Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matka Boska Tęczowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten argument, że wyznawcy Allaha rozerwaliby kogoś na strzępy za obrazę ich religii, to nie jest dobry argument. To tak jakby komuś kto za obrazę prezydenta trafił do więzienia na 2 lata, powiedzieć że w Korei Północnej dostałby za to karę śmierci. Więc niech nie narzeka, że został surowo potraktowany przez wymiar sprawiedliwości.
  • 0



#62

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo nie została surowo potraktowana przez władze przynajmniej z mojej perspektywy. Nie była bita przez trzech policjantów będąc przykuta do krzesła, ani w drodze na komende nie dostała łomotu w lodówie więc co to za surowe traktowanie rzekłbym luksusowe.

Ja kiedys z komendy z wyszlem z prawie dwa razy większa głowę bo tak mnie oprawili żem cały spuchniety był i na jedno oko nie widziałem przy koleżce mnie porwali i zaczęli już w busie tłuc i zadzwoniłem do niego zaraz jak wyrzucili mnie przed komendą na ulice więc tak obliczylismy ile im to zajęło i wyszło bodaj 10 minut czyli rekord dotychczas. Teraz nie pamiętam czy minuta w te czy w te więc umownie ustaliliśmy 10 minut

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 13.05.2019 - 20:20

  • -1



#63

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to przykra sprawa, że tak cię potraktowali. Tyle że ty jesteś facetem a ona kobietą, a chyba pań tak nie leją.
  • 0



#64

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od przeszukiwania i ewentualnego bicia pań są funkcjonariuszki, które są jeszcze gorsze z tego co opowiadały znajome które są po ośrodkach i puchach. Mnie jak tlukli to jedna policjantka się śmiała na cały głos co tylko pokazuje ich charakter. Zresztą to nie zawsze reguła bo jak policjanci zawiną dziewczynę to też spadają liście szczególnie mowa o małolatach co nawiały z ośrodka i nikt się nimi nie interesuje a one są już przyzwyczajone do bicia

Poza tym zdaje się że ta pani jest za równouprawnieniem więc płeć nie gra tu chyba roli? ;)

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 13.05.2019 - 20:37

  • 0



#65

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Wszystko

 

 

Ten argument, że wyznawcy Allaha rozerwaliby kogoś na strzępy za obrazę ich religii, to nie jest dobry argument.

 

 Tiaaa. A atak na Charlie Hebdo w Paryżu, jest tego najlepszym przykładem. O co tam poszło? o karykaturę Mahometa czy coś tam? Chociaż faktycznie. o rozrywaniu na strzępy nie było tam mowy trzymajmy się faktów. Pchnięcie nożem kilku osób, to nie jest rozrywanie na strzępy. Nie przesadzajmy. I nie w imię religii. On tylko krzyczał „Allah akbar!”. Każdy wariat może tak krzyczeć.

:facepalm: 

 

Ja rozumiem zdrowy sceptycyzm. Ale to lekka przesada. Panie @Wszystko.


  • 0



#66

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Master

Argumentum ad Arabicum w pełnej klasie. Jak nikt nie mówi o problemach w naszym kraju, to jest dobrze, ale gdy zaczyna się mówić, to ośmiesza się "robisz to tylko dlatego bo nie masz odwagi uderzyć w innych ludzi w innych krajach!".


  • -1



#67

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@ Master

Argumentum ad Arabicum w pełnej klasie. Jak nikt nie mówi o problemach w naszym kraju, to jest dobrze, ale gdy zaczyna się mówić, to ośmiesza się "robisz to tylko dlatego bo nie masz odwagi uderzyć w innych ludzi w innych krajach!".

Nie rozumiem co napisales i do czego pijesz. Podalem inny przyklad z innego kraju, ale w zasadzie z dokladnie taka sama sprawa. Karykatura i bezczeszczenie swietej postaci. U nas jest wielka dyskusja, ze w sumie Kosciol znowu zly, ze przeciez mieli hejciarskie pudelka polozone pod jakas choinka w Kosciele (zgodne z ich religia). We Francji po takiej akcji przeciez byl zamach w odwecie i zginelo kilka osob, nie pamietasz? 

 

Nie wiem czy nie przeczytales czy celowo pominales (podejrzewam to drugie bo nie potrafisz odpowiedziec na to pytanie... albo inaczej - potrafisz, ale nie chcesz bo wiesz, ze odpowiedz na nie jest kompromitujaca dla twoich argumentow z wczesniejszego posta) wiec przypomne: Co jest dziwnego w tym, ze wierzacy uwazaja lgbt/homo/gender za grzech? Teraz bedziemy zmieniac religie i cala wiare dlatego zeby grupa oszolomow zyskala uznanie...? Zabronimy kultywowac wartosci i zasady przyjete tysiace lat temu bo ktos WYMAGA akceptacji w swiatynii tego kultu? Chcesz mi powiedziec, ze ktos moze teraz wejsc do mojego domu, w ktorym panuja moje zasady i oskarzyc mnie o pedofilie bo mam gdzies w ramce obrazek mojej siostrzenicy na golasa kiedy miala 2,5 roku?

 

Czy jezeli ktos wierzy nie wiem, w karme, mahometa czy w co tam sobie chce, a ja twierdze, ze to totalna bzdura to znaczy, ze moge sobie na niego pluc, rozwieszac obrazki obrazajace jego i jego poglady religijne oraz WYMAGAC by AKCEPTOWAL moje poglady mimo, ze sa sprzeczne z wartosciami, ktore ludzie wyznaja od setek lat? Przeciez to kolejny przejaw faszyzmu tzw. lewactwa, nic innego, znowu, a nie zadna walka o wolnosc czy sztuka.

 

I o jakich problemach? W sensie tych parodystow obrazajacych wszystkich na okolo i plujacych jadem z teczowymi flagami? Wlasnie uwazam, ze mowi sie o nich stanowczo zbyt malo i faktycznie powinna w koncu powstac jakas spoleczna dyskusja na temat faszystow.


Użytkownik Master Zgiętonogi edytował ten post 13.05.2019 - 23:25

  • 2

#68

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Tyle mnie nie było, ale jak widać niektórzy nigdy się nie zmienią. Owerfull jak zwykle same głupoty. Serio chciałbyś, żeby znieśli kary za zniesławienie czy obrażanie publiczne? Czyli np nie miałbyś nic przeciwko, gdybym wrzucił w neta twoje zdjęcie i podpisywał, że jesteś pedofilem i gwałcicielem? Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby mieć takie myślenie, bo powiedzieć, że to nie dojrzałe to jak nie powiedzieć nic. Przez takie rzeczy można zniszczyć komuś życie w sekunde, w mgnieniu oka zniszczyć coś nad czym druga osoba pracowała latami i poświeciła na to wszystko. Od tego to już krok do samobójstwa i rodzinnego dramatu. A wszystko przez takie tam wyzwiska i zniesławienie.

Aidil też dalej w swoim świecie. Rozumiem, że miałabyś niezły ubaw jakbym np oddał mocz na twoje rodzinne zdjęcie? Albo się nim po prostu podtarł po załatwieniu sprawy fizjologicznej? Przecież to tylko przedmiot. Jak można obrazić przedmiot? 

A co do sedna sprawy. Bardzo dobrze, że ją zatrzymali, dla wlania trochę oleju do pustej głowy z dwóch ATeków powinno ją kilka razy mocniej szarpnąć. I policja jeśli ma jakiekolwiek przesłanki(a jak chcą to będą mieć) to może sobie wejść do domu razem z drzwiami i wybronią się zawsze. Ogólnie całe to LGBT powinien ktoś w końcu rozwiązać, a tych ludzi zamknąć i leczyć, bo to są po prostu nieszczęśliwi, chorzy ludzie, którzy wymagają pomocy(nawet pod przymusem). Trzeba to zatrzymać póki się da, bo niedługo bycie hetero czy zakładanie związków małżeńskich będzie piętnowane.

E: Żeby było zabawniej, to co raz więcej homoseksualistów(tych prawdziwych) ma dość tych kolorowych pacynek afiszujących się wszędzie(jacy to są dumni, bo są inni), bo sami dobrze wiedzą, że przez takie coś nasilają się negatywne emocje względem nich samych. Jeśli ktoś lubi to czy tamto i uprawia to sobie w swoich czterech ścianach - nie ma problemu, ale jeśli ktoś ma potrzebę głosić całemu światu, robić to publicznie, chwalić się tym i jeszcze ZMUSZAĆ, żeby inni to oglądali i akceptowali - to jest z nim bardzo coś nie tak.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 14.05.2019 - 00:42

  • 7



#69

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pchnięcie nożem kilku osób, to nie jest rozrywanie na strzępy. Nie przesadzajmy. I nie w imię religii. On tylko krzyczał „Allah akbar!”. Każdy wariat może tak krzyczeć.



Przecież w sumie 12 osób zginęło w tym zamachu więc to nie było jedynie pchnięcie kilku osób. No i islamscy terroryści przeważnie wysadzają się w powietrze, więc wybuch rozrywka ludzi na strzępy.

Nie wiedziałem że policja tak często leje zatrzymanych. Myślałem że to sporadyczne przypadki a pewnie wiele osób tego nie zgłasza.
  • 0



#70

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko cytat dla ciebie:

 

ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy.


  • 2



#71

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Owerfull jak zwykle same głupoty. Serio chciałbyś, żeby znieśli kary za zniesławienie czy obrażanie publiczne? Czyli np nie miałbyś nic przeciwko, gdybym wrzucił w neta twoje zdjęcie i podpisywał, że jesteś pedofilem i gwałcicielem? Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby mieć takie myślenie, bo powiedzieć, że to nie dojrzałe to jak nie powiedzieć nic. Przez takie rzeczy można zniszczyć komuś życie w sekunde, w mgnieniu oka zniszczyć coś nad czym druga osoba pracowała latami i poświeciła na to wszystko. Od tego to już krok do samobójstwa i rodzinnego dramatu. A wszystko przez takie tam wyzwiska i zniesławienie.

 

Zniesławienia już nie ma w paru krajach w takiej formie, więc pudło. Zazwyczaj nikogo się za darmo nikt nie czepia - w zdecydowanie większej ilości przypadków. Jeśli chcesz karać za słowa, to widocznie jesteś zwolennikiem totalitaryzmu. Jeśli jesteś w stanie udowodnić, że mam takie skłonności, to bardzo proszę, wrzucaj zdjęcie, jeśli nei jesteś w stanie, to mi na tym nie zależy. Ja po prostu optuję za pełną wolnością słowa. Zastanów się też nad sobą jeśli chcesz zamykać ludzi z LGBT :P


Użytkownik owerfull edytował ten post 14.05.2019 - 20:54

  • 0

#72

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Daniel.

 

A co do sedna sprawy. Bardzo dobrze, że ją zatrzymali, dla wlania trochę oleju do pustej głowy z dwóch ATeków powinno ją kilka razy mocniej szarpnąć. I policja jeśli ma jakiekolwiek przesłanki(a jak chcą to będą mieć) to może sobie wejść do domu razem z drzwiami i wybronią się zawsze. Ogólnie całe to LGBT powinien ktoś w końcu rozwiązać, a tych ludzi zamknąć i leczyć, bo to są po prostu nieszczęśliwi, chorzy ludzie, którzy wymagają pomocy(nawet pod przymusem). Trzeba to zatrzymać póki się da, bo niedługo bycie hetero czy zakładanie związków małżeńskich będzie piętnowane.

Tylko niestety, wątpliwym jest by areszt ją czegoś nauczył - to nie jest głupi wybryk młodej aktywistki. Jedyne efektem tego zatrzymania jest to, że p. Elżbieta Podleśna się jeszcze bardziej zacietrzewiła i stała się kolejną męczennicą w walce o świeckie państwo. Tak naprawdę jedynym wyjściem byłyby olbrzymie odszkodowania, jakby kilku co bardziej aktywnych aktywistów zaczęło klepać biedę, to przestaliby się tak rzucać. Z tym, że gdyby PiS stracił władzę, to takie środki mogłyby zostać użyte przeciwko KK. Pomijam już kwestię etyczności takich działań.

 

Najlepsze co można zrobić z taką próbą eskalacji konfliktu, to wyciągnąć wnioski z historii i przeczekać, tak jak przeczekano wojny religijne. Wartości promowane przez lewicę, nie mają racji bytu i doprowadzą do kryzysu, efektem którego będzie oczyszczający płomień rewolucji. Wtedy lepiej siedzieć z boku. Im bardziej eskalować konflikt teraz, tym większe kłopoty będą potem.


Użytkownik Bohun edytował ten post 15.05.2019 - 01:05

  • 2

#73

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Wszystko:

Nie wiedziałem że policja tak często leje zatrzymanych. Myślałem że to sporadyczne przypadki a pewnie wiele osób tego nie zgłasza.

Osobiście nie byłem świadkiem, ale słyszałem od znajomych czy to w policji czy tych co byli zatrzymani, że na przesłuchaniach dość często policja używa siły(jeśli tak to można nazwać), przeważnie to jest jakiś strzał z otwartej ręki, nic więcej, choć zdarza się i większa przemoc, ale to też nie tak za nic znowu. Ostatnio znajomy policjant przy zatrzymaniu dostał od gościa z byka, normalnie go skuł w kajdanki, wszystko na spokojnie, a potem dopiero na przesłuchaniu użył kilka razy pałki. Przeważnie dotyczy to agresywnych osób, cwaniaczków, etc. A nikt tego nie zgłasza, bo jakie ta osoba ma szanse wygrać? Siedzisz sam, a obok Ciebie sami policjanci-koledzy, nikt nic nie widział, nikt nic nie wie. Dużo "gorzej" wygląda sytuacja w jednostkach bojowych, tamci to nie patyczkują się z nikim i też nikt tego nie zgłasza.

Owerfull:

Jeśli jesteś w stanie udowodnić, że mam takie skłonności, to bardzo proszę, wrzucaj zdjęcie, jeśli nei jesteś w stanie, to mi na tym nie zależy.

 

Myślę, że nie wiesz co piszesz. Ciekawe czy mówiłbyś to samo, gdybyś stracił pracę, znajomi by się od Ciebie odwrócili, na ulicy wytykaliby Cię palcami, co kilka dni taktycznie dostawałabyś oklep od osiedlowych stróżów moralności. Ciekawe czy dalej by Ci nie zależało, gdybyś był totalnie skończony, tylko dlatego, że ktoś chciał Ci zrobić na złość i coś o Tobie wymyślił. Nikt z tych ludzi nie będzie pytał jak zakończyła się sprawa, bo zanim doszłaby do końca Ty miałbyś już przypiętą łatkę. Ludzie nie potrzebują dowodów.

Przykład z Ronaldo, sprawa w sprawie gwałtu nawet nie ruszyła, a pół świata wydało już na niego wyrok - gwałciciel. A to i tak jest skrajny przykład, bo facet ma rzesze fanów, która będzie go wspierać nawet jeśli faktycznie okaże się winny. Ty natomiast zostałbyś sam.



 


Użytkownik Daniel. edytował ten post 15.05.2019 - 12:02

  • 0



#74

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że nie wiesz co piszesz. Ciekawe czy mówiłbyś to samo, gdybyś stracił pracę, znajomi by się od Ciebie odwrócili, na ulicy wytykaliby Cię palcami, co kilka dni taktycznie dostawałabyś oklep od osiedlowych stróżów moralności. Ciekawe czy dalej by Ci nie zależało, gdybyś był totalnie skończony, tylko dlatego, że ktoś chciał Ci zrobić na złość i coś o Tobie wymyślił. Nikt z tych ludzi nie będzie pytał jak zakończyła się sprawa, bo zanim doszłaby do końca Ty miałbyś już przypiętą łatkę. Ludzie nie potrzebują dowodów.

Przykład z Ronaldo, sprawa w sprawie gwałtu nawet nie ruszyła, a pół świata wydało już na niego wyrok - gwałciciel. A to i tak jest skrajny przykład, bo facet ma rzesze fanów, która będzie go wspierać nawet jeśli faktycznie okaże się winny. Ty natomiast zostałbyś sam.

 

 

Wiem o czym mówisz, ale nadal nie sądzę że straciłbym pracę i znajomych z takiego powodu. Jeśli nie ma dowodów, lub czegokolwiek sugerującego coś takiego, to zazwyczaj miażdżąca większość ludzi nie traktuje tego poważnie. Podajesz też trochę skrajny przykład osoby, która jest bardzo znana i ma też dużo anty-fanów ;p


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych