Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nick Pope ostrzega przed UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nick Pope ostrzega przed UFO


Obserwacje UFO i tzw. "nocni goście" wydają się być wyłącznie domeną filmów fantastyki naukowej, więc kiedy były szef Ministerstwa Obrony Narodowej ostrzega, że kraj mógłby być zaatakowany przez obcych w dowolnym momencie, nie czujemy strachu i nie czujemy się tym zaalarmowani. Podczas gdy pracował jako Minister Obrony Narodowej d.s UFO, Nick Pope przekonał się, że inne formy życia mogą odwiedzać Ziemię, a dokładnie Brytanię: "Obcy mogliby zaatakować w każdym momencie" ostrzega!

Dołączona grafika


Nick Pope skarży się, że projekt który nadzorował jest aktualnie zamknięty, co zostawia kraj "szeroko otwartym" dla obcych. Pope zdecydował się mówić głośno o swoich zmartwieniach po tym jak sam podał się do dymisji ze swojego stanowiska w Kierownictwie Bezpieczeństwa Narodowego "MoD" w tym tygodniu. "Konsekwencje jednej błędnej decyzji mogą być ogromne" powiedział.

"Jeśli doniosłeś o tym, że widziałeś UFO, jestem przekonany, że otrzymasz tylko standardowy list, w którym zostaniesz poinformowany aby się nie martwić." Mówiąc inaczej, jesteśmy szeroko otwarci - jeśli coś nie będzie się zachowywało jak standardowy samolot zostanie zignorowane. Akta "X-Files" zostały zamknięte - gdyby te słowa wypowiedział jakiś fanatyk fantastyki naukowej, mógłby być z łatwością zdyskredytowany przez cyników. Jednakże życiorys Nicka Pope - który był głową projektu UFO w latach 1991 - 1994 nie pozwala na ignorancję.

Kiedy Nick Pope rozpoczynał swoją pracę, był sceptyczny wobec fenomenu UFO, jednakże dostęp do sklasyfikowanych dokumentów dotyczących tego tematu i serii śledztw spektakularnych obserwacji UFO stopniowo zmieniały jego podejście, tak, iż podczas gdy Pope mówi, że nie ma na razie dowodów na złe zamiary obcych, to z całą pewnością nie może to zostać wykluczone.

"Jeśli wierzy się, że te obiekty są pozaziemskimi pojazdami, nie można wykluczyć, że to co się aktualnie dzieje nie jest swoistym ukrytym rozpoznaniem." Był jeden incydent, który przekonał go do tego, że istnieją obce formy życia - było to w 1993 roku. Chodziło o liczne raporty dotyczące trójkątnego obiektu wykrytego podczas przelotu nad bazami RAFu w zachodniej Anglii. Większość świadków tamtego zdarzenia należało do policyjnego i wojskowego personelu.

Setki osób publicznych, również było świadkami obserwacji, która trwała kilka godzin w innym zdarzeniu z 1980 roku w pobliżu bazy RAF w Suffolk, gdzie rozpoczęto dochodzenie w sprawie rzekomego wypadku lotniczego, po tym gdy donoszono o jasnych światłach nad pobliskim lasem. Odkryto wtedy pewien rodzaj księżycowego modułu lądownika stojącego na trzech nogach - który po chwili odleciał. Zagłębienia jakie pozostały w gruncie emitowały 10 krotnie większy poziom promieniowania niż dopuszczalny. Pope powiedział: "Tego typu incydenty sprawiają, że jestem tak sfrustrowany."

"W mojej opinii powinny być wykonywane badania, aby dotrzeć do takich ludzi jak np. szef Sztabu Powietrznego i uzyskać odpowiedzi na szereg pytań. To byłoby bardzo interesujące. Ja wykonałem dobrze swoją pracę badawczą, to zostało zrobione.

"Każdy jest fragmentem łamigłówki, ale nikt nie bierze tego poważnie. Potrzeba więcej zasobów i ludzi, którzy mogliby spojrzeć w przeszłość, popatrzeć na raporty i zbadać je należycie.

Rzeczniczka Ministerstwa Obrony Narodowej podkreśliła, że wszystkie obserwacje UFO były badane na "dowód, sugerujący, że przestrzeń powietrzna Wielkiej Brytanii została narażona na nieprzyjacielską lub nieupoważnioną powietrzną działalność." "Chyba, że jest jakiś powód, dla którego Ministerstwo Obrony Narodowej nie próbuje pozytywnie zidentyfikować to co zostało zaobserwowane".

Nick Pope kontynuuje badania UFO w charakterze nieoficjalnym, odkąd opuścił Ministerstwo Obrony. Pope jest wiodącym autorytetem w sprawach badania fenomenu UFO. Napisał cztery książki, w których opisał swoje doświadczenia jako pracownik najwyższego szczebla. Daje wykłady na całym świecie.

źródła i referencje: http://www.thisislon...hief/article.do

Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl
  • 0



#2

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja slyszalem ze ten koles pracuje teraz dla USA , i w przyszlosci podobno ma byc falszywy atak kosmitow, co pozwoli Ameryce umieszczenie na orbicie broni masowego razenia . Wiecej o tym w projekcie "blue beam"
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No no, bardzo dobre tłumaczenie ;) Ale co do nagłego ataku UFO i to jescze na Wielką Brytanię to nie jestem pewien...
  • 0



#4

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat warty rozpatrzenia, wątpię, że mamy jakąkolwiek ochronę przed wrogo nastawionymi obcymi cywilizacjami, a jeden laser na jakimś tam przylądku, to stanowczo za mało... (Chodzi mi o broń, z której strzelano do statku obcych w kosmosie)
  • 0



#5

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będziemy atakować ich armatkami wodnymi :lol : Kto oglądał Znaki, wie o co mi chodzi :mrgreen:
  • 0

#6

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Będziemy atakować ich armatkami wodnymi

najdebilniejsza czesc filmu :P
swoja droga jesli by nas zaatakowali to zawsze jest USA...
czyli jestesmy bezbronni :wow:
  • 0

#7

Henoch.
  • Postów: 62
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpie czy mamy jakiekolwiek szanse z technologią pozaziemską
  • 0

#8

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w sumie watpie zeby zaatakowali gdyby chcieli to juz by to zrobili a pozaty niewiadomo jakiej broni uzywaja
  • 0

#9

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm wiec Twierdzic Mamy ze Obcy są wrogo nastawieni do zycia na planecie ...
to ja juz sam nie wiem , mi sie zawsze wydawało ze Obcy sa przyjaźni - i w sumie ta teoria ma argumenty ...
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prawdę mówiąc jesteśmy chyba zdani tylko na "ich" łaske... :P
  • 0



#11

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, nie koniecznie na ich łaskę... ja myślę że człowiek jest o wiele silniejszy fizycznie od kosmitów, chociaż psychika odegrałaby większą rolę gdyby doszło do wojny pomiędzy tymi rasami.
  • 0



#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Refused, moim zdaniem większość pobiegłaby do kościołów z krzykiem "szatan" na ustach... - przede wszystkim moherki :mrgreen:
  • 0



#13

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja myślę że człowiek jest o wiele silniejszy fizycznie od kosmitów,

Zły wpływ wczorajszego filmu :surprised:
  • 0

#14

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawy tekst.
Wg mnie istnieją dwie możliwości ich bardzo częstych odwiedzin:
1.Albo nas zaatakują,choć nie mają do tego powodu.
2.Albo nas chcą w krytycznym momencie uratować(ale przed czym?)
Skłaniałbym się do drugiej ewentualności.
  • 0



#15

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale przed czym?

przed nami samymi ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych