Skocz do zawartości


Zdjęcie

Swaruu de Erra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Swaruu de Erra jest siedemnastoletnią dziewczyną z planety Erra z układu słonecznego Taygeta.

Kontakt z odbywa się poprzez czat nawiązał go Robert Carbonell z kanału youtube Despejando Enigmas i polka Małgorzata Duszak z kanału Agencia Cosmica/porwadzony po hiszpańsku i cześciowo angielsku/.
Przekazy rozpoczeły się w czerwcu 2018r. i poruszały zagadnienia naukowe, spirytualistyczne i społeczne.
I choć wszyscy znajomi Roberta i Gosi potwierdzają ich silną wiarę w prawdziwość Swaruu to większość opinii jest krytyczna

i widzi to jako manipulacji za którą stoi setka lub sztuczna inteligencja.

 


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak oni ten czat prowadzą skoro gwiazdy taygeta są oddalone od ziemi o ponad 400 lat świetlnych. Billy Meier też twierdził że miał się kontaktować z pleyadanami i wiemy co z tego wyszło. Bajki dla dzieci.
Erra to ulubiona planeta channelingowców, czyli tych co twierdzą że mają kontakty telepatyczne z kosmitami.
  • 0



#3

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Postanowiłem otworzyć ten post ponieważ osobą bezpośrenio z tym powiązaną jest Polka, temat jest wględnie popularny i dyskutowany, dlatego "paranormalni" powinni wiedzić, że  coś takiego istnieje. Jeśli gnębią cię jakieś pytania możesz zwrócić się bezpośrednio do Pani Małgorzaty.


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przejrzałem jej fejsa i posty które pisze są po hiszpańsku a nie znam ani trochę tego języka, w komentarzach tez nawijają po hiszpańsku a jej postów w komentach nie widać. To jak z nią gadać.
Zresztą, nie trzeba. To tak jakby zadawać pytania komuś kto wierzy w popielniczkę albo twierdzi, że ma kontakty telepatyczne że swoimi butami.
  • 0



#5

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to se wrzuć w tłumacza i jazda co za problem dla takiego mędrca jak ty poza tym jak jest polka to napisz do niej po polsku to ci powinna odpisać po polsku co ci szkoda sprobowac, no ja mam ci to mówić bo się sam nie domyślisz? Wszystko, ja wiecznie żyć nie bede, musisz sam myśleć wiesz o co chodzi

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 25.03.2019 - 21:36

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych