Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widzę światła, cienie, światełka i przeźroczyste kształty.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

1112.2350.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Długo by pisać o mojej historii widzenia czegoś(czego nie mogę opisać). Zaczęło się od próby widzenia aury --> widzenie energii w powietrzu i na przedmiotach. I pewnego dnia zobaczenie spadających z sufitu światełek otoczonych kulą energii (to było piękne) i róznież zobaczenie przeźroczystych kształtów, były trudne do zobaczenia i przypominały zwierzęta, no coś w stylu kurczaka ale jednak nie, albo coś w stylu węża, ale to nadal nie był wąż, był zbudowany z wirującej energii w firmie okręgów i w miejscu trzeciego oka miał trzy światełka, takie same jak te spadające z sufitu, i jeszcze kilka w innych miejscach. W dodatku gdy 'dotykałam' tych kształtów, czułam lekkie mrowienie na dłoni, w miejscach gdzie stykały się z kształtem. Po tym nadal mogłam widzieć te kształty ale już nie tak wyraźnie i z większym wysiłkiem. ALE DZIŚ, jak gdyby nigdy nic, kładłam się do spania, akurat zakrywałam się kołdrą gdy zobaczyłam białe, bardzo przygaszone i duże światło w powietrzu, które znikło w oka mgnieniu. Wtedy zorientowałam się, że widzę mnóstwo światełek i kształtów w powietrzu. W dodatku na ścianie po lewej stronie było duże przygaszone światło, które po jakimś czasie zgasło ( słyszałam, że tak objawiają się anioły), nie mogło to być światło z zewnątrz bo okna była zasłonięte a wewnątrz było ciemno, a telefon był pod poduszką. Ilość światełek i kształtów mnie przeraziła więc odsłoniłam rolety by wpuścić choć odrobinę światła nocnego nieba do pokoju. Nie chciałam się poddawać więc nadal wpatrywałam się w kształty, I WTEDY zobaczyłam, że widzę detale, jakieś wzory na kształtach, jakieś macki czy inne rzeczy. To było tak nagłe... I nie wiem skąd to się wzięło, czy to przez księżyc, czy przez duchowe przebudzenie (jak bardzo głupio to nie brzmi, miałam je trzy dni temu, naprawdę) czy przez to że poprostu wyćwiczyłam już wzrok do tego poziomu. Ale prawdziwe pytanie brzmi, czym są te kształty ?????? Co to w ogóle jest ? Jakieś duchy czy jakieś formy energii, orby, czy jeszcze coś innego ? I czym było to białe światło ? I jeszcze widzę małe ciemne cienie które bardzo szybko znikają.
  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To są omamy inaczej zwane halucynacjami.

Omamy dzieli się według narządu zmysłu, którego to one dotyczą. Z tego względu wyróżniane są:

halucynacje wzrokowe (obejmujące zarówno widzenie prostych wrażeń, jak np. błysków, ale i złożonych kształtów – sylwetek ludzi, zwierząt czy nieistniejących przedmiotów),
https://www.poradnik...-gwGD-Md9g.html

I sprawa wyjaśniona.
  • 0



#3

1112.2350.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To są omamy inaczej zwane halucynacjami.

Omamy dzieli się według narządu zmysłu, którego to one dotyczą. Z tego względu wyróżniane są:

halucynacje wzrokowe (obejmujące zarówno widzenie prostych wrażeń, jak np. błysków, ale i złożonych kształtów – sylwetek ludzi, zwierząt czy nieistniejących przedmiotów),
https://www.poradnik...-gwGD-Md9g.html

I sprawa wyjaśniona.

Dziękuję za odpowiedź, mam kilka pytań. Pisze tam, że takie halucynacje występują przed zaśnięciem lub po obudzeniu się, a mi wystarczy jednolite ciemniejsze tło i mogę to widzieć. Poza tym czy powinnam się wysilać by widzieć halucynacje ? To nie tak, że ja poprostu to widzę, muszę tak jakby dostosować wzrok na bardzo określony sposób, który czasem mi się udaje a czasami nie. I czy to normalne, że halucynacje rozwijają się w taki sposób ? Mam na myśli to, że widzę kształty, a nagle później, po jakimś czasie 'ćwiczenia' dochodzą do nich detale. W dodatku wcześniej, kilka miesięcy tamu miałam omamy słuchowe, ale umiałam je odróżnić od rzeczywistości i działy się tuż przed tym jak zapadałam w sen. Więc mając już jakieś doświadczenia z omamami nie jestem pewna czy to co 'widzę' to halucynacje wzrokowe. Jeszcze dziś rano mogłam zobaczyć przy dostosowaniu wzroku jakby energię w powietrzu i jakieś kształty posuwające się w powietrzu. 


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli będziesz się nastawić na widzenie takich rzeczy to działa wtedy siła sugestii i dlatego widzisz je wtedy częściej.
Halucynacje występują często u zdrowych ludzi, duży wpływ na to mają zażywane leki, picie alkoholu, zmęczenie itp.
To jest podobna zasada działania jak w hipnozie, gdzie też można kogoś przekonać, żeby coś widział albo nie widział np hipnotyzer będzie niewidoczny. Byłaś kiedy u psychiatry?
  • 0



#5

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Zalecam wizytę u okulisty, bo mnie to brzmi na objawy uszkodzenia siatkówki. Może się rozwarstwia albo odkleja. Badania pod tym kątem, albo kątem jaskry wskazane. Ewentualnie masz omamy wzrokowe w wyniku autosugestii. Na pewno to nie były aury, orby, anioły czy inne mistyczne mistyczności. Odstaw New Age. A jak chcesz mieć haluny, to sobie coś przyćpaj i nie pisz głupot...
  • -1



#6

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ty to już ładnie masz. Nie wal już w klipe, spłukaj temat w kiblu i idź spać bo to już chyba czwarty dzień twojej pierwszej doby.

 

Ogarnij się bo następnym razem leci nagroda.

TheToxic


  • 0



#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypuszczam że to efekt sugestii plus zwrócenie uwagi na śnieg optyczny. To takie jakby szumienie obrazu, które jest zauważalne w warunkach słabszego oświetlenia na jednolitych płaszczyznach. Zwykle ludzie nie zwracają na to uwagę, ale jeśli już zwrócą, to mogą sobie wkręcać, że w tej ziarnistości są jakieś kształty.


  • 0



#8

KXYZ.
  • Postów: 186
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie jestem lekarzem, ale jeśli te omamy będą wciąż intensywne i powtarzające się, to lepiej może skonsultuj to ze specjalistą. Takie rzeczy mogą być objawem nie tylko wady wzroku, ale i innych groźnych chorób, np. nowotworu mózgu.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych