Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matka Boska Tęczowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#46

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta twoja koleżanka była raczej biseksualna, więc nie nawróciłeś jej. Wiele kobiet jest bi.
  • 0



#47

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie nie, bo gdy miała tą fazę że lubiła dziewczyny nie dawała nikomu mówiła że już ja faceci nie kręcą, a na drugi dzień po naszej nocy przyznała mi się że pomogłem jej że z laskami to chwilowa jazda jednak była bo potrzebowała żeby ktoś ja solidnie przetrzepal więc to był tylko epizod obecnie jest w szczęśliwym zwìazku z dobrym chłopakiem. To jest oczywiste że laski mogą mieć takie chwilowe fazy, ale tylko chlop zaspokoi kobietę bo po to ma prącie elo

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 11.05.2019 - 20:53

  • 0



#48

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problemem jest czy wśród LGBT są gwałciciele

 

 Wielokrotnie częściej niż wśród heterków jeśli uwzględnimy odsetek w społeczeństwie homoseksualistów.

 

https://twojahistori...ojennej-polski/

 

https://ciekawostkih...powanej-polsce/


  • 1



#49

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ten temat powoli zamienia się dyskusję o tym gdzie jest więcej seksualnych zboczeńców. Ja bym po prostu wrócił do meritum - moim zdaniem państwo nie powinno mieć prawa karać za słowa, czy właśnie tego typu czyny. Jestem za tym żeby można było każdego obrazić i nie mieć z tego żadnych konsekwencji. Zabawne jest jak elementy prawicowe ( sam jestem prawicowy ) atakują walkę z mową nienawiści, a nie atakują czegoś takiego. Z drugiej strony zabawne jest jak lewica atakuje coś takiego co dzieje się w Polsce i w różnych innych konserwatywnych państwach i chce wyjąć "obrazę uczuć religijnych" z KK. i jednocześnie nie ma nic do walki z mową nienawiści. Śmieszne to z obu stron, jak widać ani jedna, ani druga strona nie jest na tyle dojrzała żeby zaakceptować wolność słowa.


Użytkownik owerfull edytował ten post 12.05.2019 - 15:58

  • 1

#50

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli można by było obrażać kogo się chce bez żadnych kar to hamulce by prędko niektórym puściły. Łatwo przewidzieć że wtedy zwłasza w necie jechano by po celebrytach, politykach do upadłego. Więc wg mnie kiepski pomysł. Nie wyobrażam sobie żeby można bezkarnie niszczyć komuś opinie, pozycję społeczną itp.
  • 0



#51

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli można by było obrażać kogo się chce bez żadnych kar to hamulce by prędko niektórym puściły. Łatwo przewidzieć że wtedy zwłasza w necie jechano by po celebrytach, politykach do upadłego. Więc wg mnie kiepski pomysł. Nie wyobrażam sobie żeby można bezkarnie niszczyć komuś opinie, pozycję społeczną itp.

Że niby teraz się nie jedzie po celebrytach i politykach? Nie żartuj sobie ... To jest martwe prawo. W USA jest wolność słowa o jakiej piszę, chociaż i tak się ciągają po sądach później, bo jest zniesławienie. Dla mnie zniesławienie powinno być całkowicie zdjęte. W Wielkiej Brytanii już zniesiono, tylko, że nadal mają te głupie prawa o mowie nienawiści, które są bezsensowne. 


  • 1

#52

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypisy o ochronie uczuć religijnych powinny zostać przesunięte z kodeksu karnego do cywilnego, tak jest zresztą w wielu krajach. Wtedy sytuacja wygląda inaczej, nie wystarczy podejrzenie o popełnieniu przestępstwa a dalej machina prawna ruszy sama, poszkodowany składa pozew do sądu w którym ma wykazać, że doznał krzywdy. Zamiast kary więzienia karą będzie więc raczej odszkodowanie.


  • 0



#53

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedzie się po celebrytach i politykach ale nie jest to bez konsekwencji. Całkowity brak granic w tych sprawach doprowadziłby do mieszania każdego z błotem.
  • 0



#54

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odnośnie Homoseksualizmu i głupotek które wypisuje Freebalncik.

Naukowcy nie wiedzą dokładnie, co determinuje orientację seksualną danej osoby, ale uważają, że jest ona spowodowana złożoną zależnością wpływów genetycznych, hormonalnych i środowiskowych[4][5][6] i nie uważają, by była ona kwestią wyboru[4][5][7]. Opowiadają się za teoriami biologicznymi[4], które wskazują na czynniki genetyczne, wczesne środowisko macicy, oba te czynniki, lub włączają czynniki genetyczne i społeczne[8][9]. Nie ma przekonujących dowodów, które sugerowałyby, że rodzicielstwo lub doświadczenia z wczesnego dzieciństwa odgrywają rolę, jeśli chodzi o kształtowanie orientacji seksualnej[8]. Podczas gdy niektórzy ludzie uważają, że aktywność homoseksualna jest nienaturalna[10], badania naukowe wykazały, że homoseksualizm jest normalną i naturalną wariacją w ludzkiej seksualności i nie jest sam w sobie źródłem negatywnych skutków psychologicznych[1][11]. Poza ludźmi zachowania homoseksualne zostały udokumentowane u wielu gatunków
Wikipedia

Użytkownik Tiga edytował ten post 13.05.2019 - 10:00

  • 0

#55

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakoś mnie to nie przekonuje. Naukowcy sami nie wiedzą i szukają pokretnych przyczyn, a moje teorie są bardziej wiarygodne, życiowe i prawdopodobnie, jak ktoś im zaprzecza to sam siebie oszukuje. Zresztą co mnie naukowcy obchodzą i czemu niby mam się z nimi zgadzać jakby byli wyrocznia? Wielcy naukowcy na jednego kopa
  • 0



#56

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No można tylko powiedzieć: hehe

Musisz koniecznie owym naukowcom zgłosić, że sie mylą, a twoje przemyślenia są bardziej prawdopodobne od dowodów naukowych. Wyczuwam wielką karierę, czego ci osobiście życzę.

I polecam poczytać o błędach poznawczych, jest tego sporo.
EOT.
  • 0

#57

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jedzie się po celebrytach i politykach ale nie jest to bez konsekwencji. Całkowity brak granic w tych sprawach doprowadziłby do mieszania każdego z błotem.

Nie jest bez konsekwencji? W jakim świecie żyjesz? Codziennie miliony wyzwisk lecą w internecie i niszczy się reputację różnym ludziom i nikt nie płaci za to co powiedział. Poza tym zastanów się nad sobą jeśli chcesz kogoś karać za słowa, bo ja nie chcę - nawet jeśli będzie to dotyczyło mnie.

 

 

@Tiga Taki argument co do naturalności homoseksualizmu, że zwierzęta również wykazują takie skłonności, to dość słaby argument. Naturalność definiuje się poprzez zgodność z ewolucyjnymi przystosowaniami - homoseksualne stosunki nie prowadzą do rozmnażania się - są nienaturalne.


Użytkownik owerfull edytował ten post 13.05.2019 - 14:42

  • 1

#58

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ależ płacą za to co powiedzieli albo napisali. Politycy i celebryci coraz częściej pozywają hejterów do sądu.
Np. https://party.pl/new...-lisa-93275-r1/
  • 0



#59

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ależ płacą za to co powiedzieli albo napisali. Politycy i celebryci coraz częściej pozywają hejterów do sądu.
Np. https://party.pl/new...-lisa-93275-r1/

Nadal miliony ludzi to robi i bądźmy szczerzy - to głupota jeśli ktoś płaci za takie głupoty. Jedyne czym służby powinny się zajmować to groźbami, które wydają się być realne - i to już od nich zależy co znajdą w związku z delikwentem. 


  • 1

#60

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Przypominam, że plakaty rozlepiono wokół kościoła, w którym zrobiono w święta grób pański, z pudełkami oznaczającymi grzechy. wśród nich znalazły się pudełka "gender", "homoseksualizm" i "LGBT". Tak że ten, kto tu pierwszy prowokował, wiedząc że ktoś się oburzy?

z24686823V,Grob-Panski-w-plockim-kosciel

 

Problematyczny jest rozmach, jaki nadano działaniom. Zatrzymanie przez policję o poranku, doprowadzenie na przesłuchanie, teraz doszła informacja o pozywaniu do prokuratury osób, które udostępniły grafikę na FB i Twitterze.

 

Co jest dziwnego w tym, ze wierzacy uwazaja lgbt/homo/gender za grzech? Przeciez to jest grzech. Teraz bedziemy zmieniac religie i cala wiare dlatego zeby grupa oszolomow zyskala uznanie...?

 

A autorka niech sie cieszy, ze ja zabrali za kraty. Przynajmniej jest bezpieczna. Tak to przeciez ktos moglby wparowac z karabinem maszynowym do jej domu i wystrzelac cala rodzine.

 

A nie czekaj, nie jestesmy we francji i nie zostal przerobiony obrazek mahometa tylko Matka Boska to mozna pluc w sumie.


Użytkownik Master Zgiętonogi edytował ten post 13.05.2019 - 18:40

  • 6


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych