Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze zaginięcie Dawidka Żukowskiego (5 lat) - 10.07.19


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jackowski przemówił.



Tak jak patrzyłem na zdjęcie elektroniczne, to pamiętajcie, nie jest wymierne. Rzecz przy zaginięciach jest bardzo istotna. Kiedy patrzyłem na zdjęcie chłopca, wyczułem coś bardzo złego. Poczułem, że tego chłopca trzyma mężczyzna na ręku, nie wiem, miałem wrażenie jakby był bezwładny. I ten mężczyzna płacze, łzy mu lecą. I potem kojarzy mi się, że otwiera coś, jakby wieko, klapę. Tylko tyle poczułem - powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski.
https://www.se.pl/wa...-RtPU-pddn.html
  • 0



#17

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jackowski poszedł dalej w wizjach:

 

- W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza. Gdzieś po drodze musi być taki cmentarz. Stał samochodem w okolicy tego cmentarza. I jeżeli temu dziecku coś się stało - a w moim odczuciu stało się - to stało się w samochodzie przy cmentarzu - mówi w nagraniu.

 

I typuje trzy miejsca, które należy przeszukać.

 

Kontener

    - Miałem przeczucie, że mężczyzna trzyma bezwładne dziecko na rękach, jego rączki zwisają. Ten mężczyzna płacze. W pewnym momencie kojarzy mi się klapa. Jakby pojemnik, który należy podnieść, aby coś włożyć. On płacząc, wkłada do tego pojemnika dziecko. Ciężko mi powiedzieć co to za klapa, do czego to służy. Przychodzą mi różne myśli: od kontenerów na śmieci czy na inne odpady, ale tu może być inna sytuacja... - mówi Krzysztof Jackowski.

 

Grób

Jasnowidz przyznaje, ze wspomniana wcześniej "inna sytuacja" to może być grób.

    - Ta klapa, która kojarzy mi się wcześniej, to może być nawet płyta nagrobkowa - tłumaczy. - Pewny jestem tego, że zrobił to przy cmentarzu. Albo zrobił to i pojechał dalej z dzieckiem martwym, albo pochował je na cmentarzu - mówi Krzysztof Jackowski.

 

Woda

    - Nie wiem czy klapą nie będzie klapa bagażnika. Położył to dziecko do bagażnika i odjechał spod tego cmentarza. Wtedy dojechałby z nim prawie pod swoją miejscowość, pod Grodzisk Mazowiecki. Tam są stawy: do jednego z nich wrzucił ciało dziecka - tak brzmi trzecia wizja Jackowskiego.

 

- Wiem, że to jest duża rozbieżność, ale na pewno rejon cmentarza ma kluczowe znaczenie dla losów dziecka. Tam stało się najgorsze - podsumowuje swoje wizje jasnowidz z Człuchowa. - Uważam, że policja od początku zdaje sobie sprawę, że ojciec zrobił dziecku co najgorsze, ponieważ ślady w samochodzie na to wskazują.

 

Źródło: https://www.se.pl/wa...-p4hK-KuFV.html


Użytkownik riseman edytował ten post 19.07.2019 - 20:22

  • 0



#18

premier75.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie są wizje Jackowskiego tylko jego domysły. A to klapa od śmietnika, a to od bagażnika samochodowego, a może jakiś właz albo płyta...potem znajdą dziecko a on powie, że przewidział to bo te jego domysły będzie można przypasować do wszystkiego. Próba Jackowskiego zaistnienia w obliczu tragedii.
  • 0

#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiadoma sprawa ze podaje tyle wersji żeby zwiększyć swoje szanse że któraś z nich okaże się prawdziwa.
  • 0



#20

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Policja znalazła zwłoki Dawidka.
  • 0



#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na to wygląda.
https://tvnwarszawa....wid,295187.html
  • 0



#22

lucavanrooster.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na to wygląda.
https://tvnwarszawa....wid,295187.html

Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce poinformowała rosyjskie media, że zaginiony pięciolatek z Grodziska Mazowieckiego to obywatel Rosji.



Ocotuchodzi?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
  • 0

#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obywatel Rosji bo matka jest rosjanką.

Wróćmy jeszcze do wizji jackowskiego dotyczącej tego co stało się z Dawidem. Mówił min. że Tam są stawy: do jednego z nich wrzucił ciało dziecka.

Natomistat jak przekazuje policja był obok stawu w trawie.

Ciało 5-letniego Dawida zostało znalezione przez służby kryminalne. Ukryte było w gęstej trawie, można powiedzieć, że osoba, która je tam porzuciła, robiła wszystko, aby utrudnić jego odnalezienie – powiedział w poniedziałek rzecznik KGP inspektor Mariusz Ciarka.
Więcej: https://wiadomosci.r...w-gestej-trawie

Jak "w stawie" a obok stawu jak twierdził Jackowski. Dlatego nikt mi nie powie że on ma jakiś dar paranormalny do odnajdywania zwłok. Inni zresztą też nie mają.
  • 0



#24

premier75.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, ze nie ma żadnego daru, próbował się wypromować na tej tragedii podając kilka prawdopodobnych lokalizacji, niestety nie trafił i się tylko ośmieszył.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych