

 

Dzieciom zdarza się mówić różne rzeczy, jednak historia opowiedziana mediom przez australijskiego prezentera telewizyjna Davida Campbella może być co najmniej niepokojąca. Jak opisuje m. in. brytyjski „The Mirror”, syn Campbella ma przekonywać, że jest reinkarnacją zmarłej tragicznie w 1997 roku księżnej Diany. Uwiarygadniać mają to fakty z życia księżnej, o których opowiada 4-letni Billy, a o których – według rodziców – nie powinien mieć wiedzy.

Jak twierdzi 45-letni David Campbell, jego syn już w wieku dwóch lat miał opowiadać o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wskazywał na zdjęcie Diany i mówił: „To ja, gdy byłem księżniczką”. Rodzice chłopca zapewniają, że nigdy nie opowiadali Billiemu o rodzinie królewskiej i nie wiedzą, skąd dziecko mogłoby znać tak wiele faktów na jej temat.

 

Tata chłopca: „Skąd mógł to wiedzieć?”

 

Pewnego razu 4-latek stwierdził, że ma brata imieniem John, podczas gdy – to raczej mało znany powszechnie fakt – Diana posiadała brata o takim imieniu, który zmarł jeszcze przed jej narodzinami. Billy często opowiada także o tym, że ma dwóch „chłopców” – nazywa ich Williamem i Harrym. Gdy zaczął o nich mówić w wieku trzech lat, ojciec spytał, o jakich „chłopców” mu chodzi. Maluch wyjaśnił, że William i Harry to jego synowie.

Kolejne wypowiedzi chłopca były jeszcze bardziej niecodzienne. Billy ze szczegółami potrafi opisać wygląd Balmoral, ulubionej rezydencji brytyjskiej królowej, w której oczywiście nie mógł nigdy być. „Gdy odwiedzili nas przyjaciele ze Szkocji, powiedział, że gdy był księżną Dianą, odwiedzał ten zamek. Opisał go mówiąc, że znajdują się tam jednorożce i nazywa się Balmoral” – mówi ojciec 4-latka. „Jednorożec to symbol Szkocji, pojawia się również na ścianach zamku. Skąd mógł to wiedzieć?” – pyta ojciec.

Jedno z ostatnich wyznań 4-latka dotyczyło śmierci księżnej Diany. Kiedy mama pokazała mu jej zdjęcie, Billy opowiedział, jak odeszła kobieta, którą miał być w poprzednim wcieleniu. Na widok fotografii miał stwierdzić: „To ja jako księżniczka. Pewnego dnia pojawiły się syreny i już nie byłem księżniczką”.

 

Mijają 22 lata od śmierci księżnej Diany

 

Przypomnijmy, że księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku w wypadku samochodowym w tunelu Alma w Paryżu. Od 1981 do 1996 roku była żoną księcia Karola, któremu urodziła dwóch synów – starszego Williama i młodszego Harry’ego. Diana była nazywana „królową ludzkich serc”. W przeprowadzonym przez BBC plebiscycie „100 najwybitniejszych Brytyjczyków” księżna została umieszczona na trzecim miejscu.

 

Źródło:

 

https://www.rmf.fm/m...informacje.html


Użytkownik Irey edytował ten post 20.07.2019 - 15:03

  • 2

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Historii tej sprawy nie da się odtworzyć. Jego ojciec twierdzi, że dzieciak podawał takie szczegóły. Obstawiam że ojciec dzieciaka interesuje się wschodnim religiami i uklecił opowieść o reinkarnowanym synu.
  • 0



#3

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gender w blender bzzzz ale fajne zmielone flaczki mniam

 

Edycja: D.K.

 

offtop2.gif


  • -1



#4

reomorph.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aż przypomniał mi się horror "The Prodigy", gdzie też było o reinkarnacji.


  • 0

#5

lucavanrooster.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi wpadł do głowy serial Altered Carbon I wszczepianie duszy w 'powłokę ' może coś poszło nie tak jak powinno, albo taką powłokę z urzędu jej przyznali :D9e79915801a6fc0d38cb3be17b3ad03e.jpg

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
  • -2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych