Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie wiem w sumie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

KimKajtek.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem Klaudia i mam 17 lat. Rok temu miałam przykry moment w życiu. Miałam bardzo dużo koszmarów oraz nie wiem jak to nazwać. Czułam trzecią osobę, bo mieszkam tylko z mamą, a kiedy szłam spać czułam jakby ktoś siedział. Takie momenty jakoś odczuwam i umiem przewidzieć, że to stanie się teraz. Kilka razy coś spadło samo z siebie, ale nie obwiniam tego czegoś innego, bo mieszkam w bloku, który jest trochę nie zbyt udany, krzywe ściany i podłoga. Najbardziej zagadkowe jest zniknięcie mojego starego już telefonu. Było zwarcie, a mój telefon był na stole. Kiedy już wszystko się ogarnęło poszłam spać, a telefonu już nie było. Kilka rzeczy się tak zgubiło już i nadal nieodnalazło. Wracając do tematu były kilka nocy gdzie moja ręką była mocno ściśnięta, albo był raz gdy leżałam nieruchomo i wręcz zmuszałam się do snu. Nagle ktoś wyrwał mi poduszkę i gdy otworzyłam oczy nic nie było, a poduszka leżała na podłodze trochę oddalona od łóżka. Wtedy zaczęłam wołać mamę, bo się bardzo bałam. Przy takich momentach robi się jeszcze ciemniejsza czerń oraz gdy zamykam oczy widzę jakieś przerażające rzeczy. Często jest to ciemne pomieszczenie, niby nikogo nie ma, ale jest tam bardzo dużo osób i dużo krwi. Ostatnio słyszałam kroki kiedy już wszyscy spali, ale starałam się je zignorować. W sumie bardziej oczekuje, że wpadniecie na jakiś racjonalne wyjaśnienie tej sytuacji, bo nie daje mi jakoś to spokoju. Proszę jedynie o to byście mnie nie wyśmiali

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj nie ma się z czego śmiać. Koszmary to nic niezwykłego, czesto wywołują je podświadomie lęki związane z codziennym życiem albo zwykłe bóle, zwłaszcza brzucha. Znikające przedmioty są zgubione przez ludzi albo zabrane przez zwierzęta domowe. Najczęściej gubią się takie rzeczy jak telefony, dowody osobiste i skarpety. Poczucie obecności jakiegoś niewidzialnego bytu może wynikać z autosugestii wzmocnionej przez wahania hormonalne. Ta historia z poduszką wygląda jak paraliż senny,sama tą poduszkę odrzuciłaś. To są zaburzenia snu, ludzie machają rękami, nogami, a nawet siadają.
Ogolnie mówiąc, wielu nastolatków ma podobne przygody wynikające z okresu dojrzewania.
  • 0



#3

KimKajtek.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj nie ma się z czego śmiać. Koszmary to nic niezwykłego, czesto wywołują je podświadomie lęki związane z codziennym życiem albo zwykłe bóle, zwłaszcza brzucha. Znikające przedmioty są zgubione przez ludzi albo zabrane przez zwierzęta domowe. Najczęściej gubią się takie rzeczy jak telefony, dowody osobiste i skarpety. Poczucie obecności jakiegoś niewidzialnego bytu może wynikać z autosugestii wzmocnionej przez wahania hormonalne. Ta historia z poduszką wygląda jak paraliż senny,sama tą poduszkę odrzuciłaś. To są zaburzenia snu, ludzie machają rękami, nogami, a nawet siadają.
Ogolnie mówiąc, wielu nastolatków ma podobne przygody wynikające z okresu dojrzewania.

Dziękuję za odpowiedź. Bardzo mi pomogłeś i stwierdzam, że twoje słowa pasują do niektórych faktów. Jestem osobą, która strasznie mocno wierzga przez sen, a raz miałam noc kiedy lunatykowałam. Przyniosłam mamie nad ranem poduszkę do toalety i wróciłam do łóżka. Nic takiego nie pamiętam, a mam bardzo dobrą pamięć. Nigdy też nie wstaje w nocy.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A te zgubione rzeczy... za jakiś czas się same znajdą. Pożyczalscy potrzebowali. Jak już nie będą potrzebować, to oddadzą...

:szczerb:





#5

KimKajtek.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A te zgubione rzeczy... za jakiś czas się same znajdą. Pożyczalscy potrzebowali. Jak już nie będą potrzebować, to oddadzą...
:szczerb:

Mam nadzieję. Trochę zginęło rzeczy i byłoby chętnie widziane gdyby się znalazły

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych