Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy sezon na kręgi i piktogramy zbożowe AD 2019 otwarty!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo biedny ten piktogram. A w zasadzie to dlaczego "kręgi w zbożu" korelowane są głównie z pozaziemska cywilizacją?
  • 0

#17

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A z czym mają być korelowane? Z atakiem zmutowanych pomidorów, czy co? Masz jakieś inne pomysły na to skąd się biorą? (nie licząc oczywiście celowej działalności człowieka)  Czy to tylko kolejny cienki pościk, niewnoszący nic do tematu.  


  • 0



#18

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem po co ta uszczypliwość. Wyobraźnia ludzka nie ma granic, a w tym przypadku wydaje się być mocno zafiksowana na obcych cywilizacjach. Dlaczego? Tylko pytam. Panjuzek mogę chyba?
  • 0

#19

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pytanie jest zwykle łatwiejsze niż odpowiedź. No, ale kto inny mógłby wykonać taki znak w polu? zjawisko atmosferyczne? zwierzęta? ksiądz? a może jakaś czarownica? czarodziej? merlin? gandalf? jednorożec? lub egzorcysta? myślę, że ludzie kojarzą twór z tym co wydaje im się bardziej prawdopodobne, świadomie lub nieświadomie, duży wpływ może mieć tajemnica, która jest chyba najbardziej spopularyzowana w świecie i ktoś kto posiadł dużą widzę technologiczną, a w dodatku patrzy na nas z góry jest potencjalnym twórcą znaku albo mogą być też twórcy, dlaczego ludziom od razu przychodzą na myśl kosmici? nie wiem, jedni piszą tak dla żartu, inni odbierają takie rzeczy poważnie, bo w sumie jakby się zastanowić nad perspektywą to z naszej perspektywy ciężko jest stworzyć ów kształt, o wiele łatwiej byłoby komuś z góry utworzyć tego typu rysunek, więc trudno się dziwić, że ludzie i przybysze z gwiazd są najczęściej kojarzeni z tworzeniem tych wzorów, ewentualnie jeszcze można pomyśleć, że Bóg stworzył te kształty.


Użytkownik ๖ۣۜKhan edytował ten post 29.05.2019 - 21:56

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych