Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo Gierałcice koło Wołczyna, opolskie 1997

ufo wołczyn opolskie opolskie Kluczbork

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

MarekZegarek.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzień Dobry wszystkim

Chciałem zapytać czy ktoś może kojarzy lub posiada jakieś informację na temat obserwacji UFO w Gierałcicach 10.05.1997.

Link do opisu tutaj:

http://www.serious-d...us/S06/A19.html

Szukam wszelkich informacji, kiedyś w internecie były zdjęcia przedstawiające pokrzywione anteny, opalone kwiaty doniczkowe.

Przypadek, a raczej przypadki (bo było tego więcej) wydaje się być bardzo interesujący. Pamiętam, że w tym czasie obserwowałem świetlne  kule lecące na niskiej wysokości w pobliskim Kluczborku. Widziało to wielu ludzi, szeroko rozpisywała się o tym prasa.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pan Mały zrobił mu 8 zdjęć aparatem automatycznym, ale po wywołaniu filmu, właśnie na tych 8 klatkach nie doszło do żadnego naświetlenia negatywu. Zresztą podobna sytuacja miała miejsce tego samego wieczoru nad Namysłowem, gdzie inny świadek robiąc zdjęcia podobnego obiektu, też otrzymał nie naświetloną kliszę.

Co za peszek. Te ufoki to cwane lisy nie dają się fotografować z zaskoczenia.

Niektóre z tych osób zwróciły uwagę, że tego dnia niebo było jakieś inne, widać było jakieś dziwne, jakby bordowe i czerwone chmury. Pan Zieliński mówi, że nigdy w życiu takich nie widział.

To żeśta ludzie mało widocznie widzieli.
  • 0



#3

MarekZegarek.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślałem, że to poważne forum, ale cóż... Czy oprócz kpin i drwin jak powyżej, jest ktoś kto coś pamięta? Chyba zajmował się tym jakiś ufolog. Może ktoś coś kojarzy?
  • 0

#4

Eyrra.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to jest za strona? Wiem, że nie powinno się oceniać książki po okładce, ale średnio wiarygodnie to wygląda, jeśli w ogóle można mówić o wiarygodności w takich sprawach. Są jakieś inne źródła, czy to jedyne?


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta historia jest tylko na tej stronie serious. Nigdzie indziej jej nie znalazłem.
Poszukałem czegoś o świadkach tych rzekomych ufo. Udało mi się odszukać niejakiego Szczepana i Jadwigę
https://www.culinary...&foretagid=3943
Rzeczywiście jest ktoś taki, nazwisko się zgadza . Chyba że to jest jednak kto inny i się tak samo nazywa. Choć w niewielkiej wsi jest to mało prawdopodobne.
  • 0



#6

MarekZegarek.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia zanika ale nie pisałbym o tym gdybym nie znał tego przypadku z przypowieści ludzi (wtedy nie było internetu) i gdybym sam w tym czasie nie obserwował w pobliżu dziwnych świateł, co do wiarygodnosci to nazwiska sie zgadzają, widziałem zdjęcia tych kwaiatow i anten ale strona wygasła...
  • 0

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślałem, że to poważne forum, ale cóż... 

Napisz, jakie forum jest poważne i co uważasz za "poważne". Mamy się popłakać ze wzruszenia nad tą historią?

Wszystko napisał Ci swoją opinię, a że ironicznie?... cóż, nie zrobił Ci chyba przykrości? No ludzie, bądźże dorosły choć w części, jeżeli po całości Ci ciężko. 

Po drugie, my tutaj opinie UFOlogów traktujemy z dystansem i nie podzielamy ich huraoptymizmu. Także tego... najpierw "szkiełko i oko".





#8

Bear777.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ponad pół wieku od oszustwa UFO, a ludzie dalej wierzą w nazistowską prowokacje...
  • 0

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak chcesz się o tym wydarzeniu więcej dowiedzieć to spróbuj się skontaktować z tym portalem trybuny opolskiej, może oni mają coś więcej w archiwach o tej historii.
  • 0



#10

MarekZegarek.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Minęło 20lat, i nic sie nie zmieniło.. Jeden jaśnie Pan z drugim jaśnie Wielmożnym moderatorem mają drake ze wszystkich.. myślisz jeden z drugim księciem, ze po 20 latach pisalbym Ci bajki? Myślisz, ze nie mam co robic? Na tym kończę te daremną dyskusję, i apeluje do ludzi wszystko zachowajcie dla siebie, nie dajcie sie ośmieszać. Bo takie forum jaki jego Moderator
  • 0

#11

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ja napisałem Ci, że piszesz bajki? Nie. Zachowaj więc dla siebie epitety, którymi dzielisz. Mój wpis jest reakcją na Twój post, a nie odwrotnie.

Po wtóre, Wszystko jest z zamiłowania sceptykiem i neguje z założenia, ale taką ma naturę.

Po trzecie, nie mamy obowiązku wierzyć we wszystko, co napiszą ludzie na forum.

No i po czwarte, forum jest takie, jacy jego użytkownicy, do których Ty i moderator się zaliczacie.

 

Krytyczne opinie były, są i będą na tym forum, ale to przynajmniej nas różni od innych portali, gdzie łykają wszystkie bajki, które napiszą użytkownicy. To jest forum dyskusyjne, a nie prezentacja przed publicznością. Jeżeli nie jesteś gotowy na krytykę, nie bierz się za publikację swoich poglądów, opinii, czy czegokolwiek. Pisz bloga z wyłączeniem oceny (macie ludzie czytajcie i się odwalcie...), może to jest dla Ciebie rozwiązaniem problemu.





#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czcigodny zegarku, jesteś nowy na forum, masz kilka postów a już byś chciał ustawiać forum pod siebie bo ci się komentarze nie podobają. Za szybko trochę, tak nie wypada po prostu.
  • 0



#13

Eyrra.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciężko potraktować to poważniej nawet nie będąc sceptykiem. Niczym się to nie różni od mnóstwa innych historii, które w większości są fejkami, dlaczego miałoby zasługiwać na większą uwagę? Czerwone chmury... no cóż, to dość częsty widok, zwłaszcza wieczorem, przed wietrznym dniem.


  • 0

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie i w tym rzecz. Historii tego typu jest sporo, w innych przypadkach są jakieś zdjęcia albo nawet filmy więc jest co analizować. Tutaj jest jedynie sucha relacja i zapewnianie że jakieś foty były. W jednym z tematów o nautilisie są powklejane fejkowe historie o ufo. Łatwo takie spreparować.
  • 0



#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę poszperałem. Artykuł stanowi część jakiegoś e-zina tworzonego przez fanów Atari: http://serious-dial....s/S06/menu.html


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, wołczyn opolskie, opolskie, Kluczbork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych