Skocz do zawartości


Zdjęcie

Efekt Searla - generatory elektryczności i latające dyski


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#31

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uważam, że nasza cywilizacja już od dawna jest w posiadaniu pojazdów antygrawitacyjnych.

Nie znam szczegółów tej sprawy ale w każdym bądź razie w tym czasie jego dom został splądrowany, zniszczono jego pracownię oraz spalono wszelkie zapiski oraz fotografie zbudowanych i działających modeli.


wg mnie zapiski/fotografie wcale nie zostały zniszczone. zbyt cenny i przydatny materiał.
  • 0

#32

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm fajnie jak by ten temat odżył trochę. Bo to w sumie się wydarzyło. A technologia jest ciekawa.
  • 0

#33

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak wogóle to ktoś widział jakieś filmy z działającym urządzeniem, bo same animacje komputerowe to nie wszytko. Podjął się ktoś na świecie rekonstrukcji generatora, choćby jakiś amator ?
  • 0

#34

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę bardzo. Kilka klipów przedstawiających SEG z jednym pierścieniem. Jest to tylko na razie prototyp (makieta) SEG będzie posiadał trzy pierścienie. Sądzę że ukończą go tak gdzieś na wrzesień-październik. Nie wiem. Ale filmiki są...

A co najważniejsze ich konstruktorem jest nieugięty J.R.Searl (wynalazca). Nawet wiezienie i spalenie jego domu go nie powstrzymało. Oby tak dalej...

VIDEO 1
VIDEO 2
VIDEO 3
VIDEO 4
VIDEO 5
VIDEO 6
VIDEO 7
VIDEO 8
VIDEO 9
VIDEO 10
VIDEO 11
VIDEO 12

Ehhh, już nie mogę się doczekać. To jest jeden z najbardziej wiarygodnych projektów. Nie tak jak Steorn czy inne. Ten model działa. A z tego co mówi wynalazca i to co jest opisane w artykule jego możliwości są ogromne.
  • 0

#35

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również uważam, że rządy są w posiadaniu statków z napędem antygrawitacyjnym. Jeśli zaczyna się oficjalnie o tym mówić, a wiadomo, że takie rzady jak USA, lubia strzeć takich nowinek! To technologia musi istnieć i prawdopodobnie jets używana. Tym samym można wyjść z założeniem, że owe napędy - silniki istnieją i sa już uzywane!
  • 0

#36

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe...czołowi fizycy nie wiedzą na jakiej dokładnie zasadzie działa grawitacja,a tu już tak dawno temu jeden człowiek skonstruował pojazd który włada prawami przyciągania:) Zniszczone dokumenty,archiwalne zdjęcia,dziennikarze z przed lat,nadprzewodnictwo...Wszystko zagmatwane jak w zwykłym oszustwie.Być może w przyszłości gdy istnienie grawitonów zostanie udowodnione przez fizyków,będzie można ta wiedzę jakoś wykorzystać póki co śmieszne są te instrukcje z jakimś żelastwem i magnesami IMHO.Nie wydaje mi się że takie odkrycia są też zatajane bo przecież każdy czołowy naukowiec chce zaistnieć właśnie z nich...
  • 0

#37

k3456789.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

panowie sto pietnastka zeby byla trwala musi powstac w nieskonczenie wielkim polu magnetycznym co jest niemozliwe w naszym ukladzie slonecznym i jak wam wasz angielski pozwoli bob lazar ma wiecej do powiedzenia na ten temat ufo w dulce i area51 lataja na 115 ma to cos wspolnego z wytwarzaniem antigrawitacji ; ta technologie dostali od obcych z innych galaktyk w zamian za experymenty na nas;amerykanie sa za durni na wymyslenie czegokolwiek samemu... wiem bo mieszkam tu w tym syfiastym kraju 20 lat oto link


  • 0

#38

bobojad.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.rexresear...hin/roschin.htm
http://www.rexresear...n2/roschgod.htm

Nie wiem czemu tyle osób sie wypowiadało w tym temacie a nikt nie sprawdził dokładnie co i jak. Wolicie prowadzić dyskusje nie wiadomo o czym? Otóż Rosjanie odtworzyli i uprościli nieco konstrukcję generatora, ucierpiała wydajność ale idea jest poprawna. Mają do tego patent na urządzenie, do poczytania i obejżenia pod linkami które podałem, świetna stronka dla zainteresowanych tą tematyką.
  • 0

#39

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ktoś w ogóle ma umiejętności, które pozwoliłyby mu, pokusić się o budowe i sprawdzenia czy takie cudo działa ? ;> Ktoś? Jakiś ochotnik? ;>
  • 0



#40

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma, inaczej dawno na jakimś forum wynalazków ktoś by się pochwalił. Wielokrotnie na kilku forach i usenecie zabiegałem by ktoś pochwalił się czymś znacznie prostszym a mianowicie działkiem orgonowym, ale też nie było chętnego.
  • 0

#41

Suchyy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ja dobrze zrozumialem ze ten silnik sam sie napedza ? on nie potrzebuje energi ? jesli tak to bedzie perpetum mobile ?

no i dlaczego nie ma nigdzie zadnych materialow filmowych gdzie jest pokazane jak to lewituje ? :|
  • 0

#42

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No nic. Zostanie to tylko samemu kiedyś spróbować zbudować i się przekonać. ;p
Tylko czemu ludzie agitujących na rzecz tych silników, nie próbują ich skonstruować?
  • 0



#43

esmod.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Problemem jest magnes o dość sporych rozmiarach. Nikt takich dużych nie robi w celach komercyjnych.
  • 0

#44

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to wyniesc na lewo z zakladu ... jestesmy w polsce, nie mowcie, ze to niemozliwe :D
  • 0

#45

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie, Problemem nie jest wielkość magnesu.

Największym problemem tutaj jest jego skład , budowa i namagnesowanie go w określony sposób. By uzyskać odpowiednio namagnesowane rolki i pierścienie potrzeba odpowiedni magnetron/magnetyzer.

Gdyby zbudowanie SEG'a wymagało zwykłego, dużego magnesu neodymowego w kształcie koła to już na pewno by ktoś to zbudował. Zauważcie proszę, że pierścienie czy rolki składają się z kilku warstw. Każda warstwa jest odpowiednio namagnesowana by uzyskać równowagę magnetyczną. Tj. na chłopski rozum żeby rolki poruszały się po równiku pierścienia i utrzymywały swoją pozycję. Nie da się tego uczynić za pomocą zwykłych magnesów gdyż linie ich pola magnetycznego uniemożliwią takie zachowanie. Więc jest niemożliwe zbudowanie SEG'a metodami tradycyjnymi.

Poczytajcie i zobaczcie kilka filmów na temat SEG'a tutaj.

Zapraszam: http://www.searlsolution.com/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych