Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podroze astralne?

5 odpowiedzi w tym temacie

adape27.
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Mialam ostatnio dziwne doswiadczenie. Bylam u mojego partnera i jako pierwsza polozylam sie do lozka spac. Zasnelam. Po pewnym czasie partner wszedl do pokoju. Widzialam dokladnie wszystko co sie dzialo. Bylam pewna ze sie obudzilam i wstalam do niego. Zaczelam schodzic z lozka i szlam w jego kierunku. Jednak on mnie nie widzial. Przeszedl obok i wtedy cos pchnelo mnie z ogromna sila za klatke piersiowa na lozko tak, ze nie moglam zlapac powietrza. Przelecialam tak, jakbym lewitowala i znalazlam sie w takiej samej pozycji jak wczesniej przed tym, jak wstalam. Gdy juz mnie ta sila powalila otworzylam oczy i moj partner juz lezal obok i trzymal reke dokladnie w tym miejscu, w ktorym czulam pchniecie. To napewno nie byl sen, bo wszystko co widzialam wtedy dzialo sie dokladnie w tym samym momencie. Wszystko widzialam. Nie wiem czy to paraliz senny, poniewaz normalnie sie ruszalam, szlam w kierunku partnera. Czy to podroze astralne? Czytalam ze do tego trzeba sie przygotowac, a ja nigdy tego nie praktykowalam. Pozatym nie czulam zadnego strachu, zadnej zlej obecnosci. Czy ktos przezyl cos podobnego? Wie ktos co to moglo byc?

Użytkownik adape27 edytował ten post 30.05.2019 - 22:13

• 0

Wszystko.
  • Tematów: 71
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opis wskazuję na oobe https://pl.m.wikiped...Eksterioryzacja
Takie coś może się przytrafić spontanicznie bez jakiegoś wprowadzania do takiego stanu.

Wiśwer.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy można umrzeć od OBE lub świadomego snu?

• 0

adape27.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie co pchneloby mnie znow do ciala?
  • 0

Wszystko.
  • Tematów: 71
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu oobe się skończyło i wróciłaś do normalnego stanu poczucia że jesteś w swoim ciele. To tak samo jak z końcem snu, człowiek się budzi. Za oobe jest odpowiedzialny pewien rejon w mózgu, badania wykazały że że skrzyżowanie skroniowo-potyliczne jest obszarem integrującym sygnały pochodzące z różnych ośrodków zmysłowych (takich jak zmysł wzroku, dotyku czy równowagi) oraz odpowiada za wytworzeniem sposobu postrzegania naszego własnego ciała w obrębie jego granic.
Osoby, które miały uszkodzenia tego rejonu mózgu donosiły o doświadczeniach wrażenia przebywania poza ciałem, w związku z czym uznano, że TPJ stanowi źródło tych doświadczeń.

Z powodu oobe pewnie można umrzeć, ale to są przypadki wyjątkowo rzadkie.

Lasagnee.
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałam coś bardzo podobnego. To 'wessanie' do ciała odbywa się z tak ogromną siłą, że nie potrafię tego nawet do niczego porównać. To jest uczucie jakby ważyło się kilka ton. Bardzo interesujące doświadczenie.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u