Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jesteśmy czyjąś własnością?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#16

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zostało sklejone przez szklarza na zamówienie ojca :) Mam 36 lat i  uważam się mądrzejszy od każdej ryby na ziemi :D

I nie zmieniaj tematu, przyrównałeś hodowle rybek do hodowli ludzi. Dlatego uważam to porównanie za głupotę, bo choćby nie wiem jak mądra była ryba, nigdy w życiu nie będzie wiedziała, że żyje i nie zacznie nigdy szukać swoich źródeł. 

 

I chyba nie ma tajemnicy w tym, że ryba przypływa do ciebie bo od x lat to właśnie ty jej w ten sposób podajesz pokarm. 

 

 

 

Przyjacielu, ale zdaj sobie sprawe, ze odniesienie do rybek nie mialo na celu przyrownania inteligencji ludzi do ryb tylko do pokazania odniesienia poziomu cywilizacyjnego.

Cywilizacja A jest w stanie podrozowac miedzy galaktykami, osiedlac sie na innych planetach, pozyskiwac OGROMNE poklady energii zapewne bezposrednio z gwiazd, tworzyc sztuczne cywilizacje.

Cywilizacja B jest w stanie mieszkac, stworzyc kulture, mowic, pisac i zdobyc podstawowa wiedze techniczna.

 

Cywilizacja A do B ma sie tak jak ludzie do rybek, a byc moze roznica w poziomie cywilizacji jest jeszcze wieksza na korzysc A. Rozumiesz co autor mial na mysli? Prosciej sie sprawy nie da przedstawic. :)


Użytkownik xMaster edytował ten post 26.01.2017 - 11:59

  • 4

#17

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up bardzo ładnie napisane, język prosty i treściwy.

Mnie interesują raczej hipotezy, dlaczego człowiek tak zakłada? Dokąd to ma nas zaprowadzić? Co ma na celu? I najważniejsze skąd ta myśl? 

Dlaczego człowiek wierząc w inną formę życia zakłada, że jesteśmy małymi pionkami w grze inteligentniejszej rasy?





#18

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Up bardzo ładnie napisane, język prosty i treściwy.

Mnie interesują raczej hipotezy, dlaczego człowiek tak zakłada? Dokąd to ma nas zaprowadzić? Co ma na celu? I najważniejsze skąd ta myśl? 

Dlaczego człowiek wierząc w inną formę życia zakłada, że jesteśmy małymi pionkami w grze inteligentniejszej rasy?

 

Od razu mowie, ze tym razem post z mojej strony w stylu "nie znam sie to sie wypowiem" i to tylko luzna rozkmina na ten temat i bylbym wdzieczny gdyby ktos mi wyjasnil czy mam w jakimkolwiek stopniu racje.

Generalnie wydaje mi sie, ze ludzie maja juz silnie zakorzeniona chec zaleznosci od czegos (kogos). Przede wszystkim religia - znakomita wiekszosc ludzi wierzy w jakas sile sprawcza, w osobe, ktora jest ponad nami wszystkimi i nami rzadzi. Czy to Bog, Allah czy inny Budda - ludzie lubia wierzyc, ze ktos stoi na czele, na gorze calej naszej cywilizacji i to za jego sprawa istniejemy. Schodzac poziom nizej, wydaje mi sie, ze ludzie to zwierzaki stadne i w mniejszych stadach np. na poziomie panstwa lubia sobie tez wybrac sile nimi rzadzaca - krolowie, prezydenci, premierzy, zawsze jest ktos kto stoi na czele tego wszystkiego i przynajmniej jakas czesc w niego "wierzy". Schodzac jeszcze nizej w juz naprawde malych grupach (np. grupach znajomych) tez zazwyczaj jest jakis lider, ktory stoi na czele grupy - czy to w pracy czy w grupie znajomych - kazdy kto mial jakiekolwiek szkolenia np. menadzerskie, uczyl sie zarzadzania ludzmi doskonale o tym wie. 

Podsumowujac - na kazdym takim poziomie szukamy sobie jakiegos lidera, kogos kto zadecyduje za nas, chcemy by ktos nami manipulowal i rzadzil.

No i teraz pojawiaja sie ludzie, ktorzy sa "zbyt madrzy" zeby wierzyc w Boga w zwiazku z czym odrzucaja jego istnienie... jednak potrzeba bycia owieczka w stadzie i poszukiwanie pasterza jest nadal tak samo silna w zwiazku z czym znajduja sobie oni zastepstwo w postaci kosmitow, ktorzy zalozyli sobie kolonie eksperymentalna na ziemi. W sumie majac do wyboru istnienie Boga, a wiare w to, ze jestesmy kolonia wybralbym chyba to drugie, dalbym temu wieksze szanse. 

 

Tak mi sie droga kolezanko wydaje, ale to tylko moje luzne dywagacje na ten temat, mysle, ze dobry psycholog moglby to w prosty sposob wyjasnic. :)


  • 2

#19

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

2. Dowód - Dogonowie zamieszkujący Mali w Afryce posiadają znaczną wiedzę o Syriuszu.
3. Dowód - Piramida Cheopsa, idealnie zbudowana, ustawiona pod Syriusza.

 

To nie jest żaden dowód. Syriusz jest najjaśniejszą gwiazdą na niebie. Fascynacja więc jest zrozumiała. Przypisywanie nadwyrazu do najjaśniejszego punktu na niebie jest raczej logiczne. Chciałbym też linka do tej specjalnej wiedzy, będę mógł ją zweryfikować z dzisiejszą obserwacją astronomiczną. Nie obchodzą mnie hipotetyczne historię czy legendy nieoparte w żaden sposób naukowymi zbierznymi faktami.

 

4. Dowód - Narodziny Proroka Chrystusa po przez zapłodnienie na odległość. Porównać można to z in-vitro.

 

To jest wiedza fantastyczna. Równie dobrze mogę napisać, że dzisiaj był spory sztorm na morzu ponieważ posejdon miał gorszy dzień. Bardziej logiczne wytłumaczenie, mitologia grecka, wielobóstwo. Wszyscy pochodzą z Syriusza. Jego zły humor podczas dnia codziennego wywołuje trzęsienia ziemi i sztormy na morzach i oceanach.

 

1. Dowód - W 1840 roku sir Austen Henry Layard na terenie dawnej Mezopotamii odkrył miasta Sumerów. Na jednej z odkrytych tablic widoczny jest cały układ słoneczny liczony od zewnętrznych planet.

 

Nie ma takich informacji w ogólnym szukaniu na Google pod jego nazwiską i datą 1840.

 

Twoje dowody to nie dowody a bajki dla wybranych.

 

 

Kolego. Dowody, które podałem Ci na talerzu to tylko tematy, tak jak wspominałem "szukajcie a znajdziecie" rozwinięcie tematów masz na forum. Rozumiem Twój sceptycyzm. Po Twoich wypowiedziach na tą chwilę masz mały kawałek wiedzy o starożytnej historii Ziemii. Po za tym internet to nie wszystko, czasami warto samemu wybrać się do Tych miejsc aby zrozumieć to co starożytna cywilizacja chciała Nam przekazać.

 

Wracając do tematu, jakie Twoim zdaniem jest wytłumaczenie przypadku Maryji i Józefa ? Chyba nie sądzisz, że opis Biblijny to prawda... :facepalm: 

 

Stary Testament, Księga Ezechiela - Eziechel opisuje jak z nieba przybył Rydwan Bogów.

Zapraszam do lektury jeżeli nie znasz ;)  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=705 

 

Co o tym sądzisz ?


 

Zostało sklejone przez szklarza na zamówienie ojca :) Mam 36 lat i  uważam się mądrzejszy od każdej ryby na ziemi :D

I nie zmieniaj tematu, przyrównałeś hodowle rybek do hodowli ludzi. Dlatego uważam to porównanie za głupotę, bo choćby nie wiem jak mądra była ryba, nigdy w życiu nie będzie wiedziała, że żyje i nie zacznie nigdy szukać swoich źródeł. 

 

I chyba nie ma tajemnicy w tym, że ryba przypływa do ciebie bo od x lat to właśnie ty jej w ten sposób podajesz pokarm. 

 

 

 

Przyjacielu, ale zdaj sobie sprawe, ze odniesienie do rybek nie mialo na celu przyrownania inteligencji ludzi do ryb tylko do pokazania odniesienia poziomu cywilizacyjnego.

Cywilizacja A jest w stanie podrozowac miedzy galaktykami, osiedlac sie na innych planetach, pozyskiwac OGROMNE poklady energii zapewne bezposrednio z gwiazd, tworzyc sztuczne cywilizacje.

Cywilizacja B jest w stanie mieszkac, stworzyc kulture, mowic, pisac i zdobyc podstawowa wiedze techniczna.

 

Cywilizacja A do B ma sie tak jak ludzie do rybek, a byc moze roznica w poziomie cywilizacji jest jeszcze wieksza na korzysc A. Rozumiesz co autor mial na mysli? Prosciej sie sprawy nie da przedstawic. :)

 

 

Dokładnie, podaje źródło dla jasności jaźni https://pl.wikipedia...kala_Kardaszewa


....

Mnie interesują raczej hipotezy, dlaczego człowiek tak zakłada? Dokąd to ma nas zaprowadzić? Co ma na celu? I najważniejsze skąd ta myśl? 

Dlaczego człowiek wierząc w inną formę życia zakłada, że jesteśmy małymi pionkami w grze inteligentniejszej rasy?

 

Człowiek tak zakłada ponieważ został stworzony na podobieństwo "Pana". Myśli przeważnie są z głowy  :szczerb: 

cyt."zakłada, jesteśmy małymi pionkami w grze inteligentniejszej rasy". Jeżeli nie było by tylu dowodów na Ziemi mogłoby to być wiarą, ale to nie wiara, to są namacalne fakty.

Niestety jesteśmy pionkami w grze inteligentnej rasy już od kilkuset tysięcy lat. Co do lat, Noe żył 949 lat jego synowie również mieli długie fajne życie. W pewnym momencie jest zapis w Biblii, „I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat.” z Pierwszej Księgi Mojżeszowej. Ewidentnie mamy tu przykład zastosowania manipulacji genetycznej. Dzisiejsza nauka jakiś czas temu potwierdziła, że ludzkie DNA zostało zaprojektowane, a wiek został ograniczony. Należy znaleźć ten ogranicznik i go zdjąć. 

 

Pamiętacie owcę Dolly https://pl.wikipedia...wiki/Owca_Dolly

Kolejny ważny przełom w genetyce http://www.invimed.pl/in-vitro-ivf

 

Te 2 ważne odkrycia już dają człowiekowi możliwość stworzenia drugiego człowieka. Wyobraźmy sobie ludzi za 500lat, Zaczniemy eksplorować układ słoneczny, a nuż znajdzie się szalony naukowiec, który zapragnie być Bogiem. Stworzy człowieka i da mu dom np. na Europie księżycu Jowisza  :szczerb:


  • 3

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nauka potwierdziła że DNA zostało zaprojektowane? Pierwsze słyszę, można zobaczyć jakieś źródło tej wiedzy? Bo sądzę że tu pewnie chodzi o tę drugą naukę gdzie jeden ruski naukowiec z drugim usłyszeli wołania z głębi ziemi i stwierdzili że to głosy z piekieł. Czyli wątpliwe twierdzenia poparte słabym materíałem.

A co do Józefa i Maryji to zrodzenie Jezusa jest tylko mitem bo w wierzeniach greków czy rzymian wiele bogiń było dziewicami choćby Atena czy Nike.
  • 0



#21

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...dlugowiecznosc/

 

http://nt.interia.pl...azi,nId,2252140


...

A co do Józefa i Maryji to zrodzenie Jezusa jest tylko mitem bo w wierzeniach greków czy rzymian wiele bogiń było dziewicami choćby Atena czy Nike.

 

Oczywiście, historia Jezusa to tylko jedna z historii, takich Proroków i Bogów było sporo w historii Ziemi. Pamiętaj, że w każdym micie jest ziarno prawdy. Moim zdaniem i również zdaniem wielu naukowców i poszukiwaczy prawdy te Mity uważamy za historię. Przypadek Jezusa to najnowsza i najwcześniejsza historia. 12stu Apostołów i nie tylko ich potwierdziło istnienie Jezusa. Biblia to nie Mit, to bardzo dobra księga historyczna.


  • 0

#22

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wierzeniach greków czy rzymian wiele bogiń było dziewicami choćby Atena czy Nike.

 

I obie raczej nie miały potomstwa.:)


  • 0



#23 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Stary Testament, Księga Ezechiela - Eziechel opisuje jak z nieba przybył Rydwan Bogów.
Zapraszam do lektury jeżeli nie znasz ;)  http://biblia.deon.p...zial.php?id=705

Co o tym sądzisz ?

 

 

Gdybym miał to w pełni zaakceptować to uważam, że obca cywilizacja doskonale zna rozwój ludzkości na Ziemi. Rozwój duchowy doprowadził do czasów dzisiejszych, rozwoju technologicznego nadając nam aktualnie etap awansu, era skokowa.

 

Myślałem kiedyś o tym. Masz rację moja wiedza o starożytnych cywilizacjach w sensie historycznym jak i wiedza o religiach jest powieszchowna, ogólna. Ponieważ wczytując się w dany temat można stać się bardzo sugestywnym w przemyśleniach, bardziej podatnym na każdą teorię. Dlatego każdy temat jak religia, psychologia, astronomia, starożytne cywilizacje, fizyka jest ogólnie przeze mnie pojmowana ponieważ uważam iż skupienie się na szczegółach zabija kreatywne myślenie w sensie stawiania samodzielnych hipotez, dokonywania niezależnych analiz. Gdybym założył sobie tzw. klapki na oczy, mógłbym bardzo często zabijać dobre idee ponieważ tak napisali w jakimś podręczniku.

 

Od dawna wierzę w to, że Wszechświat jest pełny różnych cywilizacji. Uważam również, że życie zawsze zaczyna się od planet w ekosferach. Być może my ludzie jesteśmy probówką, zestawem hodowlanym. Jednak nie jest to z takiej perspektywy w moim odczuci odbierane. Moim zdaniem 'wyjście z konona biologicznego' i rozpoczęcie egzystencji jako jakaś forma energii to dla mnie Obca cywilizacja, która manipuluje nami jako całą masą żyjącą to tylko w celu rozwoju, byśmy mogli dojść rozwojem i własną wiedzą do przejścia do ogólnej puli Wszechświata. Opuszczenie Ziemskiego kokona.

 

Co było podstawą wniosków. Kiedyś zadałem sobie pytanie jak w erze, w której dano mi się urodzić można jednocześnie zobaczyć jak człowiek wkłada całą wiedzę ludzkości, wszelką naukę, całą wiedzę o rzemiośle, i wszystko jak powstała i funkcjonuje nasza cywilizacja do małej blaszki. Nazywamy to np:. pendrive, a z drugiej strony mamy ceglane kościoły, inne świątynie i tam ludzie chodzą jak jakieś mumie, modlą się, spowiadają. Dla mnie w ujęciu filozofii, dziś w 2017 roku to jest naprawdę śmieszne. I nie chcę nikogo urazić, religia chrześcijańska jak i sam Jezus Chrystus miały wielki wpływ na to co widzimy dzisiaj, samochody, internet, dotykowe ekrany z wielkim zapleczem multimedialnym.

 

Ale... o ile obce cywilizacje schodziły na ziemię i dostosowywały się do psychiki rozumnych istot biologicznych jak homosapiens to najlepszym wyborem był twór boski. Jednak to jest tylko i wyłącznie opinia człowieka, obserwatora. Sam przedstawiciel obcej cywilizacji dostosował się do realiów, ponieważ bycie istotą z energii można manipulować tym co widzi twór zrodzony z planety. Ponieważ nasze oko/oczy powstało również jako element całego procesu, nie mamy żadnej gwarancji iż możemy zobaczyć faktyczny stan jaki prezentuje nam obraz Wszechświata.

 

Nie widzimy dzisiaj już bogów z opisów gdzie władali starymi czasami. Tych bogów / boga z żadnej wiary istniejącej na Ziemi spisanych przez ludzi - nie ma, i nigdy ich nie było. To są cywilizacje, które starają się nas wynieść w stan energii. Niestety efekt uboczny polega na tym iż musimy porzucić przekaz wiary, człowiek musi wyrzucić religię z cywilizacji i zająć się tylko wyłącznie procesem badawczym, zdobywaniem wysokich umiejętności psychologicznych bo dziś człowiek nawet nie potrafi w naturalnym procesie manipulować swoimi emocjami, jak emocję mają zaniknąć, które obciążają nas na poziomie relacji wspólnego rozwoju jak nie potrafimy sami kierować procesem chemicznym w naszych mózgach jak: miłość czy nienawiść.

 

Jesteśmy blisko by odbyć skok lecz ludzie muszą zrozumieć, że będziemy żyć wiecznie, ale ten do którego dążymy jest kimś kto nas zwodzi byśmy umarli w nicości. Także zgadzam się metafora poprzez głoszenie religijnej idei jest pewnym dowodem dla moich przemyśleń, jednak jest również naszą główną przeszkodą do szczęścia, wiecznego szczęścia na poziomie własnego Ja.

 

Bóg, niebo, istoty boskie, Budda, Allah oraz inni to ten sam przekaz. To jest mur, który nam postawiono byśmy przetrwali. Jednak teraz byśmy żyli dalej musimy go obalić.

 

To wszystko z mojej strony.


  • 1

#24

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

2. Dowód - Dogonowie zamieszkujący Mali w Afryce posiadają znaczną wiedzę o Syriuszu.

Raczej taką sobie. W ich mitach bóg-Syriusz ma dwie towarzyszki, co 60 lat świętowali święto w którym bóg "złączał" się z jedną z nich. Więc gdy odkryto że Syriuszowi towarzyszy biały karzeł okrążający go co 49 lat, ktoś uznał, że pal licho szczegóły, Dogonowie wiedzieli że Syriusz ma satelitę i w dodatku wiedzieli o drugim, na którego istnienie nie ma dowodów.

Tak wygląda ta nadzwyczajna wiedza...

 

 

1. Dowód - W 1840 roku sir Austen Henry Layard na terenie dawnej Mezopotamii odkrył miasta Sumerów. Na jednej z odkrytych tablic widoczny jest cały układ słoneczny liczony od zewnętrznych planet.

Pewnie chodzi ci o tą słynną pieczęć cylindryczną:

uklad_planet.JPG

Tylko właściwie kto powiedział, że to układ słoneczny? Znaczek w środku był zwyczajowo używany do oznaczania gwiazd. Słońce rysowano inaczej.

 

3. Dowód - Piramida Cheopsa, idealnie zbudowana, ustawiona pod Syriusza.

 

W jakim sensie ustawiona pod Syriusza? Możesz przybliżyć?

 

 

4. Dowód - Narodziny Proroka Chrystusa po przez zapłodnienie na odległość. Porównać można to z in-vitro.

A można i nie. Dowodem ma być to, że ty sobie coś inaczej nazwałeś?


  • 0



#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak myślałem że to będą takie odkrycia, w tym linku z interii jest mowa od dwóch naukowcach którzy nawet nie są wymienieni z nazwiska ani  na jakich uniwersytetach pracują i jedynie twierdzą że w DNA jest przechowywany inteligentny podpis. Mało szczegółowych danych jak na takie górnolotne tezy. więc pisanie że Dzisiejsza nauka jakiś czas temu potwierdziła, że ludzkie DNA zostało zaprojektowane, a wiek został ograniczony. to rzucanie słów na wiatr.
A ten fragment o wzorcach języka symbolicznego to bezsensowny bełkot. Trzeba mieć niewielką wiedzę żeby nabierać się na takie ściemy.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 28.01.2017 - 11:02

  • 0



#26

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

http://www.paranorma...dlugowiecznosc/

 

http://nt.interia.pl...azi,nId,2252140

 

Mam nadzieję, że to żart... Pierwszy link ma niewiele wspólnego z ewentualnym zaprojektowaniem ludzkiego DNA. A drugi to szkoda komentować, bezimienni naukowcy z Kazachstanu, artykuł bez żadnych źródeł (prócz enigmatycznego wspomnienia strony "innemedium").

 

Swoją droga co jakiś czas w internetowych dyskusjach trafiam na teksty w stylu: "nauka już dawno potwierdziła, że x jest y". Jak to są takie potwierdzenia, to ja dziękuję. Pytanie tylko, czy tobie naprawdę takie "potwierdzenie" wystarcza XGOŚĆ, czy to tylko chwyt w dyskusji?


  • 0



#27

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

We wszystkich filmach s-f obca cywilizacja pyta naszą ludzkość o stwórcę. I teraz nachodzi pytanie czy w ogóle był kiedykolwiek jakiś stwórca? 

Znalazłam takie przesłanie raeliańskie:

 

W wielkim skrócie, z tego PRZESŁANIA dowiadujemy się życie na Ziemi nie było dziełem nadprzyrodzonego Boga, ani wynikiem przypadku ewolucji. Dawno temu na Ziemi, istoty z innej planety stworzyły wszelkie formy życia i człowieka (na ich "obraz i podobieństwo") za pomocą inżynierii genetycznej i syntezy DNA (kwasu deoksyrybonukleinowego). Istoty te były brane za bogów przez pierwotnych ludzi. Jest o nich mowa we wszystkich starych legendach, mitach, religiach. W Biblii są oni nazywani ELOHIM. Jest to słowo starohebrajskie w liczbie mnogiej znaczące "ci, którzy przybyli z nieba", które niesłusznie zostało przetłumaczone na liczbę pojedynczą "Bóg".

 

źródło

 

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

 

 

Generalnie wydaje mi sie, ze ludzie maja juz silnie zakorzeniona chec zaleznosci od czegos (kogos). Przede wszystkim religia - znakomita wiekszosc ludzi wierzy w jakas sile sprawcza, w osobe, ktora jest ponad nami wszystkimi i nami rzadzi. Czy to Bog, Allah czy inny Budda - ludzie lubia wierzyc, ze ktos stoi na czele, na gorze calej naszej cywilizacji i to za jego sprawa istniejemy. Schodzac poziom nizej, wydaje mi sie, ze ludzie to zwierzaki stadne i w mniejszych stadach np. na poziomie panstwa lubia sobie tez wybrac sile nimi rzadzaca - krolowie, prezydenci, premierzy, zawsze jest ktos kto stoi na czele tego wszystkiego i przynajmniej jakas czesc w niego "wierzy". Schodzac jeszcze nizej w juz naprawde malych grupach (np. grupach znajomych) tez zazwyczaj jest jakis lider, ktory stoi na czele grupy - czy to w pracy czy w grupie znajomych - kazdy kto mial jakiekolwiek szkolenia np. menadzerskie, uczyl sie zarzadzania ludzmi doskonale o tym wie. 

 

Teoria wcale nie jest taka głupia. Każdy człowiek ma skłonności do narzekań. W razie wypadku jest na kogo zrzucić winę, a to na złe prowadzenie rządu, a to na pracodawcę, innym razem na obsługę w sklepie czy na złą eskpozycję w markecie. Obarczamy winą wszystko i wszystkich oprócz siebie ;) Dlatego wybieramy lidera w grupie aby obciążyć na nim wszelakie zło i niepowodzenie.





#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Elohim oznacza bogowie, a nie ci co przybyli z nieba.
  • 0



#29

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do tego języka zapisanego w DNA to chyba już kiedyś o tym dyskutowaliśmy:

http://www.paranorma...paranormalnych/


  • 1



#30

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak myślałem że to będą takie odkrycia, w tym linku z interii jest mowa od dwóch naukowcach którzy nawet nie są wymienieni z nazwiska ani  na jakich uniwersytetach pracują i jedynie twierdzą że w DNA jest przechowywany inteligentny podpis. Mało szczegółowych danych jak na takie górnolotne tezy. więc pisanie że Dzisiejsza nauka jakiś czas temu potwierdziła, że ludzkie DNA zostało zaprojektowane, a wiek został ograniczony. to rzucanie słów na wiatr.
A ten fragment o wzorcach języka symbolicznego to bezsensowny bełkot. Trzeba mieć niewielką wiedzę żeby nabierać się na takie ściemy.

 

Specjalnie dla nadwornego Sceptyka, nazwiska a nawet zdjęcia http://www.chip.pl/a...a-zycie-wieczne ale czy to Cię zaspokoi nie wydaje mi się. Twój organizm jest przesiąknięty sceptycyzmem do szpiku kości  ;p Ponownie się pytam, co Ty robisz na tym forum.............?


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych